Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Elka a w pieluche robi?
Kurcze dziwnie;/

Kasiu zdrowka 🙂))


Haha Aniu jaką pieluchę? od kilku miesięcy nie ma jej wogóle. 🙂
a jak kiedyś znalazła czystego pampersa to wzięła i wyrzuciła do kosza.
No nic, jak na razie ok, nnie boli ją brzuszek ani nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas nastrój super- W KOŃCU! Jutro w nocy wraca K. Sprzątam sobie i tak powolutku 🙂
Prezenty w tym roku to tak:
dla Franka kuchnia i takie tam akcesoria itp i jakiś traktorek malutki dostanie
dla mojej siostry komin, rękawiczki, torba podróżna i krem lepszy do rąk bo ma wiecznie spękane.
Dla pieska teściów bo ma raka 😞 Kupiłam smycz nowiutką i obróżkę. Bo go na takiej dziadowskiej prowadzają jak by ich nie było stać. a dla takiego malucha to nie jest jakiś wielki koszt.
I to tyle 🙂 Moi rodzice prosili żebyśmy im nic nie kupowali bo ich nie stać na prezenty , a nie chcą się głupio czuć jak dostaną , a nam nic nie dadzą. Dlatego rozumiem i ok 🙂 Mojemu bratu nic nie kupuję bo dostawał od nas co roku prezenty, a jest już dawno dorosły i mógł by znaleźć pracę. Bo on nam nigdy nic. Nawet nie chodzi o to, że my coś od niego chcemy, ale o zasadę. Niech też zacznie dawać innym coś od siebie i nie tylko materialne rzeczy a nie ciągle bierze.
Krystiana prosiłam żebyśmy sobie razem coś kupili do domu czy coś zamiast kupować setne perfumy albo udawać , że się cieszę z prezentu który jest nietrafiony 😜
Dzisiaj w ogóle wchodzę na WP a tam...Do świąt 10 dni 😮 WoW! To pobiegłam do piwnicy i przyniosłam Franiowi karton z ozdobami i porozkładałam po domu. Niech się cieszy i chłonie atmosferę 🙂
A pampersa też na noc i na spacery zakładam . Małemu się jeszcze wpadki zdarzają i też nie chcę go na mrozie rozbierać. Jak się cieplej zacznie robić to całkiem go oduczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 😉
U nas spoko nawet 🙂
Z K male spiecia ale to norma przy robocie bo ja nie lubie sie prosic i raczej wole sama zrobic niz wszystko mu mowic itd.... a facet jak facet ciele takie ze sam nei wpadnie na to co zrobic.
Dobrze ze M sie zajmuje... 🙂
Nom a tak to juz wsio mamy swiatecznie 😉
choinki pierdolki.... pyszne ciacha pachnace 🙂 yyy oczywiscie co 2 obilzane i albo bez posypek albo bez czekolady;p hhe bo maly skubaniec pacza paluchy 🙂
Jeszcze tylko ryby zamarynowac prezenty ogarnac popakowac iiiii moje makielki 🙂
Nie chce mi sie juz aaale iii tam co sie nie robi dla robaczka 😉 🙂 🙂
No my tez na noc i spacer zakladamy bo z tych gaciorow rozbierac to by sie szybciej ze siural a 2 za zimno na takie cudowania.
Jedynie na drzemki- nie liczne ale czasem sa- podklad mu klade 😉


A jak u Was przygotowania?
Prezenty?
Spedzacie w domu swieta czy u rodzny?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej no to Aniu jesteś pięknie odrobiona a ja w lesie.
Ale jakoś może uda mi się ogarnać.
Jutro jeszcze kolejna rozmowa o pracę. Oby ostatnia 😉
Nisia okej, 3jeżeli chodzi o sikanie, to jak jej się chce w nocy to wstaje i siusia.
Wiadomo na początku to wpadki były, ale teraz już rzadko co wstaje, wysiusia się rano.
Nawet jeszcze prezentów nie mam cholera.. ;/.
Ale udało mi się sprzedać łożeczko, materac i pościel więc troszke kasy więcej jest.
Buzki dla Was :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ja też daleko za wami co chodzi o przygotowania...jakoś nie mam natchnienia...a jak mam to i tak nie mogę się ogarnąć z porządkami w kuchni bo mamy szafkę do przerobienia u stolarza(a teraz na to kasy brak )no i ona tak se stoi popieprzenie no i brakuje mi szafki z szufladkami i wszystko jednym słowem mam poupychane w dwóch szafkach także jedno leży na drugim a na tym coś trzeciego i przez to za cholerę nie mogę dojść do porządku...w łazience też by nam się przydała jeszcze jedna półeczka na kosmetyki....

a po za tym to nie wiem ile ja bym mogła sprzątać to i tak ł i mała w jeden dzień znów przewrócą wszystko do góry nogami...także syzyfowa praca... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 😞

ale jak ja to mówię to się da i jakoś to ogarnę...tym bardziej ,ze w Wigilię jesteśmy sami u nas w trójkę ...i musi wszystko byćjak należy.
ja z prezentów mam tak:
dla małej łóżeczko dla lalki z baldachimem i dokupię jeszcze jakieś słodycze,dla siostry am kosmetyki i bieliznę i coś jeszcze chcę ale nie wiem co,dla rodziców mam po zestawie kosmetyków i jeszcze chce im kupić prześcieradło jakieś lepsze ,dla ł jeszcze nie mam nic ani dla brata... 🤢


ł ostatnio mi gada ,ze w Wigilie chce iść z mała w tym czasie co ja będę w pracy(10-14)do swoich rodziców z jakimś drobiazgiem i życzenia złożyć...mimo ze od tamtej kłótni nie było z nimi żadnego kontaktu...
szczerze to mnie to dość wkurza...ale wiem ze nie mogę mu zabronić... 😠 😠 😠
☺️
w końcu to będą święta a to mimo wszystko jego rodzice...chociaż są jacy są... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LAski zajete przygotowaniami 🙂
JAk se pomysle o tych poczatkach ciazy too uuuhhh 🤢 Oby szybko Ci przeszlo 🙂
Elka to trzymam kciuki za odpowiedzia 😉

nas wsio po staremu 😉
Ja cos jakies plamy mam na ramieniach tak swedza ze juz nie moge krem z apteki nie daje rady, stanika porzadnie nie moge zalozyc i musze do dr bo paskudnie to wyglada;/
M zdrowy, wariuje z K 😉
Upominki zapakowane 😉
Jeszcze tylko na ostatnie dni gotowanie 🙂
😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja chora ale mi się chce :P
NIka ok, z pracą kiszka dalej ale szukam.
Nie poddam się tak łatwo.
Moje dziecko dzisiaj zachowywało się jak nie moje tylko jak rozwydrzone, rozkapryszone i rozhisteryzowane dziecko. GRRRRR!!!
zasnełam przed chwilą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elle09 napisał(a):
A ja chora ale mi się chce :P
NIka ok, z pracą kiszka dalej ale szukam.
Nie poddam się tak łatwo.
Moje dziecko dzisiaj zachowywało się jak nie moje tylko jak rozwydrzone, rozkapryszone i rozhisteryzowane dziecko. GRRRRR!!!
zasnełam przed chwilą..


Rozwydrzone, rozkapryszone i rozhisteryzowane? To synonimy słowa "Alek" 😜
Ja też chora, jak już wspominałam Eli jest gorzej, niż przed tygodniem, jestem już zmęczona samym chorowaniem.
Teraz Alek nie chodził do żłobka, bo nie miał go kto zaprowadzić i właśnie wczoraj zdałam sobie sprawę,że czekają mnie teraz z nim przymusowe dwa tygodnie w domu, bo chrześcijanie mają święta.. tak więc jestem podwójnie przytłoczona wizją ja+ moje dziecko 24/7.
Zwłaszcza, że młody ostatnio ( co ja gadam to już któryś miesiąc) wybudza się w nocy z jakimś płaczem i śpi tylko ze mną, więc jestem skopana na wszelkie możliwe sposoby.
Chciałabym chociaż na jeden dzień, żeby go ktoś zabrał, a ja bym sobie wtedy odespała po wsze czasy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewuszki wreszcie jakos dochodze do siebie. synus sypia coraz dluzej i jest grzeczny nawet, z ola tez lepiej bo byla zazdrosna teraz juz w miare jest ok, czasem ja cos napadnie ale ogolnie dobrze. podaje mi pieluchy, wola jak placze zebym mu cyca dala, podaje mu smoczka (szczegol ze w taki sposob ze mu oczy z orbit wychodza) ale czasami to specjalnie robi wsyztsko zeby mnie od niego odciagnac. typu nasika na dywan albo cos rownie genialnego wymysli. Michałek rosnie jak na drozdzach juz ma prawie 4,5kg. w szczepana robimy chrzciny. dodalam wreszcie zdjecia na fb to sobie zerknijcie jak chcecie mala dzidzie zobaczyc 😁 a mnie cos naszlo cholera jasna i wlosy obciachałam na krotko, zobaczycie przy okazji nastepnych fotek, jak dodam ze swiat to sie za glowe zlapiecie bo masakra jakas, wygladam jak pol dupy zza krzaka, i jeszcze mam pasemka ktorych nie lubie, ale chcialam miec jasne wlosy a z takiego koloru jak mialam by sie nie dalo, wiec musze ich stopniowo rozjasniac i moze na wiosne beda jak trzeba. o dlugosci nie wspomne,bo jakby mnie ktos zmusil to bym zabila teraz, a ze sama sobie to uczynilam to moge sie najwyzej wychlostac makaronem teraz i tyle! oj ja glupia. moj sie ze mnie smieje ze mi nie kazal a ja uparta i sicielam, no i mam. nie dodam teraz zdjec, pozwole wam przezyc spokojnie swieta 🙂 buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu Michas Slodki 🙂 🙂 🙂 a Olka sliczna jest tak podobna do Ciebie ze szok. W sumie to chyba dobrze ze scielas bo pamietam ze po porodzie to szal dupy z tymi klakami a i tak szybko odrosna 🙂

Kasiu Elka zdrowka!!
Teraz wszyscy pochorowani chodza 🤨

Nom... a u nas tak se...;/ kluczyki od auta zgubilismy 😞caly dom przewrocilismy i nie ma! A nie wiadomo czy tescie znajda zapasowe 😞 jak nie to cienko to widze wszystko 😞 dostalam kase od babci i cos czuje ze wszystko pojdzie na auto jak nie bedziemy musieli sporo dolozyc 🤢 🤢 🤢
ehhh...
Ciagle cos jak za dlugo jest dobrze to wiecznie sie jakis pech przyplata ☺️ ☺️ 😞
Ale mam nadzieje ze znajda sie gdzies 🤨
😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My choinkę też ubraliśmy.
Wczoraj ciasteczka robiliśmy, ale przy tych żarłokach to się kurna nie da! Nie dotrwają do poniedziałku nawet!!!! Ehh...
Dzisiaj sernik i jadę do babci do szpitala, 4 zawał..
Tak to skończyłam sprzątać kuchnie i została szafa. Dzisiaj te serniki 2, jutro u mamy 2 i pierogi i w pon u mamy ubrać choinkę, i 2 wigilie...
Oszaleje!!!!
Aniu dzidziunia przesłodka!!!! Aż mi się tęskni za takim.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane dziewczynki
życzę wam Tym wierzącym i nie wierzącym, obchodzącym święta i nie obchodzącym żeby rozwiązały się wasze problemy.
Żeby znikły wasze smutki.
Zdrowia bo ono najważniejsze.
Miłości bo najpiękniejsza.
Troski i wsparcia od bliskich.
Mnóstwa wzruszeń dzięki naszym dzieciaczkom.
Radosnego czasu, spokoju i ciepła 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja dalej bez internetu na mieszkaniu 😞
u nas wszystko wporządku 🙂 malutki zdrowy my na szczęście też 🙂
gorączka przed świąteczna jest 😉
teraz pisze do was od rodziców jutro napewno zjawie się tu z życzeniami !
Aniu dziękuje za kartke !! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...