Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Kochane brzucholki 🙂witam nowe mamusie 🙂u nas piekna pogoda swieci słonko i robi sie ciepełko 🙂a ja mam Gosiu dzis tez tasiemca tylko jem co popadniesłodkie kwasne słone i nawet gorzkie grejflut miodzio 🙂hi hi niestawałam jeszcze na wage ale cos sie mi wydaje ze w takim tepie to ja sie bede turlac w dwupaku hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich. A ja czuję się dzisiaj dobrze mimo że za oknem tak szaro-buro. Na szczęście nie muszę dzisiaj nigdzie wychodzić :].
Cały czas chce mi się to pić to sikać to znowu pić... Najgorsze są noce. Dosypiam max do 4 i muszę siusiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mtr ja codziennie o 2 lub o 2.15 wstaje na siusiu normalnie aż śmieszne ale zawsze jest to 2 w nocy:laugh: u mnie plus 15 i piękne słoneczko aż chce się wyjśc z domu 🙂 a teraz pochłaniam gumy i cukierki po rybie jakie ja mam dzisiaj smaki to masakra 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie jest to bardzo męczące bo nie lubię wstawać z ciepłego łóżeczka w środku nocy 🙂. Z drugiej strony jak bardzo chce mi się siusiu to spać nie mogę więc i tak muszę wstać. Staram się nie pić bezpośrednio przed pójściem spać i zawsze się kładę wysiusiana ale i tak nic to nie daje :P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taaaa...te siusianie denerwuje też latam w nocy zazwyczaj ok 2 🙂
Mnie najbardziej denerwuje ucisk brzucha... przez to czasami też nie da się pospać pomaga mi wylegiwanie się na brzuchu ale szybko zmieniam pozycje XD bo tak jakby nie mogę sobie znaleść miejsca 🙂

Pogodzona z moim Kochanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OGLĄDAŁAM DZIŚ FAJNY PROGRAM NA discovery travel & living program Ciąża z Zaskoczenia
- polecam fajny program... dziś było m.in. jak kobieta dowiedziała się na 5 minut przed porodem, że jest w ciąży.
Prowadziła normalne życie, nie miała żadnych widocznych zmian na ciele... tylko przytyła ok 5 kg więc każdy jej mówił, żeby ograniczyła kiełbaski i piwo. Nagle gdzieś miała jechać na wycieczkę z rodzicami i bratem i w samochodzie miała bóle... każdy myślał, że to niestrawność... wróciła do domu i poszła spać... następnie ubudziła się by pójść zrobić siku a tu krew i jeszcze większe bóle no to ją zawieźli do szpitala. Lekaż się jej pyta czy jest w ciąży na to ona odpowiada, że nie, stosuje ona bowiem antykoncepcje tą w zastrzykach co 3 miesiące a lekarz oznajmił, że właśnie rodzi XD dzidziuś urodził się cały i zdrowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie to lekarz w ogóle kazał sypiać na brzuchu dlatego, że mam macicę tyłozgiętą. Ale jak mi się chce siusiu w nocy to żadna pozycja nie pomaga. W ogóle odkąd jestem w ciąży to strasznie się kręcę w łóżku i nie mogę sobie miejsca znaleźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...