Skocz do zawartości

Martwię się | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Teraz tak mam,bo niedawno poroniłam w 11 tygodniu,byłam na 3 wizycie chyba,gdy otrzymałam przykrą wiadomość od swojej ginki,i teraz byle co to zaraz sie boje,cały czas myśle,czy w brzuszku wszystko w porządku,czy ciąża żyje. 😞 siedze jak na szpilkach i niemoge sie doczekać następnej wizyty a z drugiej strony sie boje że usłysze znów przykrą wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cie tez przeszlam to samo co ty wiem co czujesz tez sie za kazdym razem na wizycie boje ale nie mozesz myslec tak ze bedzie cos nie tak trzeba byc pozytywnie nastawionym bedzie dobrze trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DO mamusi2? wiesz tak czytam twój post i myśle jak mozna ci pomóc i proponuje ci domowe ktg , jak pujdziesz do lekarza nich ci podpowie jak najłatwiej zbadać tetno maluszkowi , tak myśle ze juz 8 tc bedziesz mogła to spokojnie robić. bedziesz spokojniejsza jak sama usłyszysz bijace serduszko. przesyłam ci link http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=934760416
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia2? współczuję Ci bardzo straty malutkiego człowieczka. 😞 Jednak staraj się odwrócić swoją uwagę od złych myśli. Stresujesz się, a przecież to też nie najlepiej. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! 😘 Może skoro się aż tak martwisz to pójdziesz za radą Kkasia27 i sprawisz sobie domowe ktg? Tylko czy samobadanie siebie co chwila rzeczywiście ukoi Twoje nerwy? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja poroniłam w 16 tyg.ciązy....przeżywam to strasznie...z moim dzieckiem też było wszystko okey.mimo,że plamiłam ..ale niestety nie dane mi było donosić...bardzo chciałabym szybko zajśc w ciążę,mam nadzieje,że nie bede czekać następnych 2 lat na to....ale boję się ..nie chce przechodzić po raz drugi to samo...ale nie da się nie mysleć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, jeżeli jeszcze nie macie wyprawki dla swoich maluszków to zapraszam serdecznie na nasze aukcje ubranka w 100 % POLSKIE (właśnie próbujemy rozkręcić z mężem firmę)

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesiące później...
  • Mamusia
Ja pierwszą ciążę poroniłam w 7 tygodniu, byłam ponad tydzień w szpitalu na podtrzymaniu. Teraz przy każdej wizycie panicznie się bałam, jak nie wymiotowałam to spałam te pierwsze trzy miesiące (miałam jak najwięcej leżeć i odpoczywać) . Kilka dni temu miałam USG serduszko bije, przezierność karkowa ok - to usłyszałam i byłam w niebowzięta przetrwalismy najgorszy okres, niestety w trakcie badania lekarz zauważył maleńką kuleczke na brzuszku naszego maleństwa - podejrzenie przepukliny pępowinowej, w piatek mam badania w poradni patologii ciąży i bardzo sie martwię. Ale jak to wszytko okresliła moja mama, na pewno wszystko bedzie dobrze a matka całe życie będzie sie martwić o swoje dziecko i taka nasza rola. Pozdrawiam i zycze dużo zdrówka dla wszystkich obawiających sie mamus i ich maleństw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Hey mamusie...ja jestem w 27tyg ciazy w niedziele juz zaczynamy 28 🙂 🙂 🙂
ale byłam teraz w czwartek na wizycie i troszke sie zmartwiłam bo moja gin.mi pow ze mała jest głowka juz ku dole osadzona i dosc nisko...co prawda rozwarcia nie mam,ale juz szyjka nie jest tak szczelna jak dawniej 😞 😞 i bardzo sie boje bo chce mała donosic do konca bo jest malenka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalka1906 napisał(a):
Hey mamusie...ja jestem w 27tyg ciazy w niedziele juz zaczynamy 28 🙂 🙂 🙂
ale byłam teraz w czwartek na wizycie i troszke sie zmartwiłam bo moja gin.mi pow ze mała jest głowka juz ku dole osadzona i dosc nisko...co prawda rozwarcia nie mam,ale juz szyjka nie jest tak szczelna jak dawniej 😞 😞 i bardzo sie boje bo chce mała donosic do konca bo jest malenka...


wydaje mi sie, ze skoro tak masz to powinien lekarz skierwoac Cie na regularne ktg i oszczedzaj sie! a po za tym bedzie wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...