Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Iwonka ja co chwila wpadam ale jak byłaś akurat robiłam kolację dla chłopaków... miałam iść na ognisko i nic z tego:/ pogoda się zepsuła 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamusie 🙂 jesteście?
mam problem, strasznie spuchły mi nogi (zwłaszcza lewa) mam naokoło kostki kilka czerwonych krostek ,nie wiem czy coś mnie ukąsiło, czy to uczulenie....strasznie swędzi 😞
boję się ,nie czuję małej całe popołudnie, do południa brykała na całego....
jak myślicie czy mogę wziaść wapno? nie wiem nawet czy mam w domu...... 🤨
na grilu nic takiego nie zjadłam więc raczej uczulenie odpada... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się przejęłam że aż mi się spać odechciało...bo trochę też boli mnie brzuch od czasu do czasu...moze jednak ta opuchlizna od zmiany pogody...jak tak dalej pójdzie to żadnych butów nie wcisnę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia odezwała się...mamusia prosiła i dziecko jako że grzeczne posłuchało.... 😉
teraz mogę spokojnie zasnąć 🙂 a nogi może do rana odpoczną i opuchlizna zniknie, dzięki za rady 🙂
dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halllo mamuski 😉 ale mam dziś dobry humor 🙂 nie dośc że pogoda jest rewelacyjna to na dodatek jade w koncu do Polski 🙂 najpierw do rodziców na tydzień a później nad morze 🙂 szkoda tylko że teraz jade sama ale moj kochany dołączy do mnie jak pojedziemy nad morze 🙂 a jak sie czujecie kochane? jaka pogoda u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszunie 🙂 ale tu dzis spokój...
ja już w Polsce 🙂 ale sie ciesze no teraz 5 dni u rodziców a później nad morze 🙂
jak tam u was kochane? aha mam pytanie...co do wyswietlania ponizej naszego profilowego zdjecia tygodnia ciąży to samo sie ustawia czy trzeba zmienic bo ja juz jestem 24 tydz a tu nic mi sie nie zmieniło pod fotką:/ powiedzcie mi jak to działa?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Emilka 😉 weekend w prawdzie fatalny ale teraz jest ok 😉 młody kopie, że aż boli czasem;p ale za to Kubuś dał mamie pospać 😁 a jak tam u Ciebie?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam !!

Mam do sprzedania ubranka po mojej córeczce, niektóre nadają się rownież dla chłopca!

powyceniane na sztuki!! Ceny do negocjacji ! Przy zakupie 5szt najtańsza -20% ! Przy zakupie 10szt najtańsza -50% ! Przy zakupie 15szt najtańsza -70% !
Przy zakupie 20szt i więcej najtańsza gratis!! ( nie licząc skarpetek, czapeczek bawełnianych, rajstopek, opasek oraz innych drobiazgów, KONKRET -% LUB GRATIS!! )


http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03# co jakiś czas dodaję nowe sztuki !

przy zakupie całego zestawu na całość-36% !! cena 650zł + GRATIS - PRZESYŁKA , LAKTATOR RĘCZNY AKUKU + 2 BUTELKI AKUKU, BUTELKA Z GRZECHOTKA CANPOL BABIES , MAŚĆ MALTAN DO PIELĘGNACJI BRODAWEK SUTKOWYCH W OKRESIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ ( DATA WAŻ. 11.2011) Z ULOTKĄ , INFACOL - ZAWIESINA ZWALCZAJĄCA WZDĘCIA I BÓLE KOLKOWE - PRAWIE CAŁA , PRZECHOWYWANA WEDŁUG ZALECEŃ NA ULOTCE ( DATA WAŻ. 7.2011 ) , PRÓBKA KREMU DO PIELĘGNACJI DZIECI I NIEMOWLĄT OD 1 DNIA ŻYCIA ZIAJKA , 4 WKŁADKI LAKTACYJNE , PIELUCHA TETROWA , PIELUCHA FLANELOWA , 6 GAZIKÓW DO PIELĘGNACJI PĘPUSZKA "LEKO" , KASZKA MANNA "BOBOVITA" PO 4 MIES !!!

GG. 20749246 . KAROLINA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...