Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
14lutego w walentynki był koniec 5tyg ja licze od niedzieli.a 25 lutego stwierdził 7tydzien ..tak wiec w suwaczku wszystko mi sie zgadza...jestem w 8tyg i 3dni...zobaczymy co powie mi juz moj lekarz jutro???przyjmuje popłudniu 14;52 jade 3przestanki chyba dobrze to zniose ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze okres miałyśmy w tym samym dniu to i tak mi się o tydzień nie zgadza 😠 wytrzymasz 3 przystanki na pewno ja rano pół miasta musiałam przejechac żeby mężowi telefon do pracy zawieśc bo sierota zapomniała ale dałam rade:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie wyszło Ci tydzien do przodu odemnie...to chyba zgodne z miesiaczka??dla mnie to te obliczenia to czarna magia..mimo ze juz rodziłam ha ha wazne ze nasze fasolki rosna i maja sie dobrze a termin to i tak se same wybiora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja bym za chiny nie jechała z telefonem hi hi przezyłby bez telefonu.....zawze moge wyjsc wczesniej i isc spacerkiem ato akurat taka lesna droga 🙂spacer i dodlenienie przy okazji 🙂niedenerwuj czasem moze ten lekarz sam tak od siebie policzył...przeciez to tylko tydzien i nie maczego sie obawiac na nastepnej wizycie moze zmieni zdanie?? 🙂spoko nie stresuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Gosiu,fakt jest rozkoszna i nie tylko na zdjęciu 🙂 To moje pierwsze dziecko i nie mogę narzekać, bo nie dała mi jeszcze popalić ani razu 🙂 Złote dziecko 🙂 Zobaczymy jakie będzie to siedzące w brzuszku, znając życie nie będzie jużtak kolorowo 🙂

Emsi no to teraz już wiem że nie jestem sama. Wydaje mi się że jeszcze Ci zrobi dopochwowe, niby do 10tc jeszcze można je wykonywać, ale to zależy od lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz doczekac sie nie moge tych naszych dalszych miesiecy..jak bedziemy sie dzielic wrazeniami i smopoczucie 🙂lepszej brygady Mamusiek niemogłabym wybrac 🙂jestescie Kochane i ciesze sie ze spedzimy ten czas razem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i mała Emilka bedzie z pod znaku Barana ja tez bo urodzinki mam 22marca a moj synek skonczy 6latek 24 marca 🙂 🙂Daria hop hop gdzie jestes podziel sie nowinkami bo zwarjujemy 🙂to juz prawie 14sta a Ciebie ani widu ani słychu 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze z mezem chodzi jeszcze po lekarzach knsultacjach??niewiem...ale tez sie niepokoje 😞choc w duszy wiem ze bedzie ok..Gosiu ja juz po tylu przezyciach nawet niewyobrazam sobie by mogło byc cos nie tak niedopuszczam nawet takiej mysli..chyba zbuntowałam sie przeciwnoscia i wcale sie ich nie boje....wiem ze bedzie dobrze i koniec 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...