Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
maly mial znow atak kolki na sdzczscie jakis 15 min tylko albo az ale dzis caly dzien byl jakis marudny jak nie spal to marudzil widocznie na niego tez dzialala ta psia pogoda zimno, szaro, deszczowo i w domu zimno bo gnojki nie chca grzac bo bylo powyzej 10 st w dzien ale kurwa wieczorem jest chyba chlodniej nie co za patafiany normalnie i wez tu dziecko wykap ehh ale mam dzis kurwice :/
Ale odwiedzila nas dzis kumpelka z dwu i pol letni corka i sie posmialam troche przynajmniej 😜 buziaki robaki 😜PP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu wspolczuje 😞 ale juz niedlugo i to cholerstwo pusci nasze maluszki damy rade my i one 🙂 a my po w miare przespanej nocy maly jeszcze po 2 po karmieniu troche poplakal a potem spal jak susel do 5:40 😜 i o 6 zasnal na cycu wiec go wzielam do nas do wyrka i teraz wstal juz nakarmiony zrobil big kupke i tatus zabawia go w stolowym 😉 a mamusia moze sciagna mlecko 🙂
Gosiulka a tak poza kolkami jak Adrianek??
Madzia do bojuuuu trzymam kciukasy zebys urodzila Kamilka jak najszybciej 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂Gosiu na porodówkę marsz dzisiaj 6 dni mija więc jaj sobie nie rób bo na razie to ja jestem rekordzistką czekania i prosze nie pobijać mojego rekordu 😁 a moje biedne dzieciatko dalej się męczy dzisiaj troszkę mniej ale pół nocy siedziałam z suszarką i rozgrzewałam mu brzuszek 😞biedny kupki zrobić nie może 😞teraz śpi. Martuś oprócz problemów z kupką i kolką to mamy się dobrze chodzimy codziennie na spacerki i Adrianek jest grzeczny jak Go nic nie boli 🙂 moja mama w piątek wyjeżdza więc zacznie mi się teraz jeżdzenie rano do szkoły z Kamilkiem ale mi się nie chce odzwyczaiłam się już od tego 😁idę zjeść zupkę bo potem mogę nie mieć jak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gocha wygląda na to, że jednak będę lepsza;p:P 6 dzień się powoli zaczyna kończyć a mnie jak nic nie brało tak nie bierze dalej:P:P
Biedny mały z tym brzuszkiem.. ale w końcu dacie mu radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...