Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Hej Wszystkim 🙂
Kamila no niestety to wyjątkowo niebezpieczny wirus( zwłaszcza dla wcześniaków) choć każde dziecko może go złapać, najważniejsze ze już z tego koszmaru wyszliście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Co tam u Was słychać ?
My już wróciliśmy z tygodniowego pobytu u dziadków - było fajnie. Trochę nam smutno samym w domku 😞 Jutro idziemy na szczepienie - to "normalne" (to kolejne przeciw pneumokok. mamy 26 kwietnia) - zobaczymy czy będziemy się szczepić - bo Nadia nie chce wcale jeść - pluje, płacze i zjada po 20ml z porcji 😞
Iwonko - jak po zmianie wody - są u Ciebie jakieś pozytywne efekty?
Kamilko - to super 🙂, że już jesteś z Nadusią w domku - dużo, dużo zdrówka dla Malutkiej - żeby szybko całkiem się wyleczyła.
Miłego popołudnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂 Zdrówka i powodzenia na szczepieniach 🙂 my mamy mieć w środę, ale nie wiem jak będzie, bo się przeprowadziliśmy i mamy pół poznania do przychodni 🙂


Kamusia 😘 zdrówka Wam!! i łap oklaska na pocieszenie 😉 żeby Ci się lżej na serduszku zrobiło 🙂

Uciekam.. do później!! miłego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda bo chłopaki nie płaczą... 😜
Anitka u nas bez zmian, cały czas rzadkie a czasami bardzo brzydkie...czekam i czekam z nadzieją że coś się wreszcie zmieni....Majka marchewki za nic nie chce jeść, bo może to by coś pomogło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
Magda bo chłopaki nie płaczą... 😜
Anitka u nas bez zmian, cały czas rzadkie a czasami bardzo brzydkie...czekam i czekam z nadzieją że coś się wreszcie zmieni....Majka marchewki za nic nie chce jeść, bo może to by coś pomogło...

Iwonko - to tak samo jak u nas kupki rzadkie i brzydkie (niekiedy zielonkawe i z burzynami) - ta woda nic nie daje .... 😞 A na dodatek jeszcze moja Mała nic innego niż mleko nie może jeść - może jutro pani doktor pozwoli wprowadzić jakieś jedzonko....

Madziu wysokiego masz Mężczyznę 🙂

Kolorowych snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry Mamusie 🙂
my dzisiaj idziemy na szczepienie, ciekawe czy zaszczepi bo jest katarek a zmieniła się lekarka...u nas nie mierzą dzieci tylko ważą i nie wiem ile Majka już ma ,ale ubrania na 68 już są przymałe wiec ubieram ją w 72
Magda długi jest już Twój Kamilek a taki mały się urodził, nie?
Anitko zostaje nam tylko mieć nadzieję,że to samo się kiedyś zmieni ale pewnie dopiero jak zaczną jeść cos innego niż tylko mleko 😉 ja to nawet nie podaję soku jabłkowego (który pewnie by jej smakował) bo wtedy to już całkiem byłaby katastrofa z kupami 😞 a marchewki ,która zestala stolce za nic nie chce jeść, tylko pluje.... 😞 nic dziwnego bo ja też nie znoszę hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny 🙂
Iwonko - Twoja Mała nie chce marcheweczki, moja jeszcze nie może - same problemy..... ale może kiedyś będzie lepiej.....
Ja też nie wiem tak dokładnie ile moja Mała mierzy - bo ostatnio jej nie mierzyli na wizycie, więc sami ją mierzyliśmy i pewnie dzisiaj też tak będzie.... A też ubieram ją w ubranka 68, 74, a nawet 80 - bo ta rozmiarówka to jest taka różna - ostatnio kupiłam Małej spodenki jeansowe na 9-12 mies. i są teraz już dobre 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...