Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no to naprawdę straszne jezu takie narkomanki alkoholiczki rodzą zdrowe dzieci a człowiek musi przejść przez takie piekło i horror a dzieciątka i tak nie da się uratować 😞 Ja ci powiem ze z tamtego okresu nie wiele pamiętam nie wiem może nie chcę ten ból ta bezsilnośc zabija człowieka od srodka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aluniant1991 napisał(a):
Witam Dziewuszki 🙂 Gołąbki zrobione, tylko coś mi apetyt uciekł 😞
Widzę trudne tematy na forum...

o takich trudnych tematach tez trzeba rozmawiać bo to ukojenie chociaż na troszkę bólu 😞 mam nadzieję ze apetyt nie przez nasz trudny temat odszedł ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm wiesz co ja akurat nie wiem ale jestem taką osobą że ja czuje potrzeby mówić o tym jak najwiecej bo jakoś taki mi lepiej i opisywać wszystkie szczegóły no ale to wszystko zależy od człowieka ... jedynie z czym mam problem to patrzeniem na siebie jak np się maluje bo Bartuś marszczył czoło tak samo jak ja i to tak śmiesznie wyglądało że ja stałam nad tym inkubatorm śmiałam się i płakałam i teraz mam tak samo jak zauważe że same je marszcze to też smieje się i płacze bo zaraz go mam przed oczami z tymi wałdkami na czole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dario,kochana wpadlam tylko na chwilke.Widze,ze jsteś i bardzo sie cieszę,ze nie zamknęłaś sie w sobie.Rozmawialyśmy dziś o Tobie i pewnie telepatycznie przyciągnelyśmy.Kochanie,duzo sily Ci Zycze,jesli placzesz,to placz,bo łzy oczyszczaja organizm.Oczyścisz sie i będzie na serduszku lżej.Teraz zadbaj o siebie,daj czas czasowi,a zobaczysz,ze doczekasz sie dziecka.życze Ci tego kochana z calego serca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
aluniant1991 napisał(a):
Witam Dziewuszki 🙂 Gołąbki zrobione, tylko coś mi apetyt uciekł 😞
Widzę trudne tematy na forum...

o takich trudnych tematach tez trzeba rozmawiać bo to ukojenie chociaż na troszkę bólu 😞 mam nadzieję ze apetyt nie przez nasz trudny temat odszedł ☺️

Nie nie odszedł mi przez was, po prostu coś jest nie tak tak mi się wydaje. Nie wiem czy czasem dzisiaj nie odjadę 😁
Tak czasem trzeba rozmawiać na takie tematy.. w moim szpitalu teraz się takie cyrki wyrabiają, że sama boję się, że coś się stanie z maleństwem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aluniant1991 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
aluniant1991 napisał(a):
Witam Dziewuszki 🙂 Gołąbki zrobione, tylko coś mi apetyt uciekł 😞
Widzę trudne tematy na forum...

o takich trudnych tematach tez trzeba rozmawiać bo to ukojenie chociaż na troszkę bólu 😞 mam nadzieję ze apetyt nie przez nasz trudny temat odszedł ☺️

Nie nie odszedł mi przez was, po prostu coś jest nie tak tak mi się wydaje. Nie wiem czy czasem dzisiaj nie odjadę 😁
Tak czasem trzeba rozmawiać na takie tematy.. w moim szpitalu teraz się takie cyrki

wyrabiają, że sama boję się, że coś się stanie z maleństwem..

Alu,mozesz wybrać inny szpital
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aluniant1991 napisał(a):
No właśnie nie wiem jak to jest z wybraniem innego szpitala.. Tutaj w tym leżałam już 2razy z maleństwem, a lekarz, który mnie prowadzi nie pracuje w szpitalu, w którym na prawde chciała bym teraz urodzić.


ale ty możesz sobie wybrać sama szpital jesli twoj lekarz nie pracuje w szpitalu 🙂 takie jest twoje prawo ,co innego gdyby tam twój gin pracował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aluniant1991 napisał(a):
No właśnie nie wiem jak to jest z wybraniem innego szpitala.. Tutaj w tym leżałam już 2razy z maleństwem, a lekarz, który mnie prowadzi nie pracuje w szpitalu, w którym na prawde chciała bym teraz urodzić.


Alu teraz masz prawo wyboru szpitala,no chyba,ze bedzie tlok to mogą Cie odeslać do innego.Bede rodzial w szpitalu,w ktorym mojego lekarza nie ma ale jest rzut beretem od domu i ma dobrą opinie 🙂

Madzia masz wpierdul 😁 Jutro plam=nuje urodzić,bo dopiero zaczyna sie waga:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
aluniant1991 napisał(a):
No właśnie nie wiem jak to jest z wybraniem innego szpitala.. Tutaj w tym leżałam już 2razy z maleństwem, a lekarz, który mnie prowadzi nie pracuje w szpitalu, w którym na prawde chciała bym teraz urodzić.


Alu teraz masz prawo wyboru szpitala,no chyba,ze bedzie tlok to mogą Cie odeslać do innego.Bede rodzial w szpitalu,w ktorym mojego lekarza nie ma ale jest rzut beretem od domu i ma dobrą opinie 🙂



Madzia masz wpierdul 😁 Jutro plam=nuje urodzić,bo dopiero zaczyna sie waga:P


a już tam byś mnie bić chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra, moge ale to i tak chyba bym musiała juz jechac typowo do porodu, nie? że wiecie wody odeszły itp.
U nas w szpitalu wprowadzono regulamin, że tylko lekarz prowadzący decyduje o lekach, badaniach i wszystkim innym. W zeszłym tyg skręcałam się z bólu nerek, badało mnie dwóch lekarzy, lekarz, który przyjmował mnie na oddział, który powiedział, że wszystko jest ok, że to są bóle przepowiadajace, ale na drugi dzień przebadał mnie inny lekarz. Ten tez miał inną opinię, zrobił mi usg nerek i powiedział, że prawa nerka mocno powiększona, zastój moczu. Zlecił mi pobranie moczu. Czekałam na wyniki 3dni w tym czasie podawali mi luteinę i aspargin ( czego w wypisie nie zaznaczono) po 3dniach wyszło dodatkowo, ze mam bakterię, podali mi raz kroplówkę, której tez na wypisie nie ma, a po 2dniach wypuścili bo nie było miejsc. Sama nie wiem co am zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aluniant1991 napisał(a):
No dobra, moge ale to i tak chyba bym musiała juz jechac typowo do porodu, nie? że wiecie wody odeszły itp.
U nas w szpitalu wprowadzono regulamin, że tylko lekarz prowadzący decyduje o lekach, badaniach i wszystkim innym. W zeszłym tyg skręcałam się z bólu nerek, badało mnie dwóch lekarzy, lekarz, który przyjmował mnie na oddział, który powiedział, że wszystko jest ok, że to są bóle przepowiadajace, ale na drugi dzień przebadał mnie inny lekarz. Ten tez miał inną opinię, zrobił mi usg nerek i powiedział, że prawa nerka mocno powiększona, zastój moczu. Zlecił mi pobranie moczu. Czekałam na wyniki 3dni w tym czasie podawali mi luteinę i aspargin ( czego w wypisie nie zaznaczono) po 3dniach wyszło dodatkowo, ze mam bakterię, podali mi raz kroplówkę, której tez na wypisie nie ma, a po 2dniach wypuścili bo nie było miejsc. Sama nie wiem co am zrobić.


nie wiem czemu nie masz tego w wypisie powinnaś mieć bo to jest twój dowód ,że coś jednak robili .A jeśli chodzi o szpital to możesz jechać nawet dzisiaj i porozmawiać z lekarzem ,że chciałabyś rodzić w tym szpitalu 🙂 bo jak by ci wody odeszły to pogotowie bierze cię tam gdzie właśnie jest ostry dyżur 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na tej zasadzie.. w ogóle dziewczyna wieczorem poszła do lekarza dyżurującego i powiedziała mu, że ma skurcze co 5minut i czuje, że rodzi. Wziął ja na badanie i powiedział, że sie nic nie dzieje. Na rannym obchodzie przyjechała jej prowadząca wzieła ją na badanie i okazało się, że już rodzi. Męczyła się na porodówce, zaczęło tętno płodu spadać i zdążyli cesarke zrobić. Dziewczyne 11dni po terminie dopiero zdecydowali się wywołać:| także moje niedociągnięcia w wypisie z tym co się tam na faktach dzieje to pikuś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...