Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

narazie nic bo nic takiego nie mamy w domu
pranie susze w suszarce elektrycznej odswiezacz mam tylko w toalecie ale musi tam byc bo kanalizacja jest slaba i jest nie mily swad do kosza kupilam pochlaniacz zapachow i to tyle zastanawiam sie tylko czy nie kupic proszku specjalnego bo te maja bardzo ostry zapach i moze od ubran tez to ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
też może być od proszku ale na razie nie zmieniaj tylko używaj go mniej przecież nie brudzicie nie wiadomo jak ubrań......no i ,żeby proszek nie był w jego zasięgu


ja nigdy nie uzywam duzo
juz nie mam pojecia co robic sprzatam jak maly spi wietrze mieszkanie dwa razy dziennie po pol godziny bo teraz zimno i nie da rady na dluzej
mysle ze to jednak odemnie maly sie zarazil jakimis bakteriami bo bylam teraz bardzo chora dwa tygodnie dopiero mi teraz mija
a wczoraj malemu czyscilam nos i mial bardzo duzo ropy wiec to musi byc odemnie z zatok mu nie splywalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostal krople na odetkanie nosa i lekarz mowi ze maly ma (oni mowia na to ) pipanie w plucach to jest ta infekcja ktora moze sie przemienic w astme jezeli sie nie dba o zminimalizowanie atakow a jak narazie to maly ma coraz ostrzejsze ataki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadam do pracy po chorobowym hehehe tydzien w domu a nic nie wypoczelam
buziaki na reszte dnia zostawiam papapa 😘 😘 😘 😘
na przerwach zerkne czy jakis dialog sie stworzyl 🤪 🤪 🤪 🤪
dzisiaj humorek dopisuje mi 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...