Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

DOBRA DOBRA NIE PRZECHWALAĆ SIĘ TAK 😜 😜 😜 A TAK NA SERIO WSZYSTKIE JESTEŚMY JEDYNE W SWOIM RODZAJU 😉 😉

MAM WIEŚCI OD EMSI- EMILKI 🙂
U NIEJ WSZYSTKO OK MA LEKKIE SKURCZE, LEŻY CAŁY CZAS MAM TEŻ ZDJĘCIE JEJ BRZUSZKA ALE WSTAWIĘ JUTRO BO MĄŻ ZABRAŁA MI KABEL DO KOMPUTERA 😉 NAPISAŁA MI ABY WYTRZYMAĆ DO POŁOWY WRZEŚNIA 🙂

KURCZE KOBIETKI PRZECIEŻ JUŻ SIERPIEŃ 🤪 🤪 PÓL TORA MIECHA I MOŻECIE RODZIĆ 🤪 🤪 JECIE KRĘCĘ ALE TEN CZAS ZAIWANIA 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja kochana grudniówka nasz łacznik forumowy zawsze ma dla nas dobre informacje 😘 😘 😘 😘buziaki wiesz za co 😘 😘 😘a jak nie wiesz to za całokształt 😘 😘 😘 😘 oj kurde szkoda ze biedna musi leżeć ale to dla dobra jej i maluszka ucałuj Ją od nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff.. wróciłam 😁 skończyłam na dzisiaj moje katorgi;D potem jeszcze tylko odpowiednią ilość kremów wklepać 😁
A co do tego, że jest nas mało.. na innych forach często widzę inne przyszłe mamuśki z terminem na październik czy listopad ale jakoś nie zaglądają..

jesteście jeszcze?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie pazdziernikowe 🙂!!ja jestem grudniówka i przepraszam że wtrącam się do waszego wątku ale jest rzecz która mnie cały czas niepokoi...czy ktraś z Was ma lub miala złe wyniki moczu?bo ja mam bardzo zle...z wizyty na wizyte gorsze....juz mam antybiotyki...i boje sie ze tez nie pomoga...czy ktos tez tak ma??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gocha zapraszam 😁 nie powiem towarzystwo by się przydało;p

Asia1 ja w pierwszej ciąży miałam pod koniec nienajlepsze wyniki - dostałam jakieś ampułki dopochwowe i tabletki a do tego furagin.. Jeśli masz antybiotyk to bądź dobrej myśli 😉 będzie ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Asiu miło ze do nas zajrzałaś powiem Ci tak szczerze to nie przypominam sobie żeby któraś z dziewczyn miała ten problem teraz o tej porze jest nas mało wiec raczej nie pomożemy Ci za bardzo w tej kwestii a szkoda 😞 zajrzyj jutro moze któraś z dziewczyn sie odezwie zyczę Ci wszystkiego dobrego a przede wszystkim aby wszystkie te problemy odeszły w niepamięc 🙂 grudniówka 2009 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Gocha zapraszam 😁 nie powiem towarzystwo by się przydało;p

Asia1 ja w pierwszej ciąży miałam pod koniec nienajlepsze wyniki - dostałam jakieś ampułki dopochwowe i tabletki a do tego furagin.. Jeśli masz antybiotyk to bądź dobrej myśli 😉 będzie ok!

Gocha wsiadam na miotłę i lecę tak za 2 godziny powinnam się dobujać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane znow mi sie wylaczyl ten dziad wiec weszlam sie tylko pozegnac mam nadziejej tylko do jutra 🙂 Gocha milego klepania, smarowania itp i co tam lubisz 😜
gocha druga kochana moja nie wiem co ci poradzic na ta twoja psioche moge cie jedynie pocieszyc ze tez mam takie uroki czesto i obiecac ze jestem z toba duchem 😁 dobranoc moje zryciuszki kochane spadam poklachac jeszcze chwile z tesciami bo w sobote juz jada dop gorzowa wiec trzeba sie naplotkowac bo do mojego porodu raczej sie tu na slask nie beda fatygowac 🙂 buzki milej nocki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze masakra...na tylu forach bylam i zadna ie miala problemow z moczem...czy ja jakas nienormalna jestem czy jak 😁??a martwie sie bo nic mi nie pomaga...furagin juz tez bralam i nic...a lekarz powiedzial ze koniecznie mnie musi jeszcze przed urlopem zobaczyc i sprawdzic czy antybiotyk zadzialal...i z tad przypuszczam ze nie jest najlepiej...a jak nie antybiotyk to co??szpital??az cierpne na sama mysl 😞!a dodam jeszcze ze chodze prywatnie do lekarza wiec opieke mam dobra...sama nie wiem co robic i co myslec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia to redbula 😁 albo wychodź już - za tydzień jak się postarasz może dojdziesz;p poczekam na Ciebie 😁

Asia1 przede wszystkim się nie martw bo stres też wcale nie pomaga. To, że lekarz chce Cię jeszcze zobaczyć to nic nie znaczy 0 ciesz się tylko , że jestes pod fachową opieką. A jaki antybiotyk bierzesz? Trzeba być dobrej myśli - Twój gin na pewno wie co robi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU BUZIOLEK WIESZ ZA CO 😘 😘 😘 ZA TO ŻE BYŁAŚ, JESTEŚ I BĘDZIESZ 😘 😘 😘

JA SIĘ ZMYWAM 😉 DOBRANOC KOCHANE PAŹDZIERNIKÓWECZKI 😁 😁 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...