Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Ehhh... na prawdę chciałabym żeby wszystko było dobrze...

Musimy zrobić test na HIV... mój mąż oddawał krew... a w donacji z 8.08.2010 wykryli, że jest nosicielem... poprzednią donację miał w marcu i był czysty... więc od marca do lipca musiał się gdzieś zarazić... pewnie jak się skaleczył w pracy... a nosiciel jest nie świadomy co zostawia ze swoją krwią... ;/ czemu wszyscy uważają, że nie mogą się zarazić?? nasze społeczeństwo jest co najmniej głupie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobrze ale Darię rodzilaś w zeszłym roku więc na pewno wynik będzie ujemny 🙂 nie martw się na zapas, to twój mąż musi teraz pracę powiadomić ??

Emcia ja po cc też brałam zastrzyki w brzuch i wcale nie było to straszne 🙂 boty chyba do końca życia brać nie będziesz ich??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak ty jesteś bardziej narażona na to a czy ty za takie badanie płacisz?? to twój jest też załamany?? niestety u nas nie ma takiego prawa ,co by nakazywał każdemu się badać ,ale tak jak mówię bądz dobrej myśli a wszystko będzie dobrze 🙂 z dzidziusiem też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu jaka wiadomość...?
Magda każda ciężarna powinna mieć zrobiony test na HIV bo wykrycie nosicielstwa w czasie ciąży umożliwia urodzenie zdrowego Maleństwa... Damian stara się nie załamywać... ale najbardziej będzie mnie bolało to, że jeśli też jestem nosicielem nie będę mogła karmić małego piersią... to chyba jest najtrudniejsze dla nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia mnie też przybiła a ty nie becz tylko też myśl pozytywnie ja nie wiem ,że normalni ludzie mają problem z zajście w ciąże ,urodzenie dziecka a takie za przeproszeniem pijoczki narkomanki się mnożą jak króliki i to jest sprawiedliwość 😠

Gosia ale Daria się chyba pomyliła no bo we wtorek jej wody odeszły a w niedzielę miała cc za dlugo chyba??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...