Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hahah no ja już właśnie dzisiaj słuchałam ze mam sie nagrać na dyktafon posłuchać i przemyśleć czy to jest normalne hahaha :P tyle że ja sie nawet na grywać nie musze bo sama słysze że bucze bez przerwy :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobranoc Mamusie 🙂jestem padnieta pierwsza kapiel za nami z Martusia 🙂zapomniałam Wam powiedziec ze dzis była lekarz u mnie w domu która ja operowała 🙂jak na dzis dosyc wrazen hi hi.....do juterka 🙂 🙂acha Dario fajnie ze jestes niedzwiadku tylko obudz nam sie na wiosne hi hi...Gosi miłego imprezowania ..pa Dorcia,Monisia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najgorszy dzien w moim zyciu... ojciec mnie uderzył, bardzo zdenerwował i zrujnował psychicznie... teraz od 15 minut płaczę i duszę się przez katar i płacz... mam dosyć wszystkiego, jestem zrozpaczona... nie chce mi się żyć... chcę umrzeć i mieć święty spokój... umrzeć z maleństwem i obudzić się na lepszym świecie... bez wojen, krzywdy i płaczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniko co sie stało???nawet tak niemysl niewolno Ci nie masz prawa przepraszam ale bardzo uraziłas mnie tym co napisałas!!!!!!!!!!!!!!!ja straciłam swoje ukochane malenstwa ,wczesniej dwa lata chorowałam na depresje....nie pisz mi takich bzdur...niewolno Ci tak myslec...jak masz z ojcem problemy i podnosi na ciebie rece to sa instytucje które pomoga Ci z tym problemem..i bez urazy skoro twierdzisz inaczej to pomyliłas wAtki ....sorrry ale az sie trzese jak to przeczytałam....jak chcesz pogadac to podaj namiary na siebie.....i nie pisz na tym watku tak wiecej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONIKO JA NIE WIEM CO MAM CI NAPISAĆ ABY CIE POCIESZYĆ 😞

ALE JAK CIE OJCIEC MÓGŁ UDERZYĆ 😠 PROSZĘ KOCHANA NIE RÓB TYLKO GŁUPSTW 😞
MUSSZ POROZMAWIAĆ Z TATA O TYM CO SIĘ STAŁO NO I PYTANIE DLACZEGO CIE UDERZYŁ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniko nie zasne przez Ciebie 😞 😞prosze cie ogarnij sie wez w garsc...pamietaj ze wszystkiego jest zawsze wyjscie....potrzebujesz pomocy ,ale pamietaj nie jestes sama....postraj sie zasnac juto nadejdzie nowy dzien i bedziesz silniejsza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was mamusie 🙂Moniko daj znac co u Ciebie byc moze wczoraj sie zagalopowałam..sorki ale bola mnie takie słowa wypowiedziane przez Ciebie...widze ze masz problem ale mozna Ci pomóc tylko niepowinnas sie poddawac to najgorsze jest bo wtedy bardzo łatwo jest wpasc w depresje...a W Twoim stanie to niewskazane..mqsz sie cieszyc szczesciem jakim nosisz pod sercem 🙂odezwiaj koniecznie pogadamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Emsi 🙂

Tak czytam to co napisała Monika i ręcę mi opadają... ale nie będę pisać to co myślę bo jeszczę ją niepotrzebnie urażę. Napewno ma ciężko ale to co napisała jest.........

Byłam u lekarza wszytko rozwija się prawidłowo tylko mam jakiegoś krwiaczka i muszę uważać, mogą wystąpić jakieś drobne plamienia. Przepisał mi dufaston i mamna siebie uważać.
Bardzo go zaskoczyłam tak szybkim przebiegiem sprawy, 3.03. minęło 7 miesięcy od cesarskiego cięcia, więc będę pod szczegółną kontrolą, ale się ucieszył że z mężem podjeliśmy taką decyzję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorciu to super fajnie Kochana wypoczywaj do góry brzusiem puki nie jest taki wielki hi hi fajnie ze masz dobra opiee ze strony meza oraz lekrza 🙂zyc nie umierac hi hi...dostosuj sie do zalecen lekarza a bedzie wszystko si 🙂 moja kumpela tez miała miesniaka ktory rósł razemz dzieckiem wkoncu dzidzia go wykopała 🙂i u niej wskazana była ciaza 🙂Monika chyba jest bardzo młodziutka osoba i wydje mi sie ze została ze wszystkim sama..ale to nie powód by targac n swoje zycie nie ma prawa go sobie odbierac i dziecku...tym bardziej o tym napisała i sie terz nieodzywa a takich słow niewolno lekcewarzyc....martwie sie zeby nic sobie niezrobiła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spokojnie ona ma na kogo jeszcze liczyć, ma swojego partnera może ją uspokoił, bo przecież nie ma jak ciepłe słowo od osoby którą tak bardzo się kocha. Myślę podobnie jak Ty że nie wolno tak mówić a co dopiero myśleć. Jest młoda ale to nie zwalnia jej od pozytywnego myślenia, w końcu niedługo zostanie mamą i będzie musiała uczyć swoje maleństo patrzenia na świat, byle tylko nauczyła w patrzeć w kolorze a nie czarno-biało. Bardzo jej współczuję, ale ja bym sprawę postawiła jasno... Rozmowa z ojcem jest wskazana, za nic chyba nie dostała... lecz nie zmienia to faktu że jak można podnieść rękę na kobietę w ciaży.

Troszkę się martwię tym krwiakiem jego wielkość to 1cmX1cm, uspokoił mnie bo mówił że to ciąży nie grozi, ale jako kobieta zawsze sobie coś dopowiem i się martwię. Chciał mi dać zwolnienie ale jeszczę chcę popracować przez 2 tygodnie i dopiero wtedy pójdę na zwolnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...