Skocz do zawartości

Fenoterol :( | Forum o ciąży


Jlink

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ellie nie szalej!!!! tylko spokój Ciebie ratuje 🙂 myśl pozytywnie 🙂 pomyśl, że już nie tak długo i dzidzia będzie z Tobą 🙂 a co do brzucha to nie koniecznie musi to być twardy brzuch może dzidzia się napina bo u mnie teraz tak jest, że brzuch niby twardy ale nie czuję napięcia 🙂 a jeśli odczuwasz niepokój to jedź do lekarza a jak nie do niego to do szpitala we Wrocławiu pewnie jest jakiś dobry 😉 i głowa do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ellie, ja tez brałam fenoterol i isoptin, bo miała twardy brzuszek i lekkie skórcze, po dostawieniu urodziłam za 3 tyg,nie martw się już nie wiele ci zostało, więc będzie dobrze.

A i dziewczyny nie zdziwcie się jak dziecko wam się bedzie trzęsło zazwyczaj jak bedzie rozebrane, moja lenka trzęsła się tak ok miesiaca i poł,oźna powiedziała, że to po fenoterolu, ja jak brałam to też tak reagowałam i dziecko też musiało się oczyścić z leku. Teraz już jest wszystko ok, ale w szpitalu to miałam stracha co jest a nikt mnie nie zapytał o ten feno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Witam 😉Ja od dwóch tygodni biorę fenoterol 6 razy dziennie po pół tabletki do tego staveran dwa razy dziennie, spasmophen 3 razy dziennie no i luteinkę pod język dwa razy dziennie po dwie tabletki. A to wszystko z powodu miękkiej i skracającej się szyjki macicy. Jeżeli któraś może sie ze mną podzielić poradami to bardzo byłabym wdzięczna, w szpitalu nic konkretniejszego się nie dowiedziałam a boję się że mogę nie donosić dzidziusia i chciałabym więcej wiedzieć na temat jak się teraz "pilnować" by dotrwać do końca 🙃 Z góry dziękuję za odp 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też miałam coś podobnego a nazywa się to
niewydolność szyjki macicy 😞

Teoretycznie miałam leżeć- starałam się Nie do końca wyszło :O

Może nie pakuj w Siebie tyle leków tylko zapytaj Swojego lekarza o PESAR ?
Pewnie będzie wiedział o co chodzi, to taki magiczny, niebieski krążek zakładany na szyjkę jeżeli się skraca.

Powodzonka ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedz 😉
Vena ja od początku myślałam że mi ten krążek założą jak tylko usłyszałam diagnozę od swojego lekarza. Ale wysłał mnie do szpitala no to myślałam że faktycznie zaraz urodzę tak mnie nastraszył. To w szpitalu dali mi te leki no i receptę na dalsze leczenie. A wiesz jak jest w szpitalu nikt nikomu nie chce nic powiedzieć i trudno od nich coś konkretnego wyciągnąć... 😞 Mój lekarz jest do 6.08 na urlopie więc jak tylko się do niego wybiorę to napewno powiem mu o tym bo mając ten krążek czułabym się bezpieczniej... 🙂 No i nie musiałabym się tak faszerować lekami 🥴 Po wizycie dam znać ale chyba jak lekarz mądry to powinien założyć i nie robić problemu za zgodą pacjentki hmmm nie wiem jak to jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Independent_19 napisał(a):
Witam 😉Ja od dwóch tygodni biorę fenoterol 6 razy dziennie po pół tabletki do tego staveran dwa razy dziennie, spasmophen 3 razy dziennie no i luteinkę pod język dwa razy dziennie po dwie tabletki. A to wszystko z powodu miękkiej i skracającej się szyjki macicy. Jeżeli któraś może sie ze mną podzielić poradami to bardzo byłabym wdzięczna, w szpitalu nic konkretniejszego się nie dowiedziałam a boję się że mogę nie donosić dzidziusia i chciałabym więcej wiedzieć na temat jak się teraz "pilnować" by dotrwać do końca 🙃 Z góry dziękuję za odp 😘




A ile ma Twoja szyjka ?? mi tes sie skracala juz od 25 tygodnia , lekarz straszyl szpitalem i krążkiem, dostalam Feneterol , Isoptin, Luteine, nospe, bralam to moze przez tydzien , bardzo zle sie czulam po nich, odstawilam Fenneterol i Isoptin zostalam na Luteinie Nospie i magnezie caly czas prawie lezalam w łóżku , szyjka sie sama wydluzyla , musialam sie oszczeddzac do konca ciazy, a co do czego urodzilam 4 dni po terminie 🙂
zycze powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...