Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
giaa1988 napisał(a):
u mnie cisza... do tego brzuch mam pod cyckami! nic mi nie opadl! ale moze dlatego bo mala ulozona jest posladkowo. jutro ide do lekarza po skierowanie do szpitala moze uda mi sie umowic na cesarke planowana i nie bede musiala czekac na bole 🙂
oby..

o a może malutka sie przekręciła 🙂jak wrócisz jutro to napisz co Ci powiedzieli bo uschniemy z ciekawości 🙂a mój brzuch tez pod cyckami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
babolki poleżałam trochę i mi lepiej 🙂 Gosiula widzisz a tak się martwiłaś 🙂

giaa też bym chciała mieć zaplanowaną cesarkę ale u mnie będziemy czekać do końca 😉

Madziu ale dalej jestem w punkcie wyjscia ostatnio na ktg tez miałam skurcze i co i nic dalej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giaa1988 napisał(a):
to by mi dopiero niespodzianke zrobila!!a ja juz sie nastawilam ze nie bede musiala sie męczyć jak wszystkie w mojej rodzinie czyli po 20-30 godzin... 🙂
ale nie wiem czy to nie lepsze niz rozpruty brzuch 🙂

tak mi sie przypomniało co mi połozna dzisiaj mówiła rano przywieźli jakąś Polkę do porodu podobno taka panikara ktoś ją tak nastraszył ze to tak boli że chciała cesarkę na zyczenie 😮a niestety nie da się 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giaa1988 napisał(a):
to by mi dopiero niespodzianke zrobila!!a ja juz sie nastawilam ze nie bede musiala sie męczyć jak wszystkie w mojej rodzinie czyli po 20-30 godzin... 🙂
ale nie wiem czy to nie lepsze niz rozpruty brzuch 🙂


teraz nie rozcinają ci brzucha tylko masz cięcie w okolicach bikini na 15 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pilar89 napisał(a):
Ja natomiast mam brzuszek bardzo nisko, ale mój lekarz powiedział, że to nie jest żaden wskaźnik niestety.. więc nie przejmujcie się tym, że wasze są wysoko 🙂

ja nawet do porodu jechałąm z Kamilkiem i brzuch tez mi nie opadł więc masz rację to nie jest wskaznik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giaa1988 napisał(a):
tak to juz jest kzada odczuwa bol inaczej. jedne wydzieraja sie na caly szpital drugie rodza w ciszy 😉


przy moim pierwszym porodzie jak pojechałam do szpitala to akurat rodziła laska i tak darła ryja ,że aż sama się wystraszyłam 🙂 a potem każda rodziła po cichu nic nie było słychać tylko jak maluszki placzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 podejrzałam chwilkę, co u Was słychać 🙂 widzę, że już coraz więcej październikowych Mamuś się "rozpakowało? 😉 gratuluję i trzymam kciuki za resztę! 🙂

(A cesarka wcale taka fajna nie jest... tzn. sam 'poród' może i jest mniej bolesny, ale później jest masakra przy codziennym funkcjonowaniu. W szpitalu po cc spędziłam 2 tygodnie i porównując dziewczyny po cc a te po porodzie naturalnym, doszłam do wniosku, że kuźwa, chciałabym móc rodzić naturalnie...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
kurde jak bym dzisiaj poszła rodzić to bysmy razem w sali leżały 😞ale to by było zbyt piekne zeby było prawdziwe pewnie z jakimiś chustami pierdolonymi przyjdzie mi leżeć jeszcze jakąś wszawice z pod tych ich chust przyniose i dopiero będzie 😞 😁


gocha jakich chust?? co tam baby w chustach chodzą jak chłopki przedpotopowe??
A tobie nie mogli dzisiaj cesarki zrobić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
kurde jak bym dzisiaj poszła rodzić to bysmy razem w sali leżały 😞ale to by było zbyt piekne zeby było prawdziwe pewnie z jakimiś chustami pierdolonymi przyjdzie mi leżeć jeszcze jakąś wszawice z pod tych ich chust przyniose i dopiero będzie 😞 😁


gocha jakich chust?? co tam baby w chustach chodzą jak chłopki przedpotopowe??
A tobie nie mogli dzisiaj cesarki zrobić??

chusty to Turki Iranki itp 😞SĄ PO 15 LAT TUTAJ I 1 SŁOWA POWIEDZIEC NIE UMIĄ PO NIEMIECKU 😠 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
hej 🙂 podejrzałam chwilkę, co u Was słychać 🙂 widzę, że już coraz więcej październikowych Mamuś się "rozpakowało? 😉 gratuluję i trzymam kciuki za resztę! 🙂

(A cesarka wcale taka fajna nie jest... tzn. sam 'poród' może i jest mniej bolesny, ale później jest masakra przy codziennym funkcjonowaniu. W szpitalu po cc spędziłam 2 tygodnie i porównując dziewczyny po cc a te po porodzie naturalnym, doszłam do wniosku, że kuźwa, chciałabym móc rodzić naturalnie...)


ja niestety mam inne zdanie bo po cesarce szybciej doszłam do siebie niż dziewczyny co rodziły naturalnie w tym samym dniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwilkę żebyście mnie w dupę kopnęły;p bo muszę dom posprzątać zanim pojadę bo w niedziele goście a tu syf, że masakra. a tak mi się nie chce 😞
I trzeba wykorzystać, że jeszcze rusztowania nie zwinęli i wygodnie sobie okno na górze umyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
kurde jak bym dzisiaj poszła rodzić to bysmy razem w sali leżały 😞ale to by było zbyt piekne zeby było prawdziwe pewnie z jakimiś chustami pierdolonymi przyjdzie mi leżeć jeszcze jakąś wszawice z pod tych ich chust przyniose i dopiero będzie 😞 😁


gocha jakich chust?? co tam baby w chustach chodzą jak chłopki przedpotopowe??
A tobie nie mogli dzisiaj cesarki zrobić??

chusty to Turki Iranki itp 😞SĄ PO 15 LAT TUTAJ I 1 SŁOWA POWIEDZIEC NIE UMIĄ PO NIEMIECKU 😠 😜


a po Polsku może będą umiały 😁 😁 😁 szczerze też nie wiem czy chciałabym z takimi leżeć 😞 rozumiem twoje obawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...