Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Cześć mamuśki.
Ja odczuwam zmęczenie po dzisiejszej przebojowej nocce. Majka nie chciała spać od 4 rano i płakała. Dopiero moj tata ją uspał o 6 rano. I spała do 9:30. Byłyśmy dziś u lekarza Maja waży 3800. Dostała kropelki do oczu bo jedno jej ropieje. I nystetynę do buźki na pleśniawki. Jak posłuchałam płaczu maleństwa które było na szczepieniu to pomyślałam córciu nas też to czeka za 3 tygodnie 😞 I łzy w oczach. Wrr...
Całuję :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kochane 🙂
ja mam dzisiaj nieco spokojniejszy dzień (nie chwalac przed zachodem 😁) Majusia mi śpi grzecznie, cio zje to śpi więc mogę spokojnie zajać się pracami zaliczeniowymi bo w sobotę i niedzielę mam zjazd....w nocy też póki co nie daje mi popalić, nawet nie płacze jak chce jeść tylko głośno ssie paluszki (smoka nie chce nawet widzieć)
ale żeby nie było że taka zawsze grzeczna to przez kilka ostatnich dni jak zapisał popołudniami płakała i nie chciała jeść dopóki nie zrobiła kupki 🤔 odchodziłam od zmysłów bo nie wiedziałam dlaczego, staram się już naprawdę wystrzegać tego co mogłoby jej zaszkodzić..a tak chce mi się coś słodkiego że masakra po prostu ☺️
może to i lepiej że nie można bo nie wiem kiedy ja wrócę do swojej dawnej wagi....póki co żadnych efektów 🤨 w nic się nie mieszczę sprzed ciąży.... ☺️ a Wy kobietki jak tam z wagą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawiązując do tego oczym pisałyście co "potrafią dzieci" to też zauważyłam że Majka wiele rzeczy robi wcześniej niż piszą w książkach....podobno łzy pojawiaja się od 3 m-ca a moja jak długo płacze to ma w oczach najprawdziwsze łezki i też już mi wydaje inne "okrzyki" niż tylko placz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Ja już mam "wolne na dziś" 😉 bo obie terrorystki poszły spać 😜
Kinga już co raz mniej śpi... z rana od 6 do 9 ciągle się rozgląda sapie, dyszy, mruczy, stęka a jak nikogo nie widzi i nie słyszy to zaczepnie pokrzykuje 😜 i najlepiej żeby ciągle ją ktoś głaskał i przytulał 😜 na szczęście Daria zaglądająca przez szczebelki wystarcza 😉 później śpi do 13-14 zje i znów harcuje, po 16 ma ok. godzinną drzemkę, kąpiel, jedzonko i zasypia koło 18-18:30 🙂 a w nocy budzi się raz o północy i już o 5 rano 🙂

A propos łez i ropiejących oczek 🙂 Kinga ma łezki od ok. 2 tygodni 😉 chyba, żeby płacz wyglądał bardziej przekonywająco 😜 a zapalenie spojówek też mamy za sobą 😉 ale od suchego powietrza zaczyna wracać... a ja nie wiem gdzie są kropelki... i solą fizjologiczną jej przemywałam dziś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Kubkowi też musiałam zakrapiać oczka bo rumianek, sól fizjologiczna i wszystkie inne sposoby nie pomogły... Wiadomo - lepiej pomęczyć się z kropelkami żeby przeszło niż potem jeździć na przetykanie kanalika... podobno mało przyjemny zabieg..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu... Ja bym chyba zemdlała jakby mieli coś takiego zrobić mojemu bebisiowi...
Daria właśnie robi wszystko żeby nie zasnąć... Teraz jest na etapie gryzienia mnie w ramię i szarpania za włosy... Na szczęście Kinga już śpi 😉
Dobranoc 😉 spokojnej i przespanej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś o godz.9:35 skończyłem miesiąc 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...