Skocz do zawartości

PŁEC DZIECKA | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U mnie 28 tc leci i nadal nie znam płci, próbuje dowiedzieć się od 16 tc i noszę małe żartownisiątko 🙂 Na każdej wizycie tak się ułoży, że nie można określić, nawet raz miało pępowinkę między nóżkami. Kolejna wizyta 15.03, jak dowiem się to dam znać 🙂 a jak nie to może będę miała kinderniespodziankę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nadal nie znam płci, mimo że już 3 okazje były, żeby poznać 😉 albo się Młode odwraca i ma wszystkich w tyle, albo ściska tak mocno nóżki, że nic nie da się podejrzeć 😉 cóż, może przy następnym usg, choć szczerze mówiąc zaczynam podejrzewać, że dowiem się dopiero na porodówce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po lewej macie najbardziej poszukiwane klejnoty 🙂 od razu je pokazał, za kazdym razem rozwalał nogi i śmiało można było zobaczyć siusiaka, więc nie mieliśmy wątpliwości, że będzie chłopczyk 🙂
a po prawej jego buźka z zadartym noskiem 🙂 [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kopia_Zdj__cie011-2523cda6230cec69385573e48c06907e.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my na poprzednim USG kurcze sie nie dowiedzieliśmy... "na takim Ultrasonografie to on takich małych kuleczek nie zobaczy".... i jestem zawiedziona bardzo. znajoma w tym samym gabinecie jakos się dowiedziała. w poprzednich ciążach na tym USG w połowie ciąży wiedzieliśmy już co będzie.... dzisiaj mam wizyte, i powiedzcie kobietki, czy ja mogę żądać od niego tego USG? bo są obowiązkowe 3 badania USG... chciałabym go poprosić żeby na tym swoim rzekomo starym aparacie jednak spróbował znaleźć kuleczki.... tylko zastanawiam się czy mam prawo tego oczekiwać. jeżeli nie, to zostaje prywatna jakaś wizyta.
dzięki za odp....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodnie później...
  • Mamusia
My dowiedzieliśmy się w 21 tc - najpierw chłopiec pokazał nam dupcie, a chwilę później dziweczynka "wypieła się " na rodziców 😉 😉 😉 Miałam takie przeczucie - że będzie parka - ale to moja 1 ciąża i nic nikomu nie mówiłam - wszak to mój 1 znak matczynej intuicji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...