Skocz do zawartości

Prośba o pomoc dla Doruni700 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kochane brzuchatki

Rozmawiałam przed chwilą z Emilką (Dorunią) Jak napisała niżej AgnieszkaK1601 Martusia najprawdopodobniej będzie miała jutro przeszczep. Emilka dzisiaj goliła jej główkę (aż przykro pisać)...
Biorąc pod uwagę całą sytuację Emilka jest dobrej myśli i nie załamuję się. Pomóżmy jej dotrwać w takim stanie jak najdłużej. Niewątpliwie potrzebuje wsparcia, nawet ciepłe słowa pomagają.

Prosiła mnie abym przekazała wam, że wszystkim brzuszkowym forumowiczkom bardzo dziękuje za każde wsparcie, pozdrawia i przesyła buziole 🙂 Nie sposób do każdej z nas zadzwonić. Jak tylko będzie miała taką okazję (a chyba będzie miała) ma nam zrobić niespodziankę i wpaść na 10 minutek na "brzuszka".

W imieniu Doruni i jej córki bardzo dziękuję za każdą pomoc.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam kobietki
rozmawiałam z Dorunia. Nie zrobią dziś przeszczepu bo w weekendy tego nie robią, dopiero w poniedziałek. Dorunia mówi że lekarze powiedzieli że jeśli wszystko będzie ok (a napewno będzie bo to wymodlimy 🙂) to Martusia na wiosnę (!) wyjdzie ze szpitala. Właśnie czeka ja zmiana opatrunku, do czego dostaje głupiego jasia biedactwo żeby tak nie cierpiała.
Emilka wszystkich pozdrawia i bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. Czeka na kompa i jak jej przywiozą to się odezwie do nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARTUSIE CZEKAJĄ 3 PRZESZCZEPY 😞 NIE WIE TYLKO CZY ONE ZOSTANĄ PRZEPROWADZONE WSZYSTKIE 3 NARAZ CZY KAŻDA OSOBNO I MAJA SIĘ ODBYĆ WE WTOREK LUB W ŚRODĘ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was wszystkie bardzo goraco 🙂dziekuje za wszelka pomoc.mam chwilowo tylko neta teraz..a wiec zaczne od tego ze Marta jutro bedzie miala zmiane opatrunku i wpisuja ja na liste operacji czyli na bank wtorek sroda to juz mi mowil lekarz ktory ja prowadzi..tak ze jutro bedziemy rozmawiac z psychologiem dzieciecym zeby nas i mala przygotowac na to co bedzie...opreacja ma byc jedna z 3ma pszeszczepami na udzie brzuszku i blizej okolici intymnym....w tej chwili Marta spi ale dziekuje w jej imieniu wszystkim ciocia 🙂nigdy nawet nie pomyslalam ze to ja bede prosic o pomoc ...zawsze chetnie pomagam innym...jest mi naprawde cieplo na sercu ile w WAS dobra dziekuje dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DORUNIU TRZYMAMY KCIUKI ZA MARTUSIE NO I OCZYWIŚCIE ZA CIEBIE ABYŚ W TYM WSZYSTKIM DAŁA SOBIE RADĘ CHOĆ JA JESTEM PEWNA ŻE DASZ 😉 TRZYMAJ SIĘ CIEPLUTKO 🙂
A CÓRECZKA JEST PRZEŚLICZNA PODOBNA DO CIEBIE A TAK MUSI TERAZ CIERPIEĆ 😞 Z MIŁĄ CHĘCIĄ ZABRAŁABYM JEJ TO CIERPIENIE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DZIEWCZYNY 🙂

PRZED CHWILĄ ROZMAWIAŁAM Z DORUNIĄ I OKAZAŁO SIĘ ŻE JUTRO JESZCZE NIE BĘDZIE OPERACJI 😞 JUTRO MAJĄ ZMIENIĆ JESZCZE OPATRUNEK I PODJĄĆ DECYZJĘ W SPRAWIE OPERACJI 😞 DORUNIA JEST TAK ZŁA BO NAJPIERW JEJ MÓWIĄ ŻE NIE MA NA CO CZEKAĆ I OPERACJE ODBĘDZIE SIĘ NATYCHMIAST A DZIŚ ZDANIE ZMIENILI BO JAKIŚ DOCENCIK CHCE ZOBACZYĆ TO POPARZENIE 😞 NO I CZEKALI JESZCZE NA PSYCHOLOGA ALE SIĘ NIE DOCZEKALI BO JEST NA URLOPIE DO KOŃCA TYGODNIA 😞 LEKARZ KAZAŁ PODAWAĆ MAŁEJ JAKIEŚ TABLETKI NA TO ABY JEJ NIE SWĘDZIAŁO I SIĘ MAŁA NIE DRAPAŁA A PIELĘGNIARKA POWIEDZIAŁA ŻE ONA O TYM NIC NIE WIE 😠 DORUNIA MÓWIŁA ŻE JEST TU WIELKI SAJGON BO KAŻDY MÓWI CO INNEGO I NIE MOŻE NIC KONKRETNEGO SIĘ DOWIEDZIEĆ 😞 KAZAŁA WAS SERDECZNIE POZDROWIĆ 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I WIADOMOŚĆ OD DORUNII

MARTUSIA BĘDZIE MIAŁA W CZWARTEK OPERACJE 😞 ALE NA WŁASNĄ RĘKĘ MUSI SZUKAĆ PSYCHOLOGA DZIECIĘCEGO BO TAK JAK PISAŁAM TAMTEN MA URLOP DO KOŃCA TYGODNIA 😞 POZDROWIENIA DLA WAS OD DORUNII 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I WIADOMOŚĆ OD DORUNII 🙂

MARTUSIA JEST PO OPERACJI CZUJE SIĘ ZMĘCZONA ALE DOBRZE 🙂
TERAZ TRZEBA CZEKAĆ NA EFEKTY PRZESZCZEPU PIERWSZE INFORMACJE CZY PRZESZCZEP SIĘ PRZYJĄŁ W PONIEDZIAŁEK 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Kochene Wszystkie Brzuszki bo niestety niedam rady kazdemu pokolei dziekowac...wiec dziekuje Wszystkim wam za okazana pomoc i wsparcie...to ja Dorunia700 tylko pod innym nikiem bo moze nie kazdy z Was wie ale jestem teraz Pazdziernik 2010 😆 ..dzis jestem po 2tygodniach w domku ale tylko na noc zeby przygotowac dzieci do szkoły bo w Gdansku ferie sie skonczyły a mam jeszcze Paule13lat i Przemka6lat i trzeba ich dopatrzec....w Poniedziałek Martusia bedzie miała pod ogólnym znieczuleniu zmiane opatrunku i bedziemy wiedziec czy pszeszczepy sie przyjeły i czy nie ma zakazenia ani zadnej innej brzydkiej bakterii 🤨 🤨 ..mam nadzieje ze tak sie nie stanie...Martusia na dzien dzisiejszy jest stabilna i niestety bardzo smutna z powodu blizn i brak włosków i nie rozumie za bardzo ze cos sie jej zrobiło by pomóc kosztem pokaleczonej główki....ale jestem dobrej mysli bo w poniedziałek bedzie juz psycholog 🙂bo prywatnie zeby sciagnac do szpitala zadał 300zł masakra 🤢 🤢 🤢 🤨 🤨 🤨 😠 😠 😠 😠 podaje adres Emila Gniazdowska Gdansk Wrzeszcz ul. Słowackiego 30/10 80-257 moj numer telefonu 880098078....pozdrawiam Was cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek Kochane mam wspaniała wiadomoscpszeszczepy sie udały!!!!!!!!!!!!hurra hurrateraz długa droga przed Nami bo co dwa dni zmiana opatrunków az w koncu bede musiała sama robic...a najpiekniejsza niepodzianka jest to ze jestem z Marta w domu mimo moich mdłoci fruwam jak motylek ze szczescia po poł miesiaca w domku super..wiem ze jeszcze przed nami długa droga do wyleczenia ale sie nie poddamy....jestem taka szczesliwa wiem ze sie powtarzam ...ale nic na to nie poradze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JESTESMY PO ZMIANIE OPATRUNKÓW ŁADNIE SIE PSZESZCZEPY PRZYJEŁY DZIS WIDZIAŁAM NA WŁASNE OCZY 🙂TERAZ CZEKA NAS REHABILITACJA ORAZ ZAKUP RÓZNYCH MASCI NARAZIA DO 15MARCA JESTESMY POD KONTROLA I CO DWA DNI ZMIANY OPATRUNKÓW POZDRAWIAM WSZYSTKICH I DZIEKUJE ZA POMOC 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...