Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Cześć mamuśki.
U nas nic nowego. Maja nie może zrobić kupki.Dziś zmieniłam jej mleko na bebilon 1. Zobaczymy czy po tym coś w pampersie będzie.
Pępek dziś w końcu odpadł 🙃ten octanisept to jedno wielkie gówno, nie nadające się do niczego i wcale nikomu nie polecę.
Dobrej nocki życzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry! 🙂 ale się dziś wyspałam 😉 Kinga zasnęła po 19, Daria przed 😉 i o 1:30 sama wybudziłam Kinie, bo piersi mialam jak na pompowane 😉 i twarde... Później obudziłam ją o 5 bo nie mogłam spać, bo znów bolały... A wstalismy o 7:20 😉 obudziła mnie Daria głaszcząca Damiana po głowie i mówiąca 'Tata, Tata śpi' 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kobitki 🙂 co u Was i Waszych Słodziakow?
u mnie w skrócie wszystko ok, przegrałam walkę o mleko piersią Majkę ,ze tak powiem "dokarmiam" ..tak to zjada z butelki po 90 ml i jej mało czasem 🤪 noce mi przesypia ,budzi się o 4 je cyca i śpi do rana myślę że wszystko się jej już powoli "normuje"
ja natomiast wziełam się za siebie i zaczynam ćwiczyc 😁
mam zamiar do wiosny wygladać jak człowiek 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski 😉 zazdroszczę przespanej nocy... My znów kupki nie możemy zrobić 😞 Grzesiek był na nocce a chłopcy budzili się razem..:/
Iwonka ja już ćwiczyłam przez 4 dni... ale wykańczało mnie to do tego stopnia, że stwierdziłam, że muszę jeszcze poczekać... No trudno.. nie schudnę tak jak planowałam.. do tego jeszcze po tych ćwiczeniach podbrzusze mnie zaczęło boleć 😞
A teraz wzięłam się za pisanie kolejnej pracy... wczoraj mi się dwóch napisać nie udało.. zobaczymy jak dzisiaj będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...