Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nikt mi niestety nie może pomoc.Podobno to tak jest.Jedne dopada bezsennośc wczesniej inne pozniej,ja mam pecha i nie wiem jak dlugo to potrwa
Popijam mleko,ktore nie pomaga,wyczynialam rozne sztuczki,nawet szlam spać bardzo pożno aby tylko przespac noc i FIGA.No coż,gdybście cos slyszaly na ten temat ,jakaś nowa 🙂 sztuczka aby przechytrzyć sen ,to bardzo prosze 🙂P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek kobitki ja tylko chwilowo jak zwykle nawet niewiecie jak za Wami tesknie kochane....mam pytanko gdzie jest moja focia bo nie dam rady nadrobic 300stron 🙂 widze ze nas przybywa 🙂witam wszystkie nowe mamy 🙂Gosiu gratulacje chłopca 🙂a rteszta wiedza co beda miały??mnie od wczoraj kopie dzidzia..jak narazie twierdze ze to dziewczynka ale niemam pewnosci po 20tyg ide na kolejne usg to sie dowiemy 🙂pozdrawiam Was cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztują w zależności od gabinetu w którym są wykonywane. Badania prenatalne w bardzo niewielkim stopniu mogą wpłynąć na poronienie ale dokładniej musisz sobie przeczytać gdzieś na stronie inernetowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skończyłam ale czuję sie jak by mi kręgosłup miał pęknąć na pół 🤪 o Emilia nas odwiedziła a mnie nie było kurde mole serdecznie pozdrawiam Emilko i pogłaskaj brzuszek ode mnie 🙂 a badania prenatalne tak jak Marta pisze mogą spowodować poronienie u ok 1 procenta kobiet oczywiscie nie mówię tutaj o usg prenatalnym gdzie mierzą dzidzię przez brzuch ale o zabiegach takich jak test potrójny czy aminopunkcja zawsze jak idziesz na to badanie podpisujesz zgodę i oświadczenie ze wiesz ze to moze byc przyczyną poronienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...