Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

ahh to przesrane macie o jacie zasraliście to troszku zawsze się pisze umowę nic na gębę jak to mówią my mieliśmy umowę i napisane było wyraznie e do nich idzie 400zł i my płacimy utrzymanie mieszkania czyli czynsz opłaty kablówka śmieci i remontowe i nie mogli nam podnieść nic no i mieliśmy tam napisane że pobrali 2000zł ryczałtu a potem oddali no i najważniejsze na ile i czy wy lub oni mogą wam wypowiedzieć umowę najmu czy wynajmu i jaki okres będziecie mieć czas np dwa lub trzy miesiące przed opuszczeniem mieszkania zapamiętajcie to bo to bardzo ważne 🙂
  • j dziś mały sporcik zaliczyłam z dzieciakami grając w bala i skakanie na trampolinie 😉 młody śpi więc życzę miłej nocki 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Odpowiedzi 73,3 tys.
    • Utworzono
    • Ostatniej odpowiedzi

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Loli

      10128

    • buuterfly

      7443

    • Ania8888

      7982

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Mamusia
    to nie byli obcy ludzie tylko znajomi...dlatego kwestią zaufania było nie spisanie umowy ,a nie głupoty,...tylko po prostu jedna strona niestety okazała się nie fair.... 🥴
    ale ja się nie zgodzę na podniesienie czynszu o te koszty do zusu ,a jak co to poszukamy czegoś innego.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Szczerze? Gdybym nie miała psa i była bym w ciąży to nawet na rękę by mi było. Musieli by mi umowę przedłużyć. A jak on tam jest to i kasa jest więc 😉 Wiadomo było by ciężko, ale mu jesteśmy silniejsze niż nam się wydaje. 😘
    Ja zaliczyłam kłótnię solidną z K. Ale się nie dam i mnie przeprosił. Wiecie co zrobiłam? Kiedyś na serio mu powiedziałam, że jak mu nie pasuje coś to niech poszuka lepszej. Że bez niego sobie dam radę. Mam Franka więc mam siłę żeby walczyć. A że jego kocham, ale popłaczę i zapomnę. I on wie teraz , że jak przegnie to nie będę miała skrupułów i go pogonię.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Łooo Eluś mocne słowa.. W sumie każda by dała radę dla dzieciaczków, ale jak na razie to nie mam zamiaru byc sama :P
    A o co się tak strasznie pokłociliście?
    Nika zdarła stopy w sandałach, szlag by te MEMO sremo....
    Dzisiaj baaardzo ciężko bo nawet nie chce siąść na nocnik ehh i siura mi co chwile po całym domu...
    Zaraz do sklepu po botwinke a po południu podpisać umowę..
    Oby się już udało.
    Madzia aa to już rozumiem, niby znajomi ale widzisz, dlatego my też podpisujemy umowę bo tak na gębe to ja bym nie dała rady z tą babą.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    wiec tak..
    Elka.... mialam to samo... wojna w p*u 🤢 🤢
    i powiedzialam ze mam w d jego i to wszytsko, ze koniec ze juz dawno zyjemy osobno.On sobie i my z M sobie. nie ma go a jak wraca to ciagle z kumplami a dziecko ciagle czeka i pyta, o tym ze wszytsko sama na mojej glowie to nie wspominam nawet. Mam Marcela mam z kim jesc spac spedzac cale dnie gadac przytulic sie poplakac itd... nikt inny mi nie potrzebny.
    Oczywiscie spoczatku sie nie dawal, ale dzis przeprasza i chodzi za mna jak pies.
    Takze sila w nas 😘 😘 😘


    Eluska.. kupilam gazetke co wlasnie jest o nocnikowo- pieluchowych spr.... takze rpzeczytam to zdam relacje 😉
    Moze cos madrego doradza.
    A stopki jej wysmaruj takim na odpazenia pupki czy sudokremem pomaga szybko.


    Odnosnie mieszkania umow itd..... nie wolno sie zfrajerowac.
    znajomi znajomym ale to sa wazne rzeczy, przyszlo by co do czego zabrnelo by za daleko i co??
    I w urzedach sie tlumaczyc ".. a wie pani bo my to tak slownie na piekne oczy.."
    Nie nie.
    Najlepiej wszystko jasno na pismie wyszczegolnic by pozniej ceregieli nie bylo.
    Teraz znajomi kupili mieszkanie.... i co? on dal im klucze nawet za nim dostali kredyt... nie spisal licznikow nic. I na dobra sprawe oni mogli tam chodzic urzytkowac sobie a ten spisze teraz po notariuszu wszytsko by uregulowac i co??? jak on ma im uwierzyc ze nie korzystali z wody pradu gazu?? a on zabuli.
    NIe mozna tak.
    Sa takie czasy ze nigdy nie wiadomo.


    Ogolnie to robie dzis ...
    http://mojewypieki.blox.pl/2009/03/Buleczki-swinki.html
    takze mam nadzieje ze wyjda pyszne:p ale chociaz dobre:p ehehe
    a jak nie to zaniose tesciowej:P




    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Fajowsko Elka 😉 🙂 🙂
    teraz mozecie tam dzialac pod siebie 😉
    A kremik ten tez nam dobrze sluzy- on jest cos jak bepanten 😉))
    oby jej pomogl na te pietuchy kochane 😘

    co do buleczek.... fajne 😉 chciaz jak dla mnie troche suche, i mogly by byc na slodko 😜
    ale to sie da zrobic... 😉
    ii grzebania przy nich huhuhu 🤔
    😜


    😘 😘

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ja nie tomna 🤢 zjadłam dziś drugą tą tabletkę i umieram bleeee 😞 nie biore ich więcej spać mi się chce jak cholera i ni dobrze mi a do tego jak by było mało ucho mnie boli 🥴 mi brrr
  • Eluś super że już macie to załatwione z mieszkaniem 😘 to teraz nic jak działać 🙂 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Eeee tam x factor 😜 Ja KSW do północy oglądałam 🤪 Ale zarąbiście walczyli 🙂 Normalnie aż skakałam na łóżku przy Materli, Khaidovie i Pudzianie 😜
    Pogoda a fuj..Franek chorutki więc na śniadanko będą gofry z dżemem truskawkowym 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    buuterfly napisał(a):
    Eeee tam x factor 😜 Ja KSW do północy oglądałam 🤪 Ale zarąbiście walczyli 🙂 Normalnie aż skakałam na łóżku przy Materli, Khaidovie i Pudzianie 😜
    Pogoda a fuj..Franek chorutki więc na śniadanko będą gofry z dżemem truskawkowym 🙂





    aaajjjjj ja to samo!!!!!!!!!!!!! 😁 😁
    Khaidov..... mmmmm ciachoo!!!;p ehehhehe na ta iskre 🤪 🤪 🤪 😎
    ty se bierz hardkorowego a ja mameda 😁
    caluski dla mojego Franuska 😘 😘 😘 😘


    ELUSKA....
    ogolnie sie wku.... bo w tej gazecie nie bylo nic konkretneo... a art zakonczony " JUZ ZA MIESIAC OPOWIEMY KROK PO KROKU JAK KORZYSTC Z NOCNIKA" 🤢 🤢 🤢
    se za miesiac bede bujac na falach i se bedzie sikal jak chce 😁 hehehe
    ALEEEE...
    pisalo ze:
    dziecko ok 1-2 roku zaczyna kumac i wiazac ze brzuszek boli bo chce kupke albo ze pecherz pelen bo sisi..
    ale przewaznie wiekszosc po 2 urodzinach.
    Ze to nie moze byc pod presja bo inni tez.
    DAli kilka wskazowek jak wyczaic ten moment kiedy dziecko wie ze cpos sie dzieje....
    - chowa sie , przystaje, odrywa sie od zabawy kilka razy, jest niespokojne.
    - drepta, chwyta, przebiera nogami, kuca, staje w rozkroku...
    Niby to ze ma mokre gaty nie kojarzy mu sie z sikaniem 🤢
    Dziecko jesli np wytrzyma bez siki kilka godzin... tzn ze juz jazy, ze potrafi kontrolowac sie.


    U nas to sie dzieje... wiec mysle ze to czas. aczkolwiek pisalo ze nie na sile, ze dziecko zabawa ze nagradzac i wykazywac niezadowolenie jak zrobi w gaty,
    nie wyzywac.


    Takze no nic nowego.
    Popatrze w necie lepiej niz czekac na nastepna gazete.
    Fajne pomysly na ddziecka jest bez kasy.... 🙂
    RODZICE I MAMO TO JA..... -> 1 zl



    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Zrobiłam test wyszedł ujemny na całe szczęście ! 😉
    Ogólnie u nas pogoda do dupy ;/
    co chwile kropki deszcz jest nie przyjmnie
    wczoraj mielismy gości a dzis siedzimy w domu
    jedynie rano chwile bylismy z kacprem u moich rodziców.
    w przyszły weekend bądz kolejny wybieramy sie do Krk w odwiedziny 🙂)
    Kacper dzis chodzi z prawie suchym pampersem 😁
    prawie kazde siku siada na nocnik który cały czas ma w pokoju ! 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No Domi to w takim razie ufff
    Ja parę dni temu się dowiedziałam, że moja koleżanka z pracy ,która ma chłopca o trzy tyg młodszego od Franka jest w 6tym tygodniu ciąży 😮
    Anka a jak chcesz zaloguj się tu i dostaniesz próbki karmy dla pieska cioci albo Rafiego:
    https://www.rosnijzdrowo.pl/rekrutacja/Piesek.aspx?src=448A1419-0430-4F62-B80E-CB78CAF7226F
    Dla kotów jest też na whiskas.pl taka akcja
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    no Elka widzialam na fb musze tylko jej dane zdobyc bo bedzie furczec ze swoje podalam.
    Kuzynce juz wyslalam.
    A Rafi nie je tego bo mu wet zakazal i dal ten Royal... nie znam sie to nie wiem czemu tak.


    ogolnie oki.. 😉
    Maly cos poplakuje przusio go boli, chyba nie zjadl to co mial 🤔 eh

    IW MASZ SZCZESCIE ZE SIE ODEZWALAS! 😘

    MADZIA..... ZAPOMNIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOJ MOJ MOJ!!! 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    DOSIK....skoro ty się cieszysz z takiego wyniku testu to i ja.
    Anka małpo nie bądź taka.....podzielimy się...nie no bez jaj on (KHALIDOV 😘 😘 😘 😘 😘:kiss 🙂to taki mój ideał...zawsze tacy mi się podobali....szczam na jego widok heh...
    u nas ok ...mała zdrowa z pracą ok,z mieszkaniem okaże się jutro lub pojutrze....także ...nie wiem...
    spokojnej nocki 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Chwila wolnego :-)
    U nas ok, Kuba zdrowy chociaz przez ostatnie 3 dni bardzo goraczkowal. 15 min po paracetamolu gdy juz nie kumal ze mu mierze goraczke to mial 39,6 wiec ostro musialo byc wczesniej. Myslalam ze trzydniowka jakas czy inne swinstwo ale ani wysypki ani innych objawow. Podobno jakis wirus panuje.
    Widze ze o nocnikach piszecie. U nas z kupa nie ma zadnego problemu bo praktycznie kupe na nocnik robi od 8-9 miesiaca gorzej z sikaniem. Oczywiscie zdarza sie ze i kupe w pampersa zrobi, ale rzadko, najczesciej idzie do lazienki po nakladke do nocnika ktory zawsze stoi w pokoju naklada i pokazuje, no bo nie mowi. A jak mu sie zdarzy w pampersa to robi to samo, nadal chce usiasc na nocnik. Nocnik mamy fajoski, takie autko jakby wiec on uwielbia na nim siedziec. Od poczatku mu podpasowal. Na inny jakos nie bardzo chcial siadac. Wiec nawet jak do pl jechalismy to zabieralismy go ze soba.
    Co do sikania to jak ja mam wolne to potrafi caly dzien chodzic bez pieluchy, zdarza sie obsikac bo nie zdazyl opanowac ze ma na nocnik z sikaniem. Wiec mysle ze jakbym miala z tydzien wolnego to by sie nauczyl szybko. Ale mojemu to albo sie nie chce ciagle go wysadzac przebierac itd wiec sa efekty, ze nie sika na nocnik. Ale jak posadze to robi. Wiec raczej kwestia przyzwyczajenia go zeby wolal. A do wrzesnia musi sie nauczyc.
    Juz pisze czemu. Bede pisac w kilku postach bo znajac moje szczescie to sie wykasuje jak naprodukuje.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...