Skocz do zawartości

lipcowe mamusie2010:)) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czuje sie dobrze ale jajniki pobolewaja i podbrzusze :P ciezko sie spi bo ciagle na lewym boku to troche niewygodne :/ a tak to super !:laugh: przytylam dopiero 4 kg nie wiem czy to duzo czy nie ale ciagle jestem glodna i sikam co godzine 😁 no i kregoslup daje sie we znaki .. 😎 ale i tak sie ciesze niezmiernie 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂
tak sobie zaglądnęłam do was.
pamiętam te tygodnie bo zaczynałam czuć ruchy mojego chłopaczka choć jeszcze wtedy tylko miałam przeczucie, ze to chłopak 🙂
częste sikanie - standard,
bóle pleców w części dolnej - standard - u mnie teaz już koszmar 🤢
pobolewanie może też świadczyć o rozciąganiu sie macicy.

trzymajcie się cieplutko i zyczę zdrowych bobików.
no i tego zebyście się zżyły tak jak my - kwietnióweczki 2010 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam lipcoweczki!!!
ja mam termin na 3 sierpnia wiec nie wiadomo czy bede lipcoweczką czy sierpnioweczką... mam nadzieje ze zagrzeje miejsca wsrod was i bedziemy sie dzieliły swoimi zmaganiami ciążowymi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! ja mam termin na 29 lipca wiec, zobaczymy czy sie zalapie na lipiec czy sierpien 😉
POza tym wszystko ok, dolegliwosci nie mialam prawie zadnych, tyle ze, siku co chwile i lekkie bole brzucha...
Dzis zaczela mi leciec siara z piersi, tez juz macie?
W 14 tyg pani gin zauwazyla, ze najprawdopodobniej bedzie corka, 25 idziemy na usg i sie upewnimy 😉
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie ja jestem w 20tyg termin mam na 4 lipca i prawdopodobnie bedziemy mieli syneczka w piatek idziemy na usg wiec bedzie wiadomo juz na 100% u mnie tez wystepuja bole plecow i lekko boli brzuch i co godz w lazience;/ ale marwti mnie jedna rzecz ze od ok6dni nie czuje ruchow maluszka 1 raz poczulam w 17 tyg ale takie delikatne i na tym sie skonczylo i teraz cisza.Usg 3D nie robilam choc dostalam skierowanie sama o nie poprosilam ale jak sie dowiedzialam cene takiegousg to zrezygnowalam 300zl;/ale mam nadzieje ze maluszek jes zdrowy i zdrowo bedzie rosł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam usg 10.02, ale niestety nie wiemy jeszcze czy to chłopiec czy dziewczynka. Maluszek siedział sobie na stópkach więc nie było widać, a poza tym raczej wolelibyśmy nie wiedzieć co będzie 🙂 Z drugiej strony tak sobie myslę, że gdyby nie psikus dzidzi, skusilibyśmy się na poznanie płci 🙂 Za miesiąc następne, więc może wtedy....

Termin mam 6-10 lipiec, nie mogę się doczekać, ale ten czas tak szybko leci, że zanim sie obejzę, maleństwo będzie już z nami 🙂







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
🙂 no to i Ja sie zapisze do was 🙂 termin mam na 25 lipiec 🙂 czuje takie delikany dotyk w brzuszku od 3 tyg i mysle, ze to juz sa ruchy naszego malenstwa. faktycznie jak trzepot skrzydel motyla 🙂 co dziennie sie wsłuchuje by tylko czuc sie w pełni szczęśliwa i spokojna. płci jeszcze nie znamy 😆 to nasz 19 tydz. dowiem sie za 2 tyg . Kurcze ogladam rozne stronki i widze, ze niektore dziewczyny wpadły w wir zakupow wy tez tak macie ?? ja jeszcze nie mam zadnego ciuszka i nawet sie za nimi nie rozgladałam,bo mysle,ze mamy jeszcze na to czas. Pozdrawiam was 🙂 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mi się tak wydaje, że my, lipcowe mamusie mamy jeszcze dużo czasu na zakupy 🙂 Niektóre dziewczyny kupują, bo jest na coś jakaś promocja, a napewno będzie jeszcze nie jedna 🙂 Wiem, że to kusi bardzo, i nie jestem jakaś bardzo przesądna, ale wolę być spokojniejsza i poczekac jeszcze troche 🙂 A symboliczny jeden ciuszek będzie 10 marca zeby uczcicć płeć maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Ja mam termin na połowę lipca. Byłam już na połówkowym i wychodzi, ze mam synusia w brzuszku. Jednego już mam ale cieszę sie ztego drugiego tak samo, bo chciałam włąsnie synka. mam nadzieję, ze lekarz się nie pomylił. Pozdrawiam wszystkie lipcóweczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!ja juz od miesiaca czuje ruchy,dzidzia bawi sie z mezem w chowanego bo co on dotknie brzucha to ona przestaje kopac.Dwa tyg temu dowiedzielismy sie, ze to corka 😉Ja zakupy juz robie bo mieszkam w niemczech a na wielkanoc jedziemy do polski a tam sa lozeczka,wozki itp takie same tylko 4 razy tansze, zamowilam wszytsko na allegro, dzisiaj juz przyszedl wozek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, jeżeli jeszcze nie macie wyprawki dla swoich maluszków to zapraszam serdecznie na nasze aukcje ubranka w 100 % POLSKIE bo właśnie rozkręcamy z mężem firmę

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂)wkoncu znalazlam watek ktory sama zalozylam hehehe ale jest jeszcze jeden lipiec 2010 i tam was kochane zapraszam bo jakos tak jest nas wiecej i tez juz pisze na tamtym forum 🙂)takze jak jestescie lipcowkami zapraszam na drugie forum lipiec 2010 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...