Skocz do zawartości

wypryski na plecach i dekolcie!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ratujcie dziewczyny, przed ciaza moja skora byla piekna i gladka, ale od czasu gdy zaszlam w ciaze na przede wszystkim na plecach i na dekolcie rowniez mam duzo wypryskow, nie moge na to juz patrzec , nigdy nie mialam takich problemow ze skora. Myslalam na poczatku, ze to wina zelu pod prysznic, ale uzywam juz roznych i nadal bez zmian , nie wiem jak sobie z tym poradzic , okropnie to wyglada i tak samo sie czuje jak patrze w lustro 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, ni wiem co Ci pradzic , bo teraz chyba tego nie zmienisz... Musisz przecierpiec ten czas a po ciazy powinno wrocic do normy. Ja mialam problemy z cera przed ciza, a teraz nastapila porawa. Staraj sie nie wyciskac, zeby nie zostaly blizny. Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na początku ciąży miałam plecy i dekolt jak tatar d... 😉
Pocieszę,że mija 🙂 Moze nie jest idealnie ale mija 🙂 🙂
Mnie dermatolog poleciła lek bez recepty, który można stosowac w ciąży Tanno-Hermal Lotio i to mi łagodziło dolegliwości. Unikaj tez słodyczy i ostrego jedzenia 🙂
Bedzie dobrze-taki urok ciąży 🙂
Aha, czekam na dziewczynkę:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wydaje mi sie ze wypryski nie maja znaczenia czy dziewczynka czy chlopiec bo przeciez niby dziewczynki wyciagaja urode mamy a ja z mala jak chodzilam to mozna powiedziec ze poladnialam:P
ciaze roznily sie bardzo bo z coreczka nie milam zadnych obiawow, tylko zgage-ale to chyba dlatego ze wloski jej rosly i zeczywiscie urodzila sie kudlata i nadal ma jest ma juz wloski do pasa a 3lata. teraz z ta ciaza milam mdlosci przeszkadzaly mi zapachy itp.
a i z corka jadlam slodycze bez umiaru a teraz ciagle bym miecho wcinala... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hormony działaja i dlatego takie wypryski ja tak samo przed ciaza czysta cera zero wyprysków a teraz plecy i dekolt zwalony 😁 ale to jest do zniesienia 🙂.
Ja to sie martwie teraz bolami po prawej stronie tak mnie dzisiaj cos zaczelo kuc ledwo co oddychac moglam ale przeszlo wyczytalam ze to moze byc od lezenia na prawej stronie ze ucisk i kolka ale nie wiem 🙂 mam nadzieje ze minie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Mamusia
To niestety dość częsty problem... Takie pogorszenie się cery i stanu skóry to podobno znak, że będzie dziewczynka 🙂 A tak serio, jeśli wykluczyłaś, że te wypryski spowodowała zmiana proszku czy kosmetyków, to radzę przy najbliższej wizycie skonsultować to z lekarzem: na pewno doradzi jakieś bezpieczne dla dziecka specyfiki, które skutecznie poradzą sobie z tym problemem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesiące później...
  • Mamusia
A ja musze sie wszędzie pochwalić, póki mogę bo zaraz będzie Domi pora karmienia!
Kochane! Wróciłam! i jest już po wszystkim, powiem Wam, że o ile ciążę znosiłam bardzo źle i ze względu na swoją skórę - ciągle coś mi dokuczało, jakieś pryszcze, wysypki i plamy, i inne dolegliwości to poród był w miarę znośny. Teraz za to nie mam ani chwili spokoju i dalej odbija się to na moich włosach i cerze! A wiecie, że było zaskoczenie? Miał być Grześ, a tu niespodzianka - i mamy Dominikę! Czy Wy też doświadczyłyście takiego zaskoczenia? Z jednej strony nawet się cieszę, ale z drugiej rzeczy kupowaliśmy pod chłopca. Aktualnie ledwo żyję a mimo to mam tyle radości - w ciąży tak nie było...teraz mi dużo fajniej! Jak będę miała czas to będę zaglądać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...