Skocz do zawartości

ciąża po poronieniu | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam,
Chciałam zapytać czy któraś z Was może była w takiej sytuacji jak ja,a mianowicie pierwszą ciążę poroniłam (poronienie zatrzymane w 8 tyg.)a teraz znowu zaszłam w ciążę jestem prawie w 7 tyg.i chciałabym się dowiedzieć jak u Was przebiegała ciąża po poronieniu czy było ok czy może pojawiały się jakieś komplikacje i jak temu ewentualnie zaradzić?proszę o jakiekolwiek porady ,które mogły by mi pomóc w utrzymaniu ciąży w jak najlepszej formie... 🥴 nie chciałabym przeżywać tego po raz drugi...pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka22 też byłam w takiej sytuacji rok temu... Teraz jestem prawie w 18tc i jest oki 🙂 na początku były jeszcze problemy z plamieniami, ale wtedy musiałam leżeć nawet o ruszeniu palcem u nogi nie było mowy...
Tak jak napisała Angela odpoczywaj, dużo się uśmiechaj i zdrowo odżywiaj a w razie problemu od razu marsz do lekarza!! Ważne żebyś była dobrej myśli bo to bardzo pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za miłe słowa 🙂dbam o siebie jak tylko umiem jutro mam pierwsze usg...zobaczymy co lekarz powie.wierze,że będzie dobrze i zrobię wszystko ,żeby tak było!jutro wszystko się okaże...mam nadzieję,że mój następny wpis będzie pełen radości 🙂 🙂pozdro i dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Sioperka!!! Ja w lipcu stracilam dzidziusia,na USG w 12tyg.okazalo sie ze dzidzius sie nie rozwinal 😞 😞 mialam lyzeczkowanie 😞
Po zabiegu nie doczekalam nawet 1 okresu i zaszlam w nastepna ciaze (nie celowo) bardzo sie balam bo macica nie miala za duzo czasu na regeneracje,mialam wiele czarnych mysli.
Ale teraz jestem juz w 25 tyg i wszystko z dzidzia ok,rozwija sie wspaniale 🙂

Tak jak poprzedniczki,radze nie myslo tym co bylo,najwazniejsze zebys myslala pozytywnie bo dzidzius zawsze jest w
tym samym humorku co Ty 😉 wiec cieszcie sie swoim szczesciem oboje 🙂

Naprawde znam wiele dziewczyn,ktore po poronieniu rodzily zdrowe piekne dzieci,a Ty bedziesz wsrod nich 🙂

Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje malenkie serduszko!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozumiem kochana,sama przeszlam to samo i mialam duze wsparcie wsrod osob,ktore mialy podobne lub czasem ciezsze doswiadczdnia.
Warto walczyc o to malenstwo pod serduszkiem a pierwszym krokiem do sukcesu jest myslec pozytywnie.
Ja mam teraz takie podejscie,ze nawet nie biore pod uwage,ze moze byc cos nie tak.Dla mnie istnieje tylko jedna droga,ta pozytywna 🙂
Nostroj sie podobnie i zobaczysz wszystko bedzie dobrze!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.byłam dziś na usg jestem załamana....lekarz powiedział,że widać tylko w pęcherzyku ciążowym pęcherzyk żółtkowy a nie widział płodu!!!!!!!!!!!!! 😞 i pęcherzyk ciążowy jest jakoś lekko spłaszczony .....za tydz.mam przyjść na drugie usg ,bo być może ciąża jest za młoda,ale wg daty ostatniej miesiączki już powinno być widać maleństwo .....albo znowu stało mi się to co wcześniej.....nie wiem jak mam się uspokoić nie radze sobie z tym.Czy któraś miała podobną sytuację?????? 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 co ja mam robić .dlaczego wiecznie mnie coś takiego spotyka 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...