Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
...123 napisał(a):
a leci 🙂 🙂 noo akurat dzisiaj bardzo pozytywny dzień ... już po woli zaczynaja takie być także do przodu ... i musiałam do Was zawitać bo jeszcze o mnie zapomnicie i co wtedy 😜


heheh nie zapomnimy 🙂 cieszę się,że masz pozytywny dzień oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe te glaby dali mnie w tym tygodniu na rano wiec mam wolne bo nie mam z kim malego zostawic w piatek mam popoludniowke no i jestem na telefon jakby potrzebowali na wieczor kogos a za godzine znowu jade do szpitala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrola bo skonczylam serie lekow troche lepiej ale plama troche przeszkadza lekarze mowili ostatnio ze zlikwidowali to cholerstwo ale robi sie zabliznienie i z tym juz nic nie moga zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za przeproszeniem chu.... z taka poprawa nie moge zrobic prawka a mialam isc teraz na wakacje a potrzebuje nie moge wiecznie jezdzic do polski busem jestem taka wsciekla ze cos takiego mi sie zrobilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no akurat weczoraj tak sie zlozylo ze jakos mnie olal zawsze to ja jego olewam 😜 🙂
wiesz on jeszcze zyje tym piatkowym wypadkiem i wczorajsza wizyta na policji wiec sie nie dziwie ze narazie nie mysli o bzykanku
ide na posiedzenie rady zarzadu ale tu wroce niebawem wiec nie spieprzac 😜 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie Daria!!! zawsze wpadasz jak po ogien i po chwili znikasz malpooo 🙂
A na diecie czuje sie spoko tylko czasem mam juz dosc tego bialka, jajek, serkow itp i zjadlabym ajkiegos smazonego schabowego z kapucha zasmazana hehehehe albo pierogi albo hamburgera ale wiesz
zamien kluseczki na figure laseczki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...