Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agula0183 napisał(a):
No ja niestety wskazanie mam, bo moja pierwsza ciaza zakonczyła sie poronieiem, a wczesniej zaobserwowano wady płodu.
Tym razem wszystko jest ok, ale lepiej zbadac się u specjalisty, który na takich rzeczach sie zna i miec pewność.


Agula mi pierwsza ciaza obumarla,tez wady genetyczne itd. Dlugo staralismy sie o nastęną ciąże...az sie udało w najmniej oczekiwanym momencie 🙂 Miałam nie dawno badanie połówkowe...pytałam mojego gin o to 3d i powiedział ze jak cos go zaniepokoi to wtedy. wykonał badanie i nic go zaniepokoiło. Wedlug mnie nie potrzeba badan 3d chyba ze finansowo ktos ma mozliwosc to jak najbardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂wulkan zatrzymał mnie w Polsce,ale na szczęście już wróciłam z fasolką do tatusia 🙂Miałam usg w Polsce i badania krwi,niesamowity widok szczególnie to maleńkie,bijące serduszko-niezapomniany widok,aż łezki się w oczach kręcą.
Teraz mamy na 6 już nie mogę się doczekać.Najbardziej się cieszę z tego,że mdłości się skończyły,a i dziękuję za rade z jabłkiem w lodówce podziałało 😉Pozdrawiam wszystkie mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nudności i wymioty chyba minęły... mówie chyba, bo już od dłuższego czasu mnie nie mdliło 😜 tylko wczoraj musialam sie przywitać z sedesem i go przytulić, ale to chyba dlatego, że przesadziłam z suszonymi owocami i mnie zemdliło 😮 😮 😮 ale sama sobie jestem winna ☺️

Ja jestem już na zwolnieniu, więc odpoczywam 😜
Ale zauwazyłam, że brzucholek mi się powiększył, chociaż na wadze nie przybrałam, jeszcze nie waże tyle, ile przed ciążą ( skutek męczących wymiotów ).
A jak u Was to wygląda, jak Wasze Brzucholki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny!!
Agula0183 ale Ci zazdroszczę też bym chciała być na zwolnieniu,no ale niestety pracować trzeba 😞
Mi się mdłości skończyły ale za to zasłabnięcia zaczęły,co rano punkt 6:45 w pracy odpływam 🙂przynajmniej idę posiedzieć na herbatce.
A i też muszę się pochwalić że mój brzusio rośnie na całego 😲co też zaczyna widać na wadze 😉
Pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia no moja waga na razie zatrzymała się na 48 kg 😮

Ale ostatnio mam większy apetyt, więc pewnie nadrobię to, co mi ubyło przez wymiotowanie 😮

Emaleth powinnaś o swoim złym samopoczuciu powiedzieć lekarzowi, ja też nie chciałam iść na zwolnienie, bo trzeba pracować, ale doszłam do wnisoku, że teraz najważniejsze jest dziecko i moje zdrowie. I Ty też powinnaś tak mysleć !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w pierwszej ciąży zjechałam do 67kg... a jak szłam na porodówkę to miałam równe 80kg... 🙂 a wychodząc ze szpitala miałam 74kg 🙂 więc u mnie nie widać, że rodziłam 😉 tylko biust mam większy niż przed pierwszą 🙂 bo mam 100cm w biuście 😉 a wcześniej miałam 90 😉 i dobrze mi z tym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie listopadowe. Jestem listopadóweczką 2009 3mam za Was kciuki ... Dziś z mężem wspominaliśmy; jak rok temu mówiłam kiedy już się mój skarb urodzi, kiedy go przytulę...Teraz Jaś ma prawie 6 miesięcy i nie wiem kiedy to zleciało...Niedawno byłam w ciąży ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was serdecznie Drogie listopadowe Mamusie 🙂

Jestem nowa na tym forum i bardzo się cieszę, że znalazłam tu inne mamusie, które również spodziewają się maleństwa na listopad. Termin porodu lekarz wyliczył na 13.11.2010. U mnie sytuacja jest dość zabawna, bo w kwietniu 2009 urodziłam syna Aleksandra, a teraz już 13 tydzień drugiej ciąży 🙂 A co! Raz a dobrze 😁 A tak poważnie to mimo ogromnej radości, jest we mnie trochę niepokoju jak sobie poradzę. Kobiety, które mają mniej czasu są lepiej zorganizowane. Miejmy nadzieję, że i w moim przypadku to się sprawdzi. Póki co godzę pracę, dom, syna, MężA 🙂) Jedyne co spędza mi sen z powiek to nieustające nudności i wymioty, których w pierwszej ciąży nie miałam. No i waga leci w dół.. A Wy dobrze się czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Suzi!! 🙂 nie jesteś sama 🙂 ja rodziłam we wrześniu 🙂 dokładnie 3 😉 i jestem w 10/11tyg. 🙂

Odpukać radzę sobie jakoś z wymiotami... bo jeszcze karmię Darię piersią 🙂 i rano skutecznie odwraca mi uwagę od tych minusów 😉

Miłego dnia! uciekam do Małej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Brzuszki mam mały problem więc zwracam się do was jestem w 14 tygodniu ciąży od wczoraj dostałam strasznych swędzawek 😞 na całym ciele ginekolog kazał mi brać 3 razy dziennie wapno i witamine B complet,troche się martwie mieliście taki przypadek jak ja od czego to moze być???pozdrawiam brzusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😉

MagdalenaOS 😉 mogę powiedzieć z doświadczenia poprzedniej ciąży 🙂 szybko zleci 🙂 przecież już 1/3 za nami 🙂

Pati.. a nie ukąsiło Cię coś?? a może zjadłaś i masz uczulenie?? mnie swędział brzuszek ale to pod koniec ciąży... poczekaj parę dni i wtedy zobaczysz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry drogie koleżanki! 🙂
Pato200 - to swędzenie brzusia jest normalne, też tak miałam w poprzedniej ciąży. Lekarz mi kazał brać wapno i mówił, że to wynik hormonów lub rozciągającego się brzuszka (w zależności od zaawansowania ciąży). Koniecznie zaopatrz się w krem na rozstępy.

Dziewczyny,
wczoraj byłam na wizycie u lekarza, zabrałam na nią moją mamę, żeby zobaczyła na usg swojego/ją drugiego/gą wnusia/się 🙂 była zachwycona. Lekarz ocenił ciążę na 13tydzień skończony wg rozmiaru dzieciątka = 7,1 cm !! 🙂 i stwierdził, że maluszkowi musi być u mnie bardzo dobrze, bo widać było jak robił fikołki, dotykał rączką buzi, bawił się pępowiną, nóżkami.. Ahhhh cóż to za szczęście było oglądać mojego bąbelka w tak ożywionym stanie 🙂 ZApytałam lekarza, czy może już widać płeć (a co! nie szkodzi spróbować). Przyglądał się uważnie i mówi, że nie chce wprowadzić w błąd bo to bardzo wczesna ciąża i równie dobrze to może być kawałek pępowiny albo cokolwiek innego, ale.. widać coś między tymi nóżkami 🙂 No to Alek być może będzie miał braciszka. Marzyła mi się córcia i cały czas niepotrzebnie się na nią nastawiałam. Ale kiedy lekarz powiedział, że to być może chłopiec to ucieszyłam się równie mocno 🙂 A jakie są Wasze preferencje co do płci?

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, ja zbieram się do pracy:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atlantycka to zrozumiałe, że sie denerwujesz, zapewniam cię, że każda z nas tak ma przed kolejną wizytą. Ale trzeba jakoś dac na wstrzymanie i nie myśleć, że bedzie cos nie tak!! Trzeba mysleć, że wszystko będzie ok 😆 a jak sie bedziesz denerwować, to może to zaszkodzić dzidzi, bo ona czuje stres tak samo jak Ty!!! Więc zrelaksuj się i bez nerwów! Musi byc dobrze!

Ja mam kolejną wizytę w poniedziałek, jade do Poznania na USG 3D, żeby sprawdzić, czy dzidzia jest zdrowa i aby wykluczyć(mam nadzieje) wady genetyczne.
Też się stresuję, bo pierwsza ciąża zakonczyła się poronieniem 😞 ale staram się mysleć pozytywnie, bo to, że bede sie martwić i tak nic nie da..

A więc głowa do góry Brzuszki, wszystko bedzie ok!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, znamy wiele stron gdzie możemy dostać próbki dla naszych kochanych Aniołków...
ale coś nam też się należy... znalazłam stronkę, gdzie wystarczy się zarejestrować aby dostać darmowe kosmetyki (próbki) między innymi do włosów... hihi mam nadzieje, że trochę pomogłam 🙂


http://polki.pl/uroda_wlosy_konkurs_rejestracja.html?userid=1389
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂
u nas dziś pada... już całą noc padało... szkoda, bo chciałam pochodzić po sklepach 🙂 muszę prezent dla Męża kupić 🙂 urodzinki za pasem...

Uciekam na śniadanko 😉 do łóżka właśnie przyszło 🙃 🙃 🙃

Miłego dnia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...