Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

cześć dziewczynki i chłopaki 🙂 😉co tam u Was?
Pati witaj w klubie, ja też mam nadzieje,że mi się jeszcze obróci, Madzia88 zazdroszczę tego 1,5 kg, nie wiem co jest bo na ostatniej wizycie okazało się ze od początku ciaży przytyłam 12 kg, a według wagi domowej (siostrzynej) 14 😲
oczywiście bardziej wierzę tej u lekarza... 😁 😜 😜
dzień paskudny, nic tylko spać moja Melka wykorzystuje ostatni dzień wakacji i nie chce mi od kompa odejsć... 😠
teraz posłałam ich na obiad więc mam chwile dla siebie 😉 🙂
czekam też na wizytę kuzynki więc jak zniknę to znaczy że przyszła... 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
u mnie jak na razie chwilka spokoju 😉 ale już czuję, że coś kombinuje... przeciąga się i rozprostowuje przed spaniem 😉

A co do przygotowań... mi mama zawsze dzień wcześniej prasowała ubranie, pastowałam sobie buty 😉 i cały dzień już z plecakiem chodziłam 😉 piórnikiem się zajmowałam, podpisywałam zeszyty i książki 😉 i tak co roku do 3ciej klasy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł Mamunie 😉 na wieczór jeszcze wpadłam "kuknąć" co tam u Was ale widzę, że cisza dzisiaj... ja zrobiłam dzisiaj panikę bo mi Kuba zwymiotował i do lekarza go zabrałam.. ogólnie jest ok, biedak się dalej męczy... już na szczęście bez wymiotów.
KOleżanka właśnie poszła więc wpadłam powiedzieć dobranoc 😉 w końcu i tak Was nie ma.. a ja muszę pożegnać się z boberkiem;p;p bo jutro gin;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A myślałam że już cicho od dawna na forum! Wpadłam poczytać co tam u Was 🙂
Gogr, ja też mam jutro gin 🙂
Dzisiaj dopadł mnie szał sprzątania i przygotowywania dla małej mieszkanka. Nie wiem co jest ale siedzę jak na szpilkach. Chciałabym żeby już wszystko było gotowe. Nie jutro, nie pojutrze ale już teraz natychmiast 🤪 Mój mężuś skręcił dzisiaj łóżeczko a ja się cieszę tym jak dziecko 🙃 heheh
Czy Wy macie już wszystko gotowe???? Nie wiem, niby jeszcze dużo czasu a ja jakaś nerwowa się zrobiłam :P
Pewnie już śpicie więc dobrej nocki wszystkim życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emcia ja w pierwszej ciąży też tak szalałam 😉 teraz.. nie mam jeszcze nic;p no oprócz ubranek - bo to mam ale nie żeby wyprane i wyprasowane.. wszystko czeka aż się łaskawie za to wezmę..;p
nie wiem, może to kwestia tego, że zwyczajnie nie mam teraz czasu.. w pierwszej ciąży po 1 - nie miałam już jednego biegającego brzdąca;p a po 2 byłam cały czas w domu.. a teraz non stop coś i gdzieś...
Czekam teraz na mojego bo w pracy jest.. jakoś nie umiem bez niego spać.. przychodzi mi to z trudem. Mam nadzieję, że wróci niedługo.. nie lubię tych jego "nocek" 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok, Ty też daj znać 🙂
Jak mój chodził na takie późne zmiany to też nie lubiłam tego. Na szczęście już ma inną robotę...
Znikam do wyrka bo rano muszę wstać wcześnie, muszę zmusić się do spania choć o dziwo wcale mi się nie chce... Ale jak nie pójdę, to jutro będę nieżywa.
To do jutra i miłej nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc Emcia 😉 Ja jeszcze posiedzę, poszperam coś.. poczekam... w sumie od dwóch dni noce i tak mogłyby dla mnie nie istnieć.. śpię po pół godz w busie rano i po południu i jakoś mi to wystarcza;p w nocy się kręcę;p bo ciśnienie mam na coś... łażę i sama nie wiem czego chcę..
W sumie też się już powoli zabieram do łóżka, Kubek co chwila popłakuje a ja nie mogę się zebrać w sobie i iść do sypialni... puste łóżko mnie nie rajcuje;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...