Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziekuje!! tak sie ciesze ze zobaczylam 2 kreseczki dzis rano ze szok:laugh: :laugh: kurcze, no zmniejszylam fotke ale dalej jej nie widac!!!!!!! o co chodzi:P
Z moich wyliczen wychodzi mi termin 3 pazdziernik:laugh: a wtedy moj synio bedzie miał 1,5 roku... kurcze troche sie boje jak to bedzie.... dziewczyny z 2 kreskami piszcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mala31 również gratuluję 🙂

Już październik 2010, a niedawno dołączałam do czerwcóweczek. Ja mam też termin na 3, ale czerwca 🙂

Niebawem będą inne październikowe mamusie 🙂

A fotkę, faktycznie musisz zmniejszyć. Ostatnio też miałam problem z zamieszczeniem, fotka nie może mieć więcej niż 50 KB.
Spróbuj jeszcze raz, ale w nowym poście, bo w tym pierwszym edytując już nic nie zdziałasz.

Pozdrawiam i powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala31 długa droga przed Tobą 🤪
Niedługo zapewne pojawią się inne dziewczyny październikowe.Ja zobaczyłam 2 kreseczki 15 lutego...niby niedawno a mój szkrab ma już 3 m-ce :laugh:
Życzę powodzenia,duzo zdrówka i samych radosnych chwil...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje dziewczyny za gratulacje!! ciaza jeszzce nie potwierdzona przez lekarza i usg ale niestety usg bede nie predko miała, bo mieszkam w UK a tu robia dopiero w 12tyg. nie wiem jak ja to wytrzymam 😞 no ale moze cos wymysle, w 1 ciazy usg mialam juz w 6 tyg, w 7 kolejne juz z bijacym serduszkiem,no ale to bylo w Polsce a tu lipa tyle czekac 😞
Hejjj pazdziernikowki dolaczac proszeeeee 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny!!! no i dalej nikt do mnie niedolaczyl...szkoda, ale caly czas czekam:laugh:
A u mnie sie zaczęły nieszczesne bóle głowy, tak samo mialam w 1 ciazy 😞 migrena straszliwa...a tak amialam nad\ieje z emi tym razem dziadostwo odupsci, no ale nic przezyje
A co do 2 dziecka, to byla niespodzianka...:laugh: 2 bobasa zawsze chcielismy miec,ale troszke pozniej,tym bardziej ze mialam cesarke, lekarz mi powiedzial zeby tak po roku sie starac o 2, no to bralam tabletki, potem sie okazalo ze nie moge ich brac, mialam przejsc na plastry, no to uwazalismy, no i bach jeden cykl uwazania 🙂 i 2 kreseczki 🙂 jednak to prawda ze po ciazy mozna szybko znow zaciążyc 🤪 :P
Wlaciwie to szybko zaczelam podejrzwewac ze jestem, i strasznie sie cieszymyyyyyyyy:laugh: :laugh: damy rade!!! dziewczyny piszcie bo mi smutno tu samej tak pisac sama do siebie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mala31 moje gratulacje ja co prawda mam na wrzesien 27 ale kto to wie moze bedzie pazdziernik hehe dwie ciaze przenosilam wiec ta tez tak moze byc zycze powodzona 🙂pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O PROSZĘ TO JUŻ PAŹDZIERNIK 2010 🤪

DZIEWCZYNY SERDECZNE GRATULACJE Z POWODU CIĄŻY BO NIE MA NIC PRZYJEMNIEJSZEGO JAK NOSIĆ MALEŃKĄ ISTOTKĘ POD SWYM SERCEM 🙂

ORAZ ŻYCZĘ WAM JAK NAJMNIEJ DOLEGLIWOŚCI ZWIĄZANYCH Z CIĄŻĄ A SAMYCH RADOSNYCH CHWIL 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 🙂 Witam Was mamusie własnie dzis zobaczyłam dwie kreski na tescie 🙂i według obliczen wychodzi mi 10 pazdziernik 🙂 🙂:P :P :P :P :P :P :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...