Skocz do zawartości

Majowki na porod z mezem czy same?? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Iwonka79 napisał:
u nas w mieście porod rodzinny kosztuje 600 zł - jest już w tym wliczony porod w wodzie, nagrywanie porodu,osobna sala, itd.Położna mi mówiła że jak będę rodzić i trafię na jej zmianę to nic nie zapłacę. Pozdrawiam przyszłe Mamusie


I to jest dowod na to , ze takie platnosci nie sa obowiazkowe , tylko lekarze i polozne sobie kasuja. Ty znasz jedna normalna i mozesz miec normalnie. Ja 4 lata temu rodzilam rodzinnie i nikt ode mnie nic nie chcial - na szczescie nie trafilakm na wyzyskiwaczy. Gdyby takie cos bylo platne wedlug prawa , to cena bylaby wszedzie juednakowa - nie uwazacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
A u mnie w szpitalu właśnie rozpoczął się remont i jest tylko jedna sala do porodów rodzinnych i może sie zdarzyć tak, że przyjedziemy do porodu rodzinnego a nie będzie takiej opcji bo nie będzie miejsca. A ja sie przez całą ciążę nastawiałam że będziemy rodzic razem i teraz sie strasznie boję że będę musiała zostać sama!!! Aż przez to wszystko spać nie moge po nocach. Zawsze zostaje jeszcze taka opcja żeby jechać do Białogardu albo do Kołobrzegu, no ale jeszcze zobaczymy 🙂))
Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...