Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

myslisz ze to buy pomoglo? niesadze forum zrobi sie popularne i oszustki z zaburzeniami znowu by sie pojawily
zwroc uwage ze admin dodal numer ip dlatego widzimy ta love ale gdyby nie to nikt by sie nie dowiedzial ze ona oszukuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia jeszcze jedno rano napisalam dwa posty z telefony i mam inne ip juz bym mogla byc oszustka a inni tez to moga miec w dodatku mam psp jezeli z niego napisze bede miec kolejne ip
kazda moze tak robic i nikt sie przed tym nie uchroni niestety
widzisz do czego sa zdolne te kobiety faceci czy dzieci bo nie wiemy kto siedzi po drugiej stronie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
GoGr napisał(a):
Gocha grunt, że my jesteśmy prawdziwe 🙂 choć i tak szkoda dziewczyn, które tamtym fałszywym zaufały...
o no własnie 😁kur mam28 lat i w zyciu by mi cos takiego do głowy nie przyszło zeby tworzyc fałszywa tozsamosc 😲


dokladnie ja nigdy nie szukalam forum dla ciezarnych do momentu gdy dowiedzialam sie o ciazy
a juz nie wspomne o falszywych kontach bo nie mam czasu na glupoty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane

mój łobuz dziś się chyba wściekł i w nocy dosłownie co pół godziny się budził ehh


my od wczoraj od 18 już sami 😞 Ł wczoraj nas przywiózł do mojej mamy bo muszę sprawy pozałatwiać a nie miałby kto mnie zawieźć i wracał bo o 6 już miał wyjazd także nawet czasu nie było porządnie się pożegnać 😞
mam nadzieje ze jakoś wytrzymamy bez niego te prawie 6 dni.. aż 500 km nas dzieli a później tylko półtora dnia i znów wyjazd ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula przyzwyczaisz się do rozstania 🙂

muszę wam się do czegoś przyznać ja i kuta-kinte to jedna osoba w dwóch nickach ☺️ ☺️ale i tak wiem ,że mnie kochacie 😁
młody ja i Adziulka byliśmy u moich i pożarliśmy frytek 😁 😁 i wzięłam pożyczyłam książkę z przepisami cisteczek kruchych 😉bedziemy robić a dzieci wycinać z foremek 🙂
co tam? czemu tyu taka cisza jak makiem zasiał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pisałam wam ,że muszę iść z Adzią do alergologa i jakie są terminy a wczoraj jak wstała to sie przeraziłam była cała wysypana więc wpadłam na pomysł jechać z nią do apteki ,żeby mi coś dała dla niej zanim się dostanie do aler..... ibabka mi powiedziała ,że mam jej ograniczyć kąpiel bo to wszystko jest od wody więc ją 2 dni nie kąpałam tylko przemyłam chusteczkami nawilżającymi i dała mi maść taką natłuszczającą a gdyby ją to swędziało to mam to smarować pudrodermem i powiem wam ,że ma to bledsze nie ma mniej tego ale wygląda jakby jej schodziło przynajmniej jej się to nie powiększa.Kurwa normalnie mnie coś trafia jak na to patrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeka mnie ciezka noc nick budzi sie co pol godziny wzielismy go do siebie moze przy nas bedzie spal spokojniej strasznie mocno meczy go kaszel nawet syrop mu nie pomaga
bilans przelozyli nam na styczen a jutro mamy lekarza w dodatku moj musi wziasc urlop bo ja ide na wyrwanie ostatnich zebow i nawet nie bede umiala sie dogadac z lekarzem normalnie zapowiada sie ciekawy dzien a i jeszcze noc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm Iza to może na kartce niech ci twój napisze o co chodzi z zębami co by ci nie wyrwali tego co nie trzeba 😉 Aa ja swojego też miałam w czasie choroby u nas na łóżku i spał spokojniej 🙂przynajmniej nie musiałam wstawać do niego tylko go przytuliłam i spał dalej 🙂 może Nicki prześpi jakoś tą noc a syrop na kaszel od razu nie pomaga więc tylko cierpliwość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...