Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak dla mnie mogłoby śniegu nie być...
już mam problem bo mam same jesienne buty i nie mam kasy na zimówki teraz 😞 a zgrałyby mi trekkingowe jakieś żeby z dzieciakami po tej ciapie chodzić...
wczoraj poszliśmy na spacer a ja wróciłam z przemoczonymi nogami 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane
powiedzcie mi takie czerwone wystające krostki bez żadnych punkcików białych, drobne takie - co to moze byc?
moj Aleks od 2-3 dni takie ma kilka na klatce piersiowej kilka na pleckach, na rączkach i nóżkach... a ja nie mam pojęcia co to jest teściowa tez nie..
jechać z tym do lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda dopiero czekam na koleżankę:P
Ale kurde jakoś mi ochota odchodzi...

Jula a może jakieś potóweczki? ☺️ jak wysypka pojedyncza to chyba nie ma co panikować. Obserwuj jak nie zniknie tylko się powiększy to lekarz nie zaszkodzi na pewno...

A mnie dzisiaj po dziwnej kłótni nie wiem o co i nie wiem po co wzięło na pakowanie prezentów na gwiazdkę ☺️ i większość już zapakowałam 😁 a teraz się będę wściekać bo to moja ulubiona część przygotowań:P i prawie mam ją już z głowy... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie tesciowa myslała ze to potówki ale nie bardzo przypominają nie widac tez zeby sie drapał troche marudny jest ale nie wiadomo czy przez to czy przez zeby ..
kurcze tak jak mowicie poobserwuje i zobaczym jak do poniedziałku nie znikną to do lekarza..

aaaaa zapomniałam wam napisac moj od poniedziałku zaczyna prace w niemczech 😁 tak sie ciesze jak nie wiem 😆 dzisiaj zadzwonili do niego co był na tego logiste sie starac i kobieta obiecała mu ze jak cos bedzie to da znac i okazało sie ze mają miejsce wolne na wyjazd do niemiec i jupi 🤪 🤪 🤪
tylko troszke głupio bo 5 dni w niemczech a na weekendy beda zjezdzac dopiero ale jakos wytrzymamy 🙂


Gogruśka miłej zabawy 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki.. a ja sama w domu, mały kilka minut temu zasnął a mój lata, załatwia wszystko z tą robota lekarze, umowy itp

Madzia mój tez się budzi cały czas jak był malutki to spał całą noc a teraz.. 3-4 razy budzi się w nocy 🤨 nad ranem zawsze biorę go do nas to tak dociągnie do 8 albo 9 ale i tak człowiek nie wyspany 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jula napisał(a):
hej babeczki.. a ja sama w domu, mały kilka minut temu zasnął a mój lata, załatwia wszystko z tą robota lekarze, umowy itp

Madzia mój tez się budzi cały czas jak był malutki to spał całą noc a teraz.. 3-4 razy budzi się w nocy 🤨 nad ranem zawsze biorę go do nas to tak dociągnie do 8 albo 9 ale i tak człowiek nie wyspany 🤢


moj tez sie budzi dwa razy i bez cieplego mleka nie zasnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam czasu...
biorę się powoli za generalkę:P

A co do kaca to rzeczywiście nie było - o dziwo bo we 2 wypiłyśmy prawie 0,5 litra 🙂 od dzisiaj się umawiam na wódkę a nie na piwo bo lepiej na drugi dzień się czuję 😁 hehehe

co tam u Was? u nasz szaro buro i ponuro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula u mnie Kamil zawsze śpi całą noc a teraz nie dość ,że chory to te pierdzielone zęby mu idą 🥴
teraz ma stan podgorączkowy jest taki słabiutki nic tylko się tuli do kołdry .............
no ale cóż trzeba przeżyć
w ogóle to całą noc był taki cieplutki oprócz rączek i stópek miał strasznie zimne ale co go przykryłam to się odkrył i płacz ech..... może dzisiaj w nocy mnie mój zmieni i on będzie wstawał 🤨 chociaż znając mnie to i tak wstane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...