Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie babole w nowym roku

my walczymy z grypą zołądkową.. Aleksa złapało w sobote raniutko o 6 lecielismy do szpitala bo nie wiedzielismy co sie dzieje no i masz ci babo placek... tosmy mieli sylwestra ze hej..
mnie złapało z niedzieli na poniedziałek wiec lipa mojego we wtorek w pracy to lipa jak hu no i z racji żeśmy odwiedzili moich rodziców i to u nich jestem to ich tez zaraziliśmy no i z nami już jest lepiej ale u małego coś nie tak

i jutro biorę go znów do lekarza bo ani jeść ani pic a jak już wmusiłam w niego mleko to mi zwrócił.. może tu lekarze coś poradzą bo tam u mojego chyba nie bardzo temat ogarnęli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
praca dobrze nie narzeka choc zobaczymy sie dopiero w poniedziałek..

a mały masakra musze mu elektrolity podawać bo juz sucha skora mu sie robi co by sie nie odwodnił bo grozi szpital a to takie wstretne ze pic mi tego nie chce i mu sie nie dziwie blee...... ehh piepszone choróbsko..

uciekam do myszorka papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martula cos sie dzieje ale niechce rozsiewac plot
a dziewczyny wpadly w szal swiateczno sylwestrowy i tak do polowy stycznia jeszcze nie wrocily
to moze ja w skrocie
moja siora jest w szpitalu na tuczeniu dziecka dostaje kroplowke plus zastrzyki odstawili luteine
lekarze kolejny raz zmienili zdanie i nie beda wyciagac dziecka wczesniej dopoki samo sie nie zacznie ale przygotowuja ja w razie wczesniejszego porodu no i nie podaja luteiny w grudniu jak zabraklo jej luteiny to po pieciu dniach zaczela sie skracac szyjka ciekawe jak bedzie tym razem moj urlop jest pod wielkim znakiem zapytania wiec nic nie planuje poczekam na telefon ze zostalam ciotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...