Skocz do zawartości

Tyszanki !!!!!! są jakieś ?????? :) | Forum o ciąży


natka78711

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 54
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej!!! Samopoczucie? Jak to na tym etapie ciazy robi się poprostu ciezko. Brzuch rośnie w szybkim tempie i sprawnośc fizyczna jest juz ograniczona. Poza dolegliwościami typowo ciązowymi czuje się dobrze Jak to u Was wygląda? Gdzie macie zamiar rodzić? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mnie też ciężko , zwłaszcza że do szczupłych nigdy nie należałam .... ehh... jeszcze trochę trzeba wytrzymać .
Ja się wybieram rodzić do Wojewódzkiego , tak jak poprzednio ... różne opinie krążą , ale ja tam w zasadzie nie miałam powodów do narzekań .
Dziewczyny , do których lekarzy chodzicie ? Mnie prowadzi dr Kasia Zawadzka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!! Jestem świeżo upieczona Tyszanką, ponieważ mieszkam tu zaledwie 2 lata i jeszcze nie mam wyrobionej opinii o Wojewódzkim, Koleżanki Tyszanki mają rózne o nim zdanie i dlatego zastanawiamy sie nad porodem w mikołowskim szpitalu. Mnie prowadzi Mariusz Grabiński!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
A jak się dziewczyny czujecie w roli przyszłych mam? 🙂 Bo ja jak na razie już nie mogę się doczekać maleństwa,już bym chciała by było ze mną a tu jeszcze trzeba czekać te prawie 4 miesiące. Ale jak u mnie to ten czas jakoś szybko leci i może jak się obrócę to będzie już po wszystkim 🙂Pozdrawiam przyszłe mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak przeglądałam wasze wypowiedzi na temat lekarza jaki was prowadzi ciekawe opinie 🙂Mnie prowadzi dr.Dariusz Student i jak na razie jest oki, ale z tego co słyszałam od znajomych to bardzo fajny lekarz i faktycznie miły przyjemny i odpowie na każde pytanie. To na razie na niego nie narzekam. A co do porodu w szpitalu to na pewno w Pszczynie będę rodziła bo mam bliżej ale wiem że szpital w Pszczynie nie cieszy się dobrą opinią tak jak słyszę od znajomych ale jak się sama nie przekonam to nie będę wiedzieć. Bo wiem że Student jak się nie mylę to jest w szpitalu w Mikołowie a dla mnie to trochę za daleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no powiem tak to moja pierwsza ciąża i jak na pierwszą ciąże to nie mogę narzekać bo tak co do wymiotów to na początku tylko trzy razy a teraz już nic jedynie co to nie kiedy mnie muli i tyle. Nogi zaczynają teraz pomału boleć jak chodzę czasami cały dzień i te skurcze w nocy tez już dają trochę popalić, głowa nie boli mnie wogóle tylko jeszcze tyle że ciągle bym spała i nic nie robiła tylko leżała. Więc na razie jeszcze nie mam takich powodów do narzekań. A jak u ciebie?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie mdłości (ale bez wymiotów, jedynie męczą mnie, że mam ciągłe "odruchy" wymiotne), głowa boli, nogi - zależy od pogody. Na szczęsie żadnych skurczy nóg nie mam. ja dodatkowo narzekam na pobolewanie w podbrzuszu - lae badania są ok i ginekolog powiedziała, że wszytsko w porządku 🙂 no i trochę mnie męczą moje zachcianki (pierogi, grzyby, bigos, szpinakowa) jak tak dalej pójdzie to w drzwiach się nie zmieszczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...