Skocz do zawartości

Bóle głowy | Forum o ciąży


agusia.s52

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej ja miałam dość mocne bóle głowy na początku ciąży, robiłam sobie zimne okłady i pomagało. Na razie jest w porządku i nic mnie nie boli. Myślę,że ewentualnie możesz zażyć paracetamol ale lepiej zrobić zimny okład 🙂 pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam bóle migrenowe przez 3 miesiące 😞 Paracetamol pomagał na bardzo krótko, amol wcale i tylko filiżanka czarnej sypanej kawy dawała ukojenie. Możesz spróbować przykładać do skroni ręcznik namoczony octem. Zbadaj cukier bo niski poziom cukru we krwi powoduje bóle głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Hej 🙂
Mi tez strasznie dokucza bol migrenowy... dzien i noc, czasem az sie plakac chce juz prawie tydzien sie utrzymuje, jedynie co mi pomaga to spacer na swierzym powietrzu... A lekow zadnych nie biore bo tez nie chce zaszkodzic dzici.Ale tez spróbuje te zimne oklady moze akurat pomoga 🙂


Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, jeżeli jeszcze nie macie wyprawki dla swoich maluszków to zapraszam serdecznie na nasze aukcje ubranka w 100 % POLSKIE (właśnie próbujemy rozkręcić z mężem firmę)

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Cześć 🙂 Ja też jestem za tym, żeby unikać tabletek, po co truć maleństwo. Czasem oczywiście nie ma innego wyjścia. Jak mam czasem bóle głowy, nie wiem czy ze stresu czy z innego powodu, pomaga mi masaż ramion i karku. Naprawdę po jakimś czasie przechodzi. Musicie mieć tylko cierpliwego domowego masazystę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
częsta przypadłośc u cięzarnych - bóle migrenowe. też takie mam
Gin zaleciła mi, aby robić sobie zimne okłady z kostek lodu na skronie, albo smarowac skronie amolem. Do tego po 12 tc spokojnie jeden paracetamol na ból głowy mozna wziąć jesli jest nie do wytrzymania..
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...