Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja po pracy 😁
Jutro czekają mnie mega wielkie zakupy bo w niedziele moje urodziny i rodzinka sie zbiera
a w poniedziałek przyjeżdzają Kasia z Elą 🤪 🤪 🤪
chilloucik bedzie z pewnośćią 😁
Eluś mówiła Ci Kasia juz ze lubisz malibu ?? 🙂 🙃
z Kasią wczoraj przez telefon nawet alkohole omawialiśmy hihih :P
Dalej nie wiem co zrobic na te urodziny kupic czy zrobic tort sama 🤔
za duzo czasu miec nie bede bo jutro i pojutrze nocki wiec chyba pójde na łatwizne.
Kacper mnie tak zaskakuje coraz wiecej powtzarz zaczyna cudowni mówic
mi to az serce sie ciesze jak słysze jak mówi do mnie mój malutki jeszcze nie daawno synek 😉)
no nic zmywam sie buziaki !! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również życzę wszystkiego najlepszego Marcelowi 😘 😘
Przede wszystkim:
dużo zdrowia
wielu, pięknych przyjaciółek z piaskownicy 😉
uśmiechu na twarzy
odjechanych pomysłów, tak, żeby starzy szybko osiwieli 😉
A Tobie, Aniu cierpliwości i stalowych nerwów, bo chyba to najważniejsze przy małych łobuziakach 😉 😘

Koniecznie muszę się ustosunkować do stawianych mi zarzutów 😜
Nie napalam się na S. po prostu stwierdzam fakty 😜
A co do starszych facetów.. to też ich lubię 😜 😁

My dzisiaj już wygrabiliśmy i wyplewiliśmy piaskownicę, powybierałam stamtąd mnóstwo zabawek, więc przesortowaliśmy, które się nadają, które nie.
Później wrzuciłam młodego do kąpieli, bo cały piachu a ja w tym czasie ugotowałam obiad, którym się teraz zajadam ( flaczki sojowe-pierwszy raz gotowałam, toż to jest mistrzostwo świata! pycha 😜 ). Alek teraz śpi. Później chyba skoczymy do basenu, bo nareszcie się przełamał i to o dziwo w dużym basenie! Ostatnio aż się poryczał jak go wyciągnęłam z wody o godz 19, tak mu się spodobało.

My z Elą bilety zakupiłyśmy, listę rzeczy (nie)zbędnych poczyniłyśmy. I czekamy na poniedziałek 😉
Wczoraj testowałam diphergan na Alku w ramach akcji 'stop chorobie lokomocyjnej'. Nie porzygał się, ale przez dobre dwie godziny wyglądał jak naćpany 😁
Mamy tak chujowy dojazd do dworca, bo cały kraków w remoncie, że jak wcześniej jechało się jednym tramwajem i trwało to ok. 15 minut, tak teraz jedziemy trzema środkami komunikacji (tramwaj-autobus-tramwaj) i trwa to ponad godzinę! nie wiem czy nie szybciej byłoby jakbyśmy poszli na nogach..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam zabrać się za pierogi, ale stwierdziłam ze lepiej zrobic je na swieżo niż dziś
wiec biore sie za ciasto któe musze wziasc do pracy z okazji urodzin.
Byłam na zakupach z małym zamist sobie pojechać autem to ja się mądra wóżkiem wybrałam ;//
3 torby wózek pchałam i Kacpra goniłam :P
jutro jeszcze do supermaarketu skocze po reszte rzeczy i bedzie ok 😁
o tej porze co roku mam juz utworzone menu na urodziny a teraz nic
jestem daleko w dupie jutro bede robic wszystko na dzikusa 🤨
Ale damy rade ! 😉)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Które byście wybrały?
http://brw.com.pl/pl/kolekcja/8-Pok%C3%B3j+dzienny/208-Open
czy
http://allegro.pl/meble-pokojowe-salonowe-szafir-w-promocji-partnera-i2566501989.html
Chcemy kupić szafę dwudrzwiową, szafkę wysoką, komodę, szafkę RTV i pólkę nad nią i stolik. Cenowo wychodzi prawie to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Które byście wybrały?
http://brw.com.pl/pl/kolekcja/8-Pok%C3%B3j+dzienny/208-Open
czy
http://allegro.pl/meble-pokojowe-salonowe-szafir-w-promocji-partnera-i2566501989.html
Chcemy kupić szafę dwudrzwiową, szafkę wysoką, komodę, szafkę RTV i pólkę nad nią i stolik. Cenowo wychodzi prawie to samo.



Nie mój styl ale bardziej z BRW.

Aniu tak na ur, chcemy jej kupić. Sprawdziliśmy na plastelinie czy się będzie bawić i nie jadła, próbowała z tata lepić różne rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...