Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia znikła gdzies w przepaść 😜
Anka sie pewnie pakuje
SIop zapracowana i przemęczona biedula nie pisze do nas 😞 😘
Perełka tez gdzieś błądzi 😉
Eluśka pewnie na mieszkaniu nowym rządzi tez sie nie pojawia ost
a co z Iwwą waidomo ??
cicho i głucho 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Malpy 😁 eheheh
No yy pieluchy sa spoko chusteczki tez i emulsja do mycia tez 🙂... nam kazde w miare pasuja... 🙂
dada najbardziej i tych sie trzymamy .. chociaz tylko na noc czy jakos tak na dluzsze wyjscie 🙂

A chlopaki pewnie sie dogadaja.. wiele tematow faceci maja a to pilka a to zuzel a to auta jak nei to beda o dzieciach nawijac albo za nimi 😁 takze spoko 🙂
Elka no co Ty oszalelibysmy razem 24 🤪 ehehhe
Aaaa no jaki awatarek neeew 😁 huhuhu 😉
🙂

I zasmuce Was bo ja bede na bierzaco przez tel:P a tez biore kompa z netem wiec hyhy :P
😘

A moej chlopaki ogladaja film o jakis dzieciach na polsacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 🙂
Wszyscy juz spia to pisze 😁
yy.... wiec tak chlopaki starsze i male sie dogadali super 😉
Elka troszku chorowitka z Franiem ale daja rade 🙂
Domek super ekstra!! 😁
Cieplo bo chlopaki pala w kominku takze mimo brzydkiej pogody mamy cieplusio.
Pierwsze starcie Marcela z morzem.....???? yyy od kad tylko zobaczyl wieeeelka wode jeszcze ze schodow cale pokonal praktycznie z okrzykiem radosci 😁 hahaha
A Franiu spokojniej zdziebko, a potem tylko po wodzie chcieli dreptac 🙂

Niestety jako pstrykacz fot stwierdzam ze uchwycenie ich razem w 1 miejscu to graniczy z cudem:p eheh
😘 😘






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kochane bawcie się świetnie !! 😘 😘 😘
I miło że napisałąś ANiu co i jak 😁
Pozdrów Elka wyściskaj Frania i Marcysia !! 🙂
My po ekstra dniu pogoda była fajnie i tak sie spaliłam ze szok 🤢
juz widze jak noc przetrwam 🤨
Kacper wylatany po kąpielachw basenie padaniety zaspał w 3 minuty ! 😉)

Dobranoc !! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu super 🤪 🤪 🤪 🤪 my jeszcze 4 dni!!!!!!A jutro mój przyjeżdża 🤪 🤪 🤪
  • U nas pada 🤢
  • Aniu wyściskaj od nas Elkę i Franusia i 😘 😘 😘 😘 😘 ależ Wam zazdroszczę ☺️ ☺️ też mi sie marzy Was wszystkie zobaczyć 😘 i bobasków 😘
  • Ja wiem że wesoło nie będę mieć Pawłowi idą zęby a jak przychodzi pora snu to mamy koncerty bo musi iść spać o tej porze co chce czyli 11 w południe i 19 wieczorem 😞 no ale nic jak trza to trza 😉
  • Bawcie się dobrze i dużo słonka Wam życzę 😎
  • Dosik maślankę sobie kup 🙂
  • A jak tam Kacperek ???
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej 🙂 zazdroszcze wczasów, my to nie wiem kiedy pojedziemy, a chcialabym wlasnie nad morze na troche.. ahhh no trudno trzeba poczekac.

    ja tu tylko pisze co chwile ze zle potem ze lepiej i ze znow zle. wiec przyszedl czas na lepiej 🙂 ola zdrowieje powoli, wprawdzie jeszcccze na lekach ale juz mniej bierze. co do zebow to ola miala takie zolte, po antybiotyku siejjej taki nalot zrobil tez bylam u dentystki, i kazala czyscic elmexem dla dzieci, i czyscimy juz z pol roku, tyle ze ola sama czysci mi nie pozwala przewaznie, wiec efekty slabe, ale wiekszosc zeszla. tyle ze jak teraz miala antybiotyk to znow ma żółte wrrrrrrr, raz dala sobie dobrze wyczyscic i duzo zeszlo, a tak to sama myje ( czyli zjada paste i przejedzie 2 razy po zebach szczota). dentystka top samo mowila., oidrzucic picie w nocy,m najwyzej woda. nie udalo sie to bbo ola jada raz w nocy mleko, ale widze ze powoli przestyaje wiec moze naaucze ja na wodzie w nocy.
    Ja juz tez lepiej sie czuje. zostal mi tylko tydzien pracy 😞 a potem nie wiem co ja zrobie bez kasy! noe chce o tym myslec.Za tydizen mam egzamin, macie kciuki trzyac zbeym sie bardzo nie streowala i wszystko ok poszlo. a potem wakacje.. jakops sie nei ciesze. moje siotry wyjezdzaja wszystkie. w dodakku ogladac ta moja tesciowa caly czas to masakra. spadam sie zbierac do roboty. dzis ostatni poniedzialek
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hejo 😜
    Domi jak zdrówko?
    Kaśka wy też juz zupełnie zdrowi?
    Dziewczyny wyjazd uważam w 99% za mega udany. 1% odjęty za pogodę, która jak same wiecie do bani. Ale przynajmniej zamiast siedzieć z dupskiem w piachu zaczęliśmy zwiedzać 🙂 Franek co chwilę wszystkim opowiada, że widziała sinie i ziubl 😁 Jak już Anka pisała byłyśmy w szoku ,że zwłaszcza Ci starsi panowie tak świetnie się dogadali 🤪 Bo maluchy to wiadomo. Tu zazdrość o mamuśki, tu bitwa o zabawki...
    Tylko przez tą pogodę czuję niedosyt bo cały rok marzyłam o Ance w bikini 😁 😁 😁 😁 😁
    A teraz tylko ciężko było odjechać...Było tak fajnie, że żal było wyjeżdżać. No i Franio tęskni i co chwilę mówi do nas : Marcel? I sam sobie odpowiada, że nie ma. Poszedł. Dlatego trzeba im kolejny wyjazd zorganizować 🙂 Tym razem bliżej stron Ani, żeby była sprawiedliwość 😜
    No i tak zabawnego człowieka jak małżonek Anki ze sto lat już nie widziałam 🤪 Dosłownie do dziś mam obolałe żebra od śmiechu i zakwasy na twarzy 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dziewczyny bardzo się ciesze ze ten wypad się udał !! 🙂)
    Zdrówko nawet ok, mnie dopiero bierze, Matiego trzyma a z kacperkiem ok 🙂
    Mam nadzieje ze kiedyś uda i mi uda sie z wami wyskoczyć 😜
    i zobaczyć swie ślicznotki w bikini 🤪
    bo na siebie z rozstępami to nie mam co patrzeć 😮
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Kompleksy to moge mieć ja nie wy ! 🙂
    aczkolwiek nie wątpie w urode Anki 🤪
    mnie to ona sie zawsze podobała a jak dodawałą te sexi zdjecia ulalala 🤪
    hihihih 😁
    My czekamy an czerwcowy grafik Matiego, jak tylko bedzie wiadomo jak pracuje i bedzie tylko jakies 3 dni wolne to jedziemy na podkarpacie do rodziny Matiego
    Nie ma to jak chodzenie z domu do domu i żarcie gatka szmatka itp 🤨 uwielbiam 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ha!!!!Mam Was!!!! 😁
    WAJAT jestes Elka! 😁
    O bolu `szczeki nic nie mow bo jeszcze czuje szczekoscisk 😁
    A w bikini to jeszcze nie raz bedzie mysle okazja sobie polukac 🙂 Karol juz sie nie moze doczekac az Cie zobaczy 😁
    I juz mi tak nie slodz... 😉
    Laskiii... a jak Elka gotuje.. mm 😁 hyhyhyhy pyycha 🙂
    Marcys tez teskni .. ciagle pyta dzidziuuus? tocia? uuja?? mowie nie ma to mowi dom dada... ☺️
    zreszta nie tylko on.
    Takze no trzeba cos myslec o kolejnym spotkaniu... 🙂 🙂 🙂




    PS> Elka a moze KEBABA???????????????? 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No to super laseczki że wypad się udał aj a myślałam że wy dłużej będziecie 😞 bo mój chętny jest by Was poznać i chciał nawet przejechać tyle kilometrów do was od naszego domku letniskowego 😞
  • My jutro około 22 wyjeżdżamy 🤢
  • no nic zmykam 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...