Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wpadłam tylko na chwilkę.
Bo duuzo pracy przede mną.

Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Wam szczerze
Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę
Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni
Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei
By spełniło się choć jedno z twoich marzeń
Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Cześć Mamusie !!!
Jak tam u Was przygotowania do Świąt?
My dzisiaj mamy ważny dzień - byliśmy na szczepieniu. Mała miała tylko 2 wkłucia (kupiliśmy szczepionkę sami - za 120 zł - żeby miała mniej bólu). I tak: Nadia waży 4650g czyli przybrała na wadze 1450g (położna mówiła, że powinno dziecko przybierać 200g tygodniowo - a Mała ma 6 tyg czyli powinna przybrać 1200g - więc przybrała na wadze więcej 🙂), a mierzy 57 cm - urosła 5 cm.
Nawet bardzo nie płakała.
Ale niestety od poniedziałku jest na Nutramigenie (znów ją wysypało na buzi) 😞 - Ja ściągam pokarm, może za 2 tygodnie wrócimy na cyca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane mamusie,urodziłam 13-go listopada,miesiaczke dostalam okolo 17 grudnia,nie karmie piersia od początku.Moj problem polega na tym,iz okres zaczął sie i trwal przez 6 dni,siódmego dnia zupelnie przestalam krwawic wiec myslalam ze to koniec a dzisiaj znowu zaczelam krwawic dosc mocno,czy to normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kobietki:0
Magda nie wiem jak to u Ciebie było wcześniej ale ja właśnie tak miałam ostatnio podczas okresu,ze po dniu,dwóch przerwy gdy myślałam,ze to koniec zaczynałam krwawić na nowo...wiec myślę,ze tym bardziej po porodzie to jest normalne nim wszystko wróci do normy....

ja dziś padam z nóg ale na święta mam już wszystko zrobione, jutro tylko ostatnie porządki...
Majka jest już tylko na butelce...te krosty na twarzy mnie wykańczaja, co jedne znikną pojawiaja się nowe, jak śpi bledną tak że praktycznie ich nie widać, natomiast jak jest aktywna wyskakuja jakby czerwone plamy wokół tych krostek i ciągle w nowym miejscu....twarzyczkę ma jak tarka a mnie już ręce opadają 😞
Elocomu nie używam (choć mi doktorka przepisała) bo boję sie,ze ten steryd jeszcze bardziej zniszczy jej delikatną skórę,(choć Amnelce pomógł, ale miała wtedy około roku) 🤨 jak nie będzie efektów to po świetach wybierzemy sie do innego pediatry.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!
Niech miłość bez ustanku Was dotyka.

WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny, jak sie macie, jak mineły święta? Sory ze nie zlozylam Wam zyczen ale zapewne wiecie ze dobrze Wam zycze 🙂 długo tu nie zgaladalam bo mała moja jest bardzo absorbująca.
Szkoda ze Was nie ma. Pozdrawiamy Was serdecznie z Natalką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
postaram sie do Was czesciej zagladac ale to teraz nie jest juz takie latwe jak w ciazy 🙂 bo moja mala jak nie spi to ciagle by na cycu jechala, z jednej strony sie ciesze bo widze jak rosnie i zaokragla sie ale z drugiej to meczace szczegolnei jak mamy gosci ale Natlka jest najwazniejsza wiec zniose wszystko byleby byla zdrowa. A jak Wasze pociechy? byłyscie juz na spacerze? bo my jeszcze nie, jest za zimno.
Coz, skoro Was nie ma to ja tez spadam, moze nastepnym razem bede miala wiecej szczescia.
Całuski dla Was 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
no babolki już po świętach 😉na forum opisać o waszych maluszkach 🙂


coż Madziu, moja mala jak nie spi to je cyca 😉 😜 i tak wkoło ale cóz innego robia takie maluchy...
Natalia ciagle sie pręży, co to dziecko sie na gimnastykuje to szkoda gadac ale nie ma problemów gastrycznych 😜 , teraz wyszly jej takie male krostki na policzkach, mam nadzieje ze to nic takiego i ze jej to samo zejdzie, nie jest tego duzo ale jednak.... a jak Wasze maluszki sie chowają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...