Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kochana ja pije dziennie ponad 3 litry wody bo mam tak zalecone od lekarza na poczatku to było straszne wmuszac sobie tyle wody ale teraz juz jakos mi to idzie a poza tym sól hm.... nie wiem jakos nie zwróciłam uwagi nie sole za bardzo bo nie lubie juz sama nie wiem od czego to tak sie dzieje:/ a co do kości to tez tak mam nie raz ale całe szczescie nie meczy mnie az tak jak Ciebie, w sumie tez nie wiem co na to poradzic :/ mnie zawsze tam w ledzwiu mąż masuje i jakos przechodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

cześć ciężaróweczki 🙂
nie było mnie bo nie miałam netu wczoraj a dzisiaj był u mnie w domu obraz...wymodliłam się za wszystkie czasy 😉
dzisiaj byłam na wizycie ale w przychodni, więc nic nowego się nie dowiedziałam oprócz tego że mam 1 kg na plusie od poprzedniej wizyty i bardzo słabe ciśnienie...dopiero idę na badania i usg do szpitala
w tej przychodni to jakaś masakra po prostu...poszłam na 7 bo przyjmuje od 8 a tam już 20 kobiet 😲 jeszcze do tego wpychają się na chama...
powiedziałam ginowi niech jak najszybciej kończy ten remont prywatnego gabinetu bo ja się w ten sposób wykończę 🥴 za miesiąc pójdę chyba o 5 zajać kolejkę... 😮
Próbował mi zrobić echo serduszka ale na tym "sprzęcie" w przychodni jedyne co było słychać to szum jak z zepsutego radia...rozśmieszył mnie bo za wszelką cenę próbował to ustawić aż w końcu stwierdził że chyba się zepsuło...i tak oto wyglądała moja wizyta 😁
na przyszły tydzień zapisuję się na badania bo już nie mogę się doczekać usg i momentu kiedy znów zobaczę moją niunię 🙂

Gosia mam nadzieje że Twój Kubuś czuje się już lepiej 🙂
Aga ja też mam i miałam bóle z kręgosłupa (przy porodzie też) ale uwierz wszystko daje się znieść dla tej malutkiej pociechy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czy masz czasem takie uczucie, jakby brzuch unosił ci sie do góry? szczególnie jak leże na plecach, napina, sie, jakby sie napompowywał, twardnieje.. nie wiem czy to sie mały tak wypina czy to cos groźnego??
Juz sie naczytałam włąsnie że to może byc objaw przedwczesnego porodu, tym bardziej ze pojawiłay mi sie te bóle w okolicy kości ogonowej.. boje sie.. pisało też, że moga sie pojawić biegunka i wynioty a mnie sie to przydarzyło w ostatnich paru dniach 😞 prosze napisz mi czy to moze byc coś groźnegoi??? bo już zaczynam świrować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że to nie jest żaden objaw przedczesnego porodu, mam dość często to samo, nagle czuję jakby z brzucha robił mi się balon i nagle mi się "przemieści" ...dodatkowo jeszcze czuję wtedy duże parcie na mocz...to jest chyba jakiś skurcz macicy lub tak czuję jak dziecko mi gdzieś uciska, nie wiem jak to tłumaczyć ale nawet nie brałam dotąd pod uwagę że to może być coś złego...
i Aga nie czytaj tyle bo czasami idzie zwariować jak się czyta te wszystkie rewelacje....najlepiej spytaj lekarza o wszelkie swoje niepokoje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz sobie przypominam że ja tak miałam przez większość czasu w mojej pierwszej ciąży, dlatego dość długo brałam no-spę .... a i odczuwam bóle w podbrzuszu ale zawsze wtedy siegam po nospę i przechodzi...jestem dobrej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór Dziewczyny 🙂

Widzę, że u Was różnie z samopoczuciem.
Generalnie u mnie nie jest źle, ale od przed wczoraj czuje jakby lekkie skurcze... Podobno tak może być,więc na razie nie panikuje.

Podaję Wam adres bloga, na którym znajdziecie mój brzuchol 🙂
http://hagsfoto.wordpress.com/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nic się nie martwcie 🙂 na pewno nie dzieje się nic złego i pewnie każda z nas ma jakieś tam dolegliwości....według mnie niepokój może budzić dopiero jakiś mocny skurcz czy plamienie...lub brak ruchów...
w każdym bądź razie pamiętajmy aby o wszystkim informować lekarza i myśleć pozytywnie bo zamartwianie sie może nam jeszcze bardziej zaszkodzić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Aga to już mój drugi dzidziuś, przepraszam że nie odpisałam wczoraj ale strasznie mulił mi się net i w końcu poszłam spać ...
a tak w ogóle to dzień dobry wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...