Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej
U nas oki po za tym ze Mar wczoraj mi sie ztrasznie zatail az siny sie zrobil nie moglam mu pomoc przybiegla mama to go wytrzasla i bylo oki. kilka sekund a strach jak nie wiem. Ju\ 2 raz tak zrobil... ale teraz dluzej jak by bezdech mial.

W sobote wracam do domu ale mysle ze kolo niedzieli poniedzialku wroce bo musze meza pocieszyc nasza nieobecnoscia 😜

A co u Was??
Aniu gratuluje milo zobaczyc tak yywczesny suwaczek 🤪 😘 😘


:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejo
  • Aniu jeszcze raz gratuluję 😘
  • Ja będę od poniedziałku non stop 😉
  • Aniu ja mam tak z Pawłem kilka razy na dzień aż siny się robi u nas nie działa trzepanie klepanie szczypanie dmuchanie muszę go obrócić do góry nogami i po plecach walić 🤢
  • No nic znnikam bo mój za chwile wstanie 😜 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Jestem i zyje :-)
    Nadrabiam Was w wolnej chwili, ale duzo nie mialam, jakos cicho, wszystko sie na place zabaw przenioslo hehe
    My tez jak tylko chwila wolnego to na dworze, potem do pozna siedze w papierach i nastepny dzien i od owa. A w weekend zazwyczaj zabieram gdzies Kube. Wlasnie wrocilismy przed chwila z Londynu, bylismy w takim fajnym miejscu gdzie dla dzieci zrobione dinozaury itd. Wyszalal sie i w samochodzie zasnal i spi twardo dalej. A w zeszlym tygodniu zabralam go do aqua parku to tak szalal ze nie pytajcie. Na drugi dzien mialam straszne zakwasy od targania go na zjezdzalnie. Dwie bite godziny na zjezdzalni wodenj i nic wiecej go nie interesowalo. Tylko balam sie go samego puszczac po schodkach bo jak mi sie wypindolil to myslalam ze zemdleje polecial na uszko, ale na szczescie nie mial czasu nawet plakac. Potem uszko mial czerwone.
    A dzis rano dostal od nas prezent, kupilismy mu w ikei namiot, to tak sie cieszyl ze sam nie wiedzial co robic. Jak wstanie to pojde z nim na rower. W sumie pierwszy raz, bo mamy pozyczony taki namiot jakby co sie dziecko sadza i sie to ciagnie, nie wiem jak to sie nazywa, ale tam nie ma mocowania i nie mialam jak przyczepic, wiec wczoraj kupilismy fotelik do roweru. Mam nadzieje ze sie nie wypindole bo juz nie jezdzilam kupe czasu. Pewnie jutro zakwasy. Mam nadzieje ze sie nie rozpada bo troche pochmurno. Ale ja sama jak dziecko juz roweru nie moge sie doczekac.

    A co u was? Aniu gratuluje kruszynki, ciekawa jestem kto tam do nas zawita.
    A gdzie Ele wsiorbalo?
    I Eluska tez sie nie odzywa. Napisz chociaz jak tam sie pozbieralas po tym zaiegu czy jak to sie zwie.
    Anulka czy Marcel dalej w nocy wstaje z placzem? Bo u nas to co noc i dopoki nie wezme go do nas to nie zasnie i ryk niemilosierny. Czekam az Twoj przestanie to jest szansa ze moj tez bo Twoj troche straszy to moze akurat to wiekowo idzie?
    Perelka jak tam u was? Pawelek zdrowy?
    Ide jakiegos obiada zrobic poki spi. Chociaz znajac go to jak zaczne robic to wstanie.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Oj to Iwka widze ze rozrywek ma na calego 🙂 🙂 🙂
    Pogoda pewnie u Was piekna ze tyle spacerujecie... u nas zimno jak slonce to cholerny wiatr 🤨
    Nie wiem jak u reszty.

    A z tym placzem to u nas juz troche lepiej, tyle ze teraz byl czas ze ciagle gdzies spalismy to ja z nim, a w domu to przysowamy lozko do siebie i w sumie jak by troche z nami troche niby obok.
    Dzis w nocy np katastrofa, ale to przezywal caly dzien bo wolal i Rafika i cicie i wuja i wszystkich naraz.
    Dzis spokojnie bez zanoszenia wiec mysle ze noc tez bedzie spoko.

    No nic milego wieczorku 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jestem 🙂 jeju jak tu cichutko 😲
  • Aniu tak byłam u lekarza i przepisała nam magnez i wit.B6 i jakiś syrop na uspokojenie wyciszenie,na lęki nocne to wszystko w jednym syropie super działa to jest na receptę ten syrop zrobiłam mu przerwę i znowu zaczął 🤢
  • A mówiła że niektóre dzieci taką mają naturę i się zanoszą i muszą z tego wyrosnąć 🤢
  • U nas ostatnio noce koszmarne ale to chyba przez ząbka tak myślę 😞
  • Pogoda do d.... 🤢 cały czas leje masakra chcieliśmy iść do cyrku ze starszakami ale jak dowiedzieliśmy się ile kosztuje jeden bilet to nas z butów wyrwało 80zł jeden bilet 🤢
  • A jak dzieciaczki zdrowe???I co tam u Was wogóle słychać??
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    ja teraz tylko na chwilkę z pytaniem do Anki...
    możesz mi powiedzieć jak się nosi i jak jest z materiałem u tej twojej sukienki białej koronkowej...miałaś ja na sylwka a ja chce taka z allegro zamówić i chciałam podpytać...jaka jest
    twoja znajoma ze zdjęć na fb ma taka czarną i ja właśnie tą chce...one są przylegające czy luźne...?

    niedługo lecę do zusu a jak mała zaśnie to zajrzę do was 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej !! 😉)
    Wybaczie że tak mało zaglądam ostatnio 😞
    Kacper w żłobku, pogoda u nas paskudna leje 🤨
    ja wróciłam nie dawno z zakupów zaraz troche ogarne i biore się za obiad.
    Ogólnie malutki był choty troszke, Ale jest juz ok 🙂
    u mnie bez wiekszych zmian dalej na l4 🤔
    Szukam czegos lepszego, szukamy mieszkania wiekszego .
    Ogolnie leci .
    z M raz lepiej raz gorzej..
    Buzaki dla was wszystkich i dla dzieciaczków !! 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Elka ja też trzymam kciuki za Twoją koleżankę,żeby było ok.... 🤨
    nie martw się będzie dobrze na pewno!!!!!bez względu na to o co chodzi!
    trzeba być zawsze dobrej myśli!

    u nas ogólnie też bez zmian ,....tyle ,że skończyło nam się już to chorobowe mojego z zusu...i 2 tyśki mniej co miesiąc...no szkoda ,ale co zrobić i tak 4 miesiące na tym był...
    teraz zarejestruję go na Kuroniu i zaś kasa z zasiłku wpadnie i dalej do przodu 😉
    jak się da to trzeba kombinować 🙂

    mała ogólnie grzeczna...kolejny ząbek jej wychodzi jeszcze wtedy tylko 3 jej brakują...przez to trochę się budzi w nocy ,ale nie jest najgorzej...

    martwi mnie to ,że ona w ogóle nie chce uczyć się mówić,...nic...zero nie próbuję nawet powtarzać...nie wiem czemu nie chce...mówi nie jak każe jej coś powtórzyć i tyle...tylko mama czasem powie....może do logopedy iść zapytać co sądzi??????? 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🤨 🤨 🤨 🤨

    bo tak to ok lepiej o wiele je i w końcu przybiera na wadze i zdrowa ,więc nie mam zmartwień póki co 🙂
    tylko to ,że nie chce gadać......... 🥴
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Madzia poczekaj do września jak nie zacznie powtarzać to do logopedy idz bo oni powedzą ci że do skończenia 2 roku życia dzieciaki mają prawo mało mówić 😞
  • Mój zaczął dużo powtarzać za nami mówi ciocia Asia kiki titi na siostre,pepe na bratiszka,kaka ale nie wiem co to znaaczy u niego 🤔 itd teraz śpi 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ona nie chce się uczyć,a mama powie jak jej na przykład coś a to obiecam lub dam ,bo tak to nie chce ...tylko nie mówi..i odpowiada rozumnie jak pytam czy chce jeść to albo nie albo kiwa głową,ze tak ...a tak to nic...po swojemu czasem sobie tam gada...no jak skończy 2 latka to na tym bilansie będzie kontrola mowy....może wtedy da skierowanie jak coś... 🥴
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No wiec Elu oczywiscie trzymam kciuki 😘 😘
    Madziu yy te sukienki sa obcisle i krociotkie bardzo, ja caly czas jak wstawalam ciaglam ja bo sie balam ze tylek mi wyleci.... a ta kumpela miala jeszcze krotka wiec nie wiem wogle jak ona w niech siadala i wstawala;p
    sie ciagna tzn ten material pod a koronka nie...
    mi bylo w niej wygodnie tylko no ta dl tej "halki" ciut dluzsza by mogla byc dla mojego sw spokoju 😉

    A z mowa kurna nie straszcie!!! 🤢 🤢 M na wszystko mowi KOKO KAKO KOKA!!! 😠 😠 😠 tak mnie to wku juz na maksa 😠
    juz ladnie mowil dziadzia a teraz na dziadkow wola koko.... 😮
    na psa zamiast rafi to wolal yy cos jak by dleble... 😮 a kjak zaczail ze na koncu wyrazu jest K to juz wola na niego KOKO 😠

    a ja bym chciala jaka dodatkowa prace.. nawet dlugopisy moge se skrecac bo kurna... 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ania wierz mi jakbym ubrała taką obcisłą to by mi opony było widać 🤢
  • AAA była z moim na mieście w tamtym tyg.i wiecie co kupiłąm se strój kąpielowy z ubiegłorocznej kolekcji uwaga za 39 zł 🙂 a mój kupi mi seksowną haleczkę 😜 wiecie jak miło było usłyszeć od niego że seksi wyglądam ☺️ ☺️
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Kiecka mi sie bardzo podoba, ale na kims :-(
    Kuba tez nie chce gadac " po ludzku " hehe po swojemu nawija tak, ze uszy bola, a jak sie pytam co? To powtarza to samo. Buzia mu sie nie zamyka, ze czasem disc, ale po naszemu nic za cholere nie chce. Rozumie wszystko co sie do niego mowi i robi to, wiec widze ze rozumie, ale nie chce nawet powtarzac. Powtorzy owszem jak mu sie cos spodoba, np dzidzia ladnie mowi normalnie, np biba zaczal powtarzac- nie to ze biby robimy wiec umie to gadac hehe tylko szukam slow zeby powtarzal i ten mu sie spodobal wiec chodzi i caly czas teraz biba. Ostatnio mu sie spodobal wyraz staw, mimomze trudny to ladnie go powtarza i wszyscy galy ze taki wyraz mowi. Mama i tata powtorzy ale nic wiecej powtarzac nie chce. Ale np kuzynka Madzia i sie bawia i ona go targa itd mu sie nie podobalo i on do niej Madzie nie ce. I sie wyrwal. Wiec jak chce to powie. Jak chce pic to ie powie pic tylko bierze za reke i pokazuje na picie zeby mu podac. Jak jest glodny to mowi mniam mniam i mlaska. I to tyle. Za cholender nie chce gadac normalnie. Tylko po swojemu nawija caly czas. I po swojemu sie kloci i po swojemu opowiada i pokazuje raczkami itd. Gada jak najety tylko go nie rozumiem hehe wiec narazie jak gadamy to na temat ktory ja chce, bo sonie ustalam o czym on gada i tak ja po swojemu on po swojemu. Chociaz czesto po swojemu nazywa te same rzeczy i tak samo ciagle na nie gada. Ale jak ktos nie wiem to nie wie o czym on gada, jak ktos go nie zna.

    Chlopakow moich nie ma w domu wiec mam chwile, ogarne troche.glowa mnie boli jak diabli.

    Ela trzymam kciuki :-)
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Iwka moja też wszystko pokazuje co chce i rozumie co się do niej mówi ,ale za cholerę nie powtarza....tylko nie i mama mówi...nic więcej i uczyć się tez nie chce........
    może z czasem zacznie ....sama..... 🥴

    Anka kurde teraz nie wiem...,bo też nie lubię mieć dupy na wierzchu...i pewnie cały czas tak jak ty bym się stresowała czy jest ok czy może ściągnąć bardziej na dół...i przestraszyłaś mnie ,że taka obcisła ,bo je też z tych fałdowatych...hm no chyba ,że gacie wyszczuplające aż po szyję hahaha..........
    nie wiem przemyśle to jeszcze....ale normalnie się w niej zakochałam 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...