Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

OGÓLNIE DOBRZE PO ZA OKROPNĄ ZGAGĄ 😲 KTÓRA WYSTĘPUJE CODZIENNIE PO KILKA RAZY...I BÓLAMI KRĘGOSŁUPA...JAK JUŻ WIECEJ POCHODZE TO STRASZNIE MNIE RWIE PODBRZUSZE 🥴 🥴 🥴 W PONIEDZIAŁEK MAM LEKARZA WIEC ZOBACZY CZY WSZYSTKO OK..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

magda123 napisał(a):
a ja wam powiem ,że wstałam dzisiaj tylko raz nie dlatego ,że mi sie siusiu chciało tylko dlatego ,że Adziulka miała zły sen 😜
JAK TO ZROBIŁAŚ ?ŻE SIUSIU CI SIE NIE CHCIAŁO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK WIEM ALE ZOBACZYMY W POPRZEDNICH MOICH CIĄŻACH POD KONIEC TO JUŻ NIE CIEKAWIE BYŁO MIAŁAM SIE OGRANICZAC CO DO CHODZENIA BO JUZ JAKIES MAŁE ROZWARCIE BYŁO NAWET 2 TYG. PRZED LEZAŁAM PARE DNI W SZPITALU ALE DONOSIŁAM I WSZYSTKO BYŁO OK...TAK NAPRAWDE TO KAZDA CIAZA JEST INNA I KAZDY INACZEJ JĄ PRZECHODZI ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A WŁAŚNIE KTÓRAŚ JUŻ WIE ZE NP.BEDZIE MIAŁA CESARKE???BO JA BEDE MIAŁA PIERWSZY RAZ BO POPRZEDNIE 2 PORODY URODZIŁAM NORMALNIE...DLATEGO TERAZ NIE WIEM CO MNIE CZEKA 😞(MASKRA 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BO 10 LAT TEMU MIAŁAM OPERACJE I LEKARZ PRZY ZNIECZULENIU WBIŁ MI IGŁE W PŁUCO PRZY CZYM MI JE USZKODZIŁ NA CAŁE ZYCIE....TO SIE NAZYWA ODMA DUSIŁAM SIE I MOGŁAM UMRZEC WIEC MIAŁAM NASTEPNA OBERACJE BY WYPUSCIC TO POWIETRZE Z PŁUCA KTÓRE TAM SIE ZNAJDOWAŁO!!DOSTAŁAM INFORMACJE OD LEKARZY ŻE TO MOŻE SIE ODNAWIAC ALE NIE MUSI CHODZ TO JUŻ JEST USZCZERBEK DO KONCA ŻYCIA ....I BYŁ SPOKÓJ PRZEZ 10 LAT...A JAK ZASZŁAM W CIĄZE TO W 3MIESIĄCU SIE ODNOWIŁA WIEC ZABRALI MNIE DO SZPITALA W KWIETNIU I POLEŻAŁAM 2 TYG.NARAZIE JEST SPOKÓJ I NIC SIE NIE DZIEJE ALE JUŻ MI ZAPOWIEDZIELI ZE TO JEST OKROPNY WYSIŁEK I JUŻ NORMALNIE NIGDY NIE URODZE BO MOGE NIE PRZEZYC 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...