Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

tak dziewczynki sama zauważyłam że jest jakiś mniejszy... 😞 ale mała kopie na całego wiec chyba wszystko w porzadku, myśle że jak spadło mi trochę sadełka z brzucha to przez to ten efekt...
no i Madzie masz rację chyba tak mam ułożoną małą bo ona mnie kopie czasem gdzieś z tyłu... 😁
i wypięło mi tyłek 😉

jeszcze mam do wysadzenia 400 kwiatkow a potem to już podlewanie i codzienna pielęgnacja...mam z tym roboty co nie miara ale lubie tą pracę.. 🙂 tylko mi teraz ciężej wszystko robić i znaleźć odpowiednia pozycję do siedzenia bo zaraz bola mnie plecy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja niestety mam na cyckach:/ ale już sa praktycznie nie widoczne bo mozna powiedzieć ze kąpie sie codziennie w fissanie choc jest okropny tłusty i śmierdzący a tak to mam na udach jeszcze z wewnętrznej strony ale to mam tak z siebie za to ze kiedys raz chuda raz gruba byłam:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny takie tam rozstępy z szybkiego chudnięcia i tycia (na nogach a nawet w wewnętrznej stronie przedramion) to i ja mam tylko tych prawie nie widać
co do ciąży to jeszcze mnie wywali od 6-mca jak zacznie mi brzuchol rosnąć szybko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nawet nie wiecie jak się kiepsko dziś czuje, masakra po prostu, dlatego na razie nie chce mi się iść w te kwiatki.. a tu jeszcze obowiązki w domu...
mam taki głupi charakter ze muszę mieć wszystko zrobione, porządek itd,,, a w niedziele jeszcze zapowiedzieli się goście i muszę coś przygotowac 🤔
a myślałam,ze gdzieś wyskoczymy bo mężuś ma jedną niedzielę wolną... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Magda sadzonki nam przysyłają ,my je wsadzamy ,uszczykujemy i sterujemy tak by wykwitły na koniec października ,rosną w tunelach- a w taką pogodę nie jest łatwo wytrzymac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku zostałam sama...maż nie moze dostać teraz wolnego...ale teściowa zaoferowała sie z pomocą 😮 więc nie protestowałam 😉 ja je tylko wsadzam a ona odnosi i ustawia...no i ja je potem podlewam...
zawsze był wycisk przy tej pracy bo tu chodzi o czas,,,muszą być jak najszybciej wysadzone gdy tylko dostarczy je kurier, dlatego teraz jest mi ciężej bo nie mogę się zbytnio forsować a czas goni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...