Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
aż dałam klapsa dla maluszka 😁 jak każdej 🙂 🙂 widzisz jak magiczna moc męża zaczęła działać 😁 😁a tak się martwiłaś

no zadziałało 😁 ależ kurde wiecie co nawet mnie tak nie bolało i miałam cały czas skurcze co 5 minut nie częsciej godzinę siedziałam w domu potem o 3.30 pojechałam do szpitala zbadali mnie i miałam 10 cm rozwarcia 😮ale młodemu główka nie chciała schodzic dali mi kroplówke i rodziłam na klęcząco 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
aż dałam klapsa dla maluszka 😁 jak każdej 🙂 🙂 widzisz jak magiczna moc męża zaczęła działać 😁 😁a tak się martwiłaś

no zadziałało 😁 ależ kurde wiecie co nawet mnie tak nie bolało i miałam cały czas skurcze co 5 minut nie częsciej godzinę siedziałam w domu potem o 3.30 pojechałam do szpitala zbadali mnie i miałam 10 cm rozwarcia 😮ale młodemu główka nie chciała schodzic dali mi kroplówke i rodziłam na klęcząco 😮 😁


o matko na klęcząco 😲 a nacinali masz jakieś szwy ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
no 4 tygodnie a ja nadal nie przygotowana na wycieczkę do szpitala 😁

zdążysz kochana chyba ze maluszek zechce wyjść wcześniej a nie będzie taki uparty jak mój 😁 dobra słonka spadam bo mały się przebudza jak będę maiła chwilkę to zajrzę buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
no 4 tygodnie a ja nadal nie przygotowana na wycieczkę do szpitala 😁

zdążysz kochana chyba ze maluszek zechce wyjść wcześniej a nie będzie taki uparty jak mój 😁 dobra słonka spadam bo mały się przebudza jak będę maiła chwilkę to zajrzę buziaki 😘 😘 😘


idz do uparciuszka głodomorka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikuś ma się bardzo dobrze tylko myli sobie chyba dzień z nocą bo dzień cały przesypia a w nocy buszuje... 😞 Ja się bardzo źle czuję z tym moim kroczem coś się dzieje nieciekawego...;/ Cały dzień tak mnie napierdziela ten mięsień który jest blisko krocza i to chyba przez złe szycie bo lekarz dał mi skierowanie do chirurga ale mówię Ci aż mi się nic nie chce przez top taki ból tępy... A babka dzwoniła ale stwierdziłam że nie mogę Mikołaja zostawi w domku z Krzychem jest za malutki i teraz najbardziej mamy potrzebuje a Krzuysiek pójdzie do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...