Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
madzia_88 napisał(a):
Gosiu jaka wiadomość...?
Magda każda ciężarna powinna mieć zrobiony test na HIV bo wykrycie nosicielstwa w czasie ciąży umożliwia urodzenie zdrowego Maleństwa... Damian stara się nie załamywać... ale najbardziej będzie mnie bolało to, że jeśli też jestem nosicielem nie będę mogła karmić małego piersią... to chyba jest najtrudniejsze dla nas...


zaraz ci skopiuję o dziewczynie co miała termin na pażdziernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
cześć ...
ja już jestem w domu od wczoraj wyszłam na własne żądanie bo sposób traktowania to była zgroza ...
jena z pielegniarek oburzona twierdziła że dziewcko należało usunąć ...
miałam w niedziele po godzinie 13 cc ...
bo we wtorek o 16 odeszły mi wody ...
mały jest w stanie krytycznym w zabrzu ...
w pierwszych minutach życia miał tylko jeden punkt apgar ...
waży 1800...
narządów jak na razie nie potrafią umoeścić bo tak mało miejsca ma to wszystko zabezpieczone w worku na zewnątrz, do tego wdała się infekcja mi niedotlenienie 2 stopnia ...
i dodadtko z powodu ubytku narządów w brzuszku zaczała się wytwarzać macica z przydatkami ... ;(
jutro do niego jade tak dziennie jest tam Grzesiu wraz z moją mama ;(


to jest o tym dzieciątku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może się pomyliła ale uwiez mi ona jest w takim szoku ze do niej to wszystko nie dociera to jest jak sen co ja mówie to jest jak koszmar z którego masz nadzieje się wybudzić 😞 rok temu w tych samych dniach przechodziłam to samo więc wiem co teraz się z Nią dzieje 😞
Madziu 88 będzie dobrze zobaczysz może jakaś pomyłka przy tym badaniu zaszła wiesz ze czasami robia w laboratoriach cos niedbale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze trzymam kciuki. I ja miałam w 2 ciążach jako pierwsze badanie własnie na hiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Caeść Brzuszki
Ja kolejną noc mam nieprzespaną. Twardnieje mi brzuch 😞. Biorę ten Fenoterol, ale tak jakby dawka co 6 godz. 0,5 tabletki jest zamała.
Dzwoniłam do swojego lek. ale rozłączył tel. - może coś pilnego ma w szpitalu. Spróbuje popołudniu.
A ten test na HIV to ja miałam robiony już w 6 tc. razem z wszytkimi innymi badaniami krwi.
Miłego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
może się pomyliła ale uwiez mi ona jest w takim szoku ze do niej to wszystko nie dociera to jest jak sen co ja mówie to jest jak koszmar z którego masz nadzieje się wybudzić 😞 rok temu w tych samych dniach przechodziłam to samo więc wiem co teraz się z Nią dzieje 😞
Madziu 88 będzie dobrze zobaczysz może jakaś pomyłka przy tym badaniu zaszła wiesz ze czasami robia w laboratoriach cos niedbale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze trzymam kciuki. I ja miałam w 2 ciążach jako pierwsze badanie własnie na hiv


wiesz co może bo faktycznie o niczym nie myśli tylko czy z Bartusiem będzie dobrze ,Gosia a pamiętasz na kiedy daria miala zaplanowaną cc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
może się pomyliła ale uwiez mi ona jest w takim szoku ze do niej to wszystko nie dociera to jest jak sen co ja mówie to jest jak koszmar z którego masz nadzieje się wybudzić 😞 rok temu w tych samych dniach przechodziłam to samo więc wiem co teraz się z Nią dzieje 😞
Madziu 88 będzie dobrze zobaczysz może jakaś pomyłka przy tym badaniu zaszła wiesz ze czasami robia w laboratoriach cos niedbale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze trzymam kciuki. I ja miałam w 2 ciążach jako pierwsze badanie własnie na hiv

chyba na 27 wrzesnia wiem że na pewno po 20 września
wiesz co może bo faktycznie o niczym nie myśli tylko czy z Bartusiem będzie dobrze ,Gosia a pamiętasz na kiedy daria miala zaplanowaną cc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...