Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a moj spi 😉
ide zaraz sie wykapac z moim bo ostatnio nie bylo jak przez te dusznosci malego
wiec trzeba wykorzystac moment ze spi pozniej obiadek bedzie na jutro i posprzatac lazienki jutro znowu praca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki
ja chwilkę wolnego znalazłam ciotki z babcią małym się zajmują ale i tak mama i mama ehh wczoraj byłam na piwku u kol.. ale miałam bombę 🤪 wypiłam dwa drinki plus piwo i mnie ścięło 😁 😁 😁 a po powrocie mały w ogóle spać nie dał jakby się znów wściekł non stop pobudka 🤨 🤢

no i niestety z moim Ł zobaczę się dopiero w przyszły czwartek bo.. dostał zlecenie od góry ze nie ma zjazdu na ten weekend i mają tam siedzieć do czwartku buuu ale za to przerwę między świętami a sylwestrem będą mieli wolną
plus ze robią po 8 godzin a mój dostał fuche kontrolera to mówi ze praktycznie nie ma co robić chociaż tyle dobrego no i kaska będzie w końcu
byłam dzis też w urzędzie pracy i następną wizyte mam dopiero na marzec bo nic nie mają na moje wykształcenie

i wybaczcie ze zadko teraz zaglądam ale mam coraz mniej czasu na wszystko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
http://amnezja.blox.pl/2007/06/NAJMLODSZA-MATKA-NA-SWIECIE.html
ciekawostka taka 😮 😮


czytalam o tym niedawno przez przypadek natrafilam na ten artykul 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde nie pisałam Wam ale wczoraj miałam mały wypadek tzn kijowo sie czułam połozyłam sie na łozka chłopcy sie bawili a ze moj Adi jest maniakiem pociagów ma wyciagniete 2 kolejki i tak sobie lezałam nie dłuzej niz 5 minut i nagle moj geniusz podszedł rzucił we mnie pociagiem i dostałam w skron poryczałam sie z bólu bolało cholernie napuchło dzis siniak boli dalej i mam jakies dziwne napady kłucia w głowie i zastanawiam sie czy mi tam czegos nie uszkodził 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co on taki agresywny
moj nicki przywalil mi jakis czas temu tylem glowki w to chore oko kurde balam sie je otworzyc
nick jak sie denerwuje to odbija sie cala sila do tylu i nie patrzy co jest za nim kilka razy walnol o podloge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia to proste ona udaje ze nie rozumie hahaha moj na slowo nie albo nie wolno uderza raczkami o ziemie i zaczyna sie chichrac idac do rzeczy badz miejsca ktorego nie moze hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...