Skocz do zawartości

usg-nie widać płodu 6 tydz.!dlaczego | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 hej.byłam dziś na usg jestem załamana....lekarz powiedział,że widać tylko w pęcherzyku ciążowym pęcherzyk żółtkowy a nie widział płodu!!!!!!!!!!!!! i pęcherzyk ciążowy jest jakoś lekko spłaszczony .....za tydz.mam przyjść na drugie usg ,bo być może ciąża jest za młoda,ale wg daty ostatniej miesiączki już powinno być widać maleństwo .....albo znowu stało mi się to co wcześniej.....nie wiem jak mam się uspokoić nie radze sobie z tym.Czy któraś miała podobną sytuację?????? 😞 co ja mam robić .dlaczego wiecznie mnie coś takiego spotyka???????????? 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spokojnie, u mnie tez nie bylo widac nic a był to 7 tydz. i trafilam do szpitala z podejrzeniem ciazy endoskopowej, po tygodniu lezenia i badan okazalo sie, ze wszystko jest wporzadku - mala niedlugo konczy 2 msc. Postaraj sie nie denerwowac i badz dobrejmysli. Pozdrawiam cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moim zdaniem ciąża jest jeszcze za młoda i dlatego nie widać płodu. Postaraj się nie denerwować bo to źle wpływa na Dzidziusia. Wiem że to się tak łatwo mówi ale najważniejsze żebyś była spokojna i cierpliwie czekała na kolejne USG. Wtedy na pewno zobaczysz swoje Maleństwo 🙂 Trzymam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałam pierwsze USG w 6 tygodniu i zobaczyliśmy na ekranie pusty pęcherzyk,myślę że to zbyt wczesna ciąża więc nie denerwuj się na zapas bo to może tylko zaszkodzić.W 11 tyg.zobaczyłam maleńką fasolkę a dziś jestem mamą 3 miesięcznego bąbla.Trzymam kciuki i życzę troszkę spokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
Nic sie nie martw - u mnie było to samo. Musialam czekać kolejne 2 tygodnie na drugie usg na którym w koncu zobaczyliśmy nasze malenstwo 🙂 Okazalo sie ze ciąża jest mlodsza niz to wskazuje z wyliczen i lekarz na podstawie badania usg zmienil mi OM z 01.08 na 08.08.
Też przez dwa tyg. nie mogłam sobie miejsca znalezc i zylam w niepewnosci, a teraz nasza niunia urzadza mi harce w brzuszku 😁 tak wiec glowa do gory i cierpliwości 🙂

Powodzenia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka a na kiedy masz kolejny termin usg ? I czy widać pęcherzyk a nie widać płodu , czy ginekolog nic nie widział ?
Jeżeli masz długo czekać to ja bym nie czekała jesteś juz w 9 tygodniu z tego co widać na forum i powinno być juz widać ciąze, w 7 tc w dobrych aparatach usg widac juz i słychac bijące serce , dzidziuś miezy ok 11 mm czyli centymetr . Mozesz sprubować iść prywatnie na usg , wtedy kazdy fragment twojego brzuszka taki gin zbada . Ale tak jak dziewczyny piszą pierwsze tygodnie są najgorsze , najwiecej stresu , takze spokojnie 🙂 jeszce nie jedno w tej długiej ciazy cię czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam robione usg w 4/5tyg ale dosrodkowe. To lekarz wykrył malenka kropeczke. I i taak mimo wszystko oswioil mnie z mysla ze to to , ale nie koniecznie 🙂 hehe to nie wiedzialam co zrobic i poszlam do apteki po test ciazowy hehe 😁 no i wyszło:P
A jutro zostane juz maaamusia!!! 🙂 zleciało:d hehe pamietam swoje 1wsze usg w 11 czy 13 tyg jak mała machała juz łapkami i nózkami 😁 suuuper!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!no ciaza moment mija...mój maluszek ma juz 3msc i niezle dokazuje...dzis zrobil mi pobudke o 6.00 😲 wiec kolezanko korzystaj ze snu poki mozesz... 🙂 pozdrawiam i zycze łatwego i krotkiego porodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka, jak nie dostałam okresu, to na następny dzień zrobiłam test(to był weekend)-były widoczne 2 kreski, w poniedziałek zadzwoniłam do przychodni, żeby zarejestrować się do gina, a położna mi mówi, że za jakieś 3-4 tygodnie, bo teraz nie ma sensu, że ciąża może być za młoda, jeżeli to wogle ciąża. Wizytę miałam dokładnie w 7 tc i 5 dniu, usg dośrodkowe i zobaczyłam fasolkę.Gdybym przyszła wcześniej to pewnie też zamartwiałabym się. Może faktycznie ciąża jest młodsza.

Trzymam kciuki za następne usg!!! Nie denerwuj się, bo spokój jest najważniejszy.

Serdecznie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mam nadzieję,że masz racje ,bo w sumie okres spóźnia mi się dopiero 11dni....1.01.2010powinnam dostać a zamiast tego był pozytywny test...musi być wszystko w porządku nawet jak za tydzień nie będzie nic widać to i tak dłużej poczekam na następne usg.na pewno się tak łatwo nie poddam i nie dam wysłać na żaden zabieg!!!to maleństwo musi tam być!pozdrawiam i dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka jeśli masz regularne miesiączki i co 28 dni to wyliczyłam że ostatni okres miałaś ok 4, 5 grudnia a w takim razie jesteś w 6 tyg ciąży( nie wiem czemu na brzuszku pokazuje Ci 9 tydzień, widocznie coś źle wpisałaś w czasie rejestracji) ja w tym tygodniu też byłam na pierwszym USG i pytając ginekologa uzyskałam tylko odpowiedź" przecież jeszcze jest za wcześnie na taką odpowiedź, przecież widać tylko pęcherzyk" tak więc nie stresuj się i poczekaj do następnej wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka nie masz sie co martwic jestes w ciazy dopiero 5 tydzień a wtedy to nic nie widac 🙂 tylko czarna plamka czyli pecherzyk 🙂 ja byłam w 5 tygodniu u lekarza zeby potwierdzic ze jestem w ciazy lekaz zrobil mi usg i był tylko pecherzyk tak jak pisze zresztą Anulka a potem byłam w 7 tygodniu i wtedy była mała fasolka 🙂 tez miałam usg dosrodkowe bo innym to nic nie widac 🙂 Sioperka spokojnie naprawde tak jest w kazdym przypadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ BYŁAM DZIŚ NA USG WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU MÓJ KOCHANY MALUSZEK W KOŃCU SIĘ NAM POKAZAŁ Z PIĘKNIE BIJĄCYM SERDUSZKIEM!!!!!!:laugh: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😁 😁 😁 😁 LEKARZ MÓWIŁ ,ŻE WSZYSTKO WSKAZUJE,ZE CIĄŻA JEST PRAWIDŁOWA!!!!!!!BARDZO SIĘ Z MĘŻEM CIESZYMY.PIĘKNYM WIDOKIEM BYŁO TO BIJĄCE SERDUSZKO...TYM RAZEM BYŁY TYLKO ŁZY SZCZĘŚCIA 🙂 DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WCZEŚNIEJSZE SŁOWA OTUCHY!!!!!! 😘 POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...