Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

POWIEM WAM ZE MOGŁAM MU ZAŁOŻYC SPRAWE I PEWNIE MIAŁABYM ODSZKODOWANIE ALE JA GŁUPIA NIE CHCIAŁAM SIE W TO BAWIC I LATAC PO SĄDACH CHODZ WSZYSCY MI TO MÓWILI... PODAJ DO SĄDU.....A JA MYŚLAŁAM ZE TO SIE JUŻ NIE ODNOWI ŻE BYŁO RAZ I KONIEC A TU PROSZE TYLKO ZASZŁAM W CIĄŻE I ZNOWU SIE POJAWIŁA...NA WYPISIE MAM NAPISANE OSZCZĘDNY TRYM ŻYCIA ...A JA ŻYJE TAK JAK ŻYŁAM ROBIE RÓŻNE ZWARIOWANE RZECZY SAMA ROBIE REMONTY I ITP 🙂 UWIELBIAM TO 🙂NOSZE RÓŻNE CIEZKIE RZECZY OCZYWISCIE KRZYCZĄ NA MNIE ALE JAKOŚ NIE POTRAFIE Z TEGO ZREZYGNOWAC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati w Polse nie ma dobrych lekarzy bo wiekszość jest łapówkarzy 😞 a jak wiem ile dziewczyny płacą za porody to się w głowie nie mieśći 😉 Ja jak się lekarza spytałam ile za poród to mnie zjebał od stóp po czubek głowy 😉 i jeszcze dodał,żebym się nie ważyła placić polożnej bo ich szpital walczy z korupcją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUSIŁAM SIE PO OPERACJI MDLAŁAM A ONI NIE WIEDZIELI CO MI JEST I DUŻO UKRYWALI NIE WIEDZIELI CO ROBIC CO SIE STAŁO !!!!ŻE WSZYSTKO POWINNO BYC OK,NAWET MYSLELI ZE UDAJE BO BYŁY I GŁUPIE ODZYWKI CO PANI WYPRAWIA PRZECIEZ OPERACJA SIE UDAŁA....ALE ZARAZ ZWĄTPILI I POWIEDZIELI ZE TO WINA LEKARZA PRZY ZNIECZULENIU ALE TAK SZCZERZE TO PRZEZ MOJEGO CHCYBA WSZYSZŁO WSZYSTKO NAJAW BO ON TAK NAROBIŁ TAKIEGO KRZYKU ZE MASAKRA...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamusia1981 napisał(a):
TO BYŁ MŁODY ANESTEZJOLOG I CHYBA SIE UCZYŁ NA MNIE MASKRA...WTEDY TO LATALI KOŁO MNIE JAK MUCHY ŻE TAK POWIEM BO PRAWDE MÓWIĄC ZROBILI OKROPNY BŁĄD 🤔 🤔 🤔 🤨


na kimś się musiał nauczyć 😞 ale szkoda ,że nikt przy nim nie był i nie patrzył na to co robi 😉 nie sztuką jest ze zdrowego człowieka zrobić kalekę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane 😉
ale się rozpisałyście dziś 🤪 niestety Daria nie da mi nadrobić...

u nas pięknie dziś znów jest 😉 my już po spacerku i zakupkach 🙂 czyli weekend czas zacząć 😉 nawet poodkurzałam dziś 😜 bo ostatnio miałam lenia 😜
Co dziś robicie na obiadek? 😉 ja mam gulasz w planach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...