Skocz do zawartości

zgaga | Forum o ciąży


monisiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja przez pierwsze miesiące miałam straszną zgagę!Próbowałam różnych specyfików;w aptece polecono mi Rennie które na mnie nie podziałało,potem pani doktor kazała mi nadczo wypić zaparzone siemię lniane.Na sam zapach podchodziło mi wszystko do góry.Takim domowym sposobem było parę kropli magi na język i też nic.W końcu gdy usłyszałam o migdałach to już mi minęło 🙂 Tak to trwało u mnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też coraz bardziej męczy zgaga,piję mleko i też jem migdały ale nie pomagają.
Wiele sposobów próbowałam ale nie znalazłam jeszcze rady na to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie tez niestety dopadła zgaga!!! 😞a jeszcze pare dni temu cieszyłam sie że jej nie ma....słyszałam że dobrym sposobem na zgage jest łyczek śmietany skondensowanej.ciekawe czy prawda?jeszcze nie próbowałam,ja jem skórkę chleba,pije mleko...ale będe musiała rozejrzeć sie za czymś po aptekach.wypróbuje tabletki do ssania ulgamax ...polecone przez AnetaBubu może pomogą no i te migdały.zobaczymy.a tez słyszałam że jak jest zgaga to włoski rosną i u mnie to sie sprawdziło 🙂córa było bardzo zarośnięta ...(w przyszłości bedzie miała chyba problem z depilacją),synek już mniej ale łysy nie był:P ale moja znajoma też miała zgagę a urodziła dzieci bez włosków ..więc? w sumie w opisie tygodni to pisze kiedy zaczynają rosnąć włoski a czy zgaga przez to? kto wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zgagę mam dopiero tak od 2 miesięcy jak mnie wieczorem złapie to aż mało nie oszaleję - jabłka na moją zgagę nie działają bo od początku ciąż 😉 y jem je pod każdą postacią co dziennie po 3 i piję soki ze świerzo wycieśniętych

na mnie działa trochę mleko jak się napiłam gdy mnie męczyła - ustąpiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie zgaga zaczęła męczyć bardzo wcześnie juz w pierwszym trymestrze ale nie jest wyjątkowo męcząca. Czytałam że ponoć dobrze jest spać na wysokich poduszkach. a moja mamuśka mówiła że zgaga się pojawia jak dziecku włoski zaczynają rosna , hehe dzidzie z afro urodzimy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
Powiem Wam dziewczyny ze do tej pory mialam zgage 2 razy, ostatnio wczoraj i byla ona tak silna ze prawie zwymiotowalam :X aj co za okropne uczucie 🤢 polozylam sie spac i przeszlo slyszalam ze dobrze na zgage wypic rano na czczo pol szklanki przegotowanej wody - zapobiegawczo a jak sie pojawi to zjesc pare migdalow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...