Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Troszkę z innej beczki 😉 jestem po pierwszej wizycie,widziałam moje maleństwo na usg cos niesamowitego 🙂 wracalam do domu jak na skrzydłach a dzisiaj od rana jestem cala w skowronkach,druga ciąża a jakoś bardziej przezywam niz przy pierwszej może przez to że przy tamtej te tyg. byly koszmarne,ahh jestem taka szczęsliwa musiałam się z kims tym podzielić.
Buziaki dla Was dziewczyny 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witaj Malami 🙂tak masz racje ciaza ciazy nierówna ale jakze piekne sa te chwile mimo ze wiekszosc czasu na povczatku spedzamy w kibelku 🙂hi himnie Monika krocze nie boli ale brzuszek sie tak nadyma jakby miał zaraz peknac..cos podobnego jak gopsia opisuje...tez zgłosze to lekarzowi 🙂ja dzis cały dzien w szafksch siedziałam zimowe ciuchy na letnie zamienuiałam i ze dwa kartony posegregowałam do pck...komus jeszcze sie przydadza 🙂ja imoin jeszcze niewybieram a co do płci to dla mnie bez róznicy skrycie marze o chłopcu ale jak bedzie dziewczynka to tez dobrze 🙂 🙂co ja mam z tym kompem to tragedia dziewczyny 😞nawet pisownie mi miesza zwarjował 😞ja po pomidorówce pycha mi wyszła 🙂3 talerzyki wsunełam 5jabłek zjadłam jedna pomarancze i 20deko takich chrupek w czekoladzie i zaraz ide na sjeste i odpoczynek 🙂buziaki brzuchaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia nie łam sie dawaj do mnie ja Ci humor zaraz poprawie 🙂Gosia w poniedziałek czekaja Cie kolejne urodzinki ...MOJE 🙂 🙂 🙂 🙂zapraszam WAS wszystkie mamusie na imprezke ciazowa 🙂bedziemy sie objadac i poic do woli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej witam niedzielnie 🙂jak tam brzuszki sie macie???Gosia jak po urodzinkach Daria co porabiasz??Moniko widze ze ranny ptaszek z Ciebie 🙂ja tez juz o 6sie kapałam zrobiłam sniadanko dla wszystkich i znalazłam chwilke zeby usiasc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny u mnie ciepło ale pochmurno zajrzałam bo zaraz idziemy na spacerek do parku 🙂 po urodzinkach fajnie tylko głowa od hałasu mnie bolała a tu jutro impreza u Ciebie Emilio tylko na imprezkę dotrę popołudniu bo rano do pracy idę 🙂 miłego dnia dziewczyny później zajrzę co tam ciekawego napisałyście 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu teraz bedzie nam razniej zrobiłam suwaczek Natanielka i Ty masz taki sam Damianka 🙂normalnie czuje z Toba pokrewna dusze i jestem szczesliwa ze spotkałysmy sie na tym forum 🙂Dziekuje Gosiu za wszystko 🙂 🙂tak mnie wzieło na wyznanie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMILKO NAJLEPSZE ŻYCZONKA URODZINOWE 🙂 PRZEDE WSZYSTKIM DUŻO ZDRÓWKA, MIŁOŚCI, POCIECHY Z DZIECI I MĘŻA I ABYŚ TO CO NOSISZ POD SERDUSZKIEM DONOSIŁA I URODZIŁA ZDROWIUTKIE 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilio wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń dużo zdrówka i zadowolenia z dzieciaczków i żeby życie w końcu było kolorowe bez żadnych doświadczeń. Wszystkiego naj naj z okazji urodzinek. Buziaki kochana [img size=110]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/8_8_38a.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam nową mamusię na forum 🙂 jej a co tu taka cisza ja wróciłam z pracy a teraz odpoczywam i się stresuję bo jutro mam wizytę u lekarza mam nadzieję że będzie wszystko w porządku. Jak Was nie ma to uciekam zajrzę później miłego dzionka juz nie takie malutkie fasolki:laugh: :laugh: :laugh:

Monisia zdrówka życzę kuruj się kochana w łóżku ale zaglądaj do nas czasami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczynki od rana próbuje cos napisac i lipa bo sie wyłancza 😞witam nowa mamusie 🙂Marta witaj w gronie dwupaków pazdziernikowych 🙂 🙂Monika sio od kompa i do wyrka kurowac sie 🙂szybko wracaj do zdrówka...Gosiu dziekuje Agus dziekuje ....faktycznie cisza jak makiem zasiał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i o Wasze zdrówko pytam 🙂Marta u mnie zimno i nie ma słonka a mieszkam w Gdansku 🙂a od jutra ponoc ma byc znowu pochmurnie i zimno nawet minus3stopnie 😞buuuuuu ja po imprezce wczoraj tort jutro tez 🙂bo synus konczy 6lat 🙂Gosiu jestes w pracy??jak klimacik Monia cos do przodu??Dario Kochana gdzie jestes???tesknimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...