Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej brzuszki wpadlam na moment zapytac czy gosia se odzywala do ktorejs jak sie czuje itp choc wiem po sobie ze moze to byc za pare dni bo przeciez mauszek przeslania caly swiat 🙂 moj byl dzis istnym aniolem obudzil sike o 1 o 3 i przed 7 rano na karmienie 🙂 ale za to wczoraj wiecorem po kapieli i jedzonku jakies pol godzinki po strasznie plakal chyba zaczynaja mu sie kolki 😞(
AA wczoraj mamusia kapala synusia i bylo super ale spocilam sie jak nie iwem 🙂 buziaczki kochane zwierzaczki 🙂
nasze zoo opustoszalo ale wrocimy do formy 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki ja na moment jakbyscie daly rade to niech ktoras mi napisze jak tam ze sweety bo wiem ze urodzila a nie wim kiedy i ile mial maly a uzupelniam tabelke po trochu jak mam czas i bym ja wpisala 🙂 Moj dziabag zjad o 15 ispi do teraz taki kozak z niego a pewnie w nocy znow bedzie buszowanko
buziaki zwierzaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ciotki klotki 🙂 😘 my po wizycie poloznej wszystko okej mlody jest zdrowiutki i juz bez kkikuta pepuszkowego 🤪 mamuska bez szwow wiec cacy wszystko sie uklada tfuu tfuu zeby nie zapeszyc 🙂
Moj mlody to zarlacz ale i spioch szkoda ze w dzien bo w nocy znow szalal od 24 do 2 a potem juz od 4 do rana z przerwami na drzemke sie wyginal, lkal i co tylko wzielam go na klatke piersiowa i tak przespalismy jakies pol godzinki yhhh a smilam sie ze dzieci urodzone w piatki sa imprezowe i chyba sobie wykrakalam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś a próbuj go zająć jakoś w dzień, żeby nie zasypiał na tak długo i często 😉 Ja tak z Kubkiem robiłam - trudne to no bo jak zająć takiego szkraba ale da się 😉 i wtedy szybciej załapie że dzień to dzień a noc to noc 😉
Nie mówiąc już o tym żeby wieczorna kąpiel i karmienie było zawsze o tej samej porze - wtedy właśnie dziecko nie tylko czuje się bezpieczne ale też łatwiej mu rozgraniczyć dzień i noc 😉
A w ogóle to jak się czujesz w nowej roli?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam Mamuśki 😉 Zarejestrowałam się do lekarza z małym UWAGA!!! do ortopedy 25.10.2010 i do neurologa na 18.11.2011 ależ jestem z siebie dumna 😉No i Pani dziś dzwoniła z family finance może będę miała pracę 😉 trzymać jutro kciuki koło 10 bo tak to klapa nie ma za co żyć ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co on ma zawodówkę kierunek mechanik sam. ale w zawodzie nie pracowal , jedynie na autobusach ale dużo zapomniał a do osobówek nie chcą brać faceta który ma praktyki na autobusach wiec z praca jest bardzo ciezko tylko jedynie jak taki robol;/ A tak to by były tak jakby dwie wypłaty bo jego zasiłek i moja. A z Mikołajkiem byłaby teściowa moja i Krzysiek. Strasznie smutno miz tą myślą że musiałabym go zostawić ale Krzysiek ma pecha co do prac ostatnio jak miał fajną to dwóch kryminalistów z pracy go zpoliczkowało i mu się odechciało tam pracować ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...