Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
antybiotyk mam AUGUMENTIN...no tak...wiem...stres nie jest wskazany...ale tak sie nie da...i pewnie bardzo dobrze o tym wiecie...a obawiam sie ze nie pomoze bo biore go juz 5 dni zostaly mi jeszcze tylko dwa a dzis poczulam jakby delikatny bol pecherza 😞!a raczej nie powinno byc takie dzialanie antybiotyku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia1 napisał(a):
antybiotyk mam AUGUMENTIN...no tak...wiem...stres nie jest wskazany...ale tak sie nie da...i pewnie bardzo dobrze o tym wiecie...a obawiam sie ze nie pomoze bo biore go juz 5 dni zostaly mi jeszcze tylko dwa a dzis poczulam jakby delikatny bol pecherza 😞!a raczej nie powinno byc takie dzialanie antybiotyku...

a może dzidzia Cię kopneła w pęcherz kochana na tym etapie ciąży to juz może zaboleć 😜 tu na forum jest taki pod roździał problemy zdrowotne w ciąży zaglądałaś tam może tam byś znalazła coś o tym moczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. moim zdaniem powinien dać Ci coś dopochwowo (mojemu gin jak coś nie pasowało to takie mi dał)... no ale może od tego chciał zacząć 😉 na razie się nie martw bo na pewno się okaże, że wyobraźnia Cię ponosi;p Tak jak mnie przed wizytą u dentysty bolą wszystkie zęby;p Pójdziesz do lekarza to się wszystko dowiesz - i pamiętaj - pozytywne myślenie przyciąga same dobre rzeczy!!!

Gosia ja jak się zdecyduję na tą depilację (bo leń mnie dopadł;p) to pewnie też zaraz się położę.. Także pewnie też uciekam 😉 branoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasne ze napisze!!wizyte mam dopiero 12 sierpnia ale napewno dam znac co i jak...mam nadzieje ze wyniki sie poprawia i bedzie wszytsko dobrze...najwazniejsza jest dla mnie teraz dzidzia a z nia na szczescie wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gotowe 😁 Gładziutka, wysmarowana, wyklepana 😁 siedzę przed tv i czekam.. może nie zasnę.. ;p jeszcze 2,5 godziny 😁 Ale powiem Wam, że stwierdziłam, że psychiczna jestem;p do umycia się używam minimum 11 kosmetyków;p;p dzisiaj to mnie to aż zmęczyło;D hehe mój się śmieję, że każdą cześć ciała czym innym smaruję;p

Kurde.. szkoda, że Was już nie ma.. bo w tv nic nie ma - nic takiego czego ja bym się nie bała;p...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej 😁 a ja od rana na brzuszka;p
Kurde.. nic się do mojego nawet nie poprzytulałam bo nam się Kub wtrynił do środeczka;p i jeszcze chciał mamę z łóżka wykopać;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc cioteczki kloteczki kochane 😘 😘 goska 11 kosmetykow?? to jestes zajebiscie lepsza bo ja tylko 6 heheheh no i co jakies 3 tyg maseczka jak mi sie chce to 7 😜 ale tez mnie juz straznie to meczy i chyba bede sie redukowac do najpotrzebniejszych bo wysmarowaniem stop to moze sie ktos inny po poludniu zajac 😉
gocha druga jak tam twoja pani Piczys 😁 😁?
Ja czekam na gosci z piekar 🙂 ma przyjechac Asia z mezem i malusim Przemusiem a ja przeziebionajestem i pewnie nawet mi go przytulic czy ponosic nie dadza 😞
A po poludniu do szkoly rodzenia dzis skakanie na pilce juz sie nie moge doczekac 🙂 🙂 podobno pilka zarabista sprawa ojjj tak tygryski to lubia takie skakanie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Fionko nareszcie ktoś zajrzał bo ja juz na listopad się przeniosłam 😉 Piczka boli ale na razie jak by mniej huraa może przejdzie 🙂 oj biedna jesteś z tym swoim przeziębieniem 😞 jak to jest ta piłka na której skakałam podczas porodu to na prawde ulge przynosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moze jak chwile poskacze to mi przejdzie bol plecow bo znow mi cos tam z leksza jeblo 😁 😁 😁 Dzis tesciowa dziala od rana w kuchni juz ciasto zrobila i mi przyniosla na sprobowanie a ja "az" pozamiantalam i umylam podloge gllupio mi jakos ale co mam zrobic jak teraz taka lewa jestem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiem tylko wczoraj rzucila teksetem 'jutro robimy ciacho" tak jakby chciala powiedziec "ruszysz wreszcie to dupsko" a jak wstalam to ona juz je robila wiec sie poszlam kapac zjadlam sniadanie a jak je robilam to mi wielce tlumaczyla co do czego i poco :/ jak ja ledwo co wstalam i nie jarzylam jeszcze jak sie nazywam 😁 wiec chcac nie chcac wzielam sie za sprzatanie zeby nie bylo ze nic nie robie :/ ale w sobote jada to nie bede czula takiej presyjki juz :/ Wiesz oni sa zajebisci tesciu od rana dziala w pokoju jakies poprawki, po szkole bedzie z moim kladl tapete i wogole ale tesciowa jest taka ze jakby mogla to by mnie w pole wygonila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...