Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂
A moja Nadulka wczoraj była wyjątkowo grzeczna 🙂 🙂 🙂 zaczęła marudzić dopiero jak Tatuś wrócił z pracy...........ale ja miałam wczoraj swoje święto ( z resztą takie po raz pierwszy w życiu), więc mąż miał cały wieczór urwanie głowy..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Co tam u Was słychać ? Jak Wasze Dzieciaczki?
A my wczoraj byliśmy (Tatuś nas zabrał na Dzień Mamy i Dzień Dziecka - 2w1) na fajnych zakupkach i w Parku Fontann 🤪 🤪 🤪 (oglądaliśmy do 22.00, aż bałam się żeby Nadulka się nie przeziębiła). A dzisiaj od rana na nogach - śniadanko, Kościół, obiadek ....itd......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babolki

powiem w skrócie dzisiaj o godz.7 rano młody spadł mi z łózka na główkę byliśmy u lekarza miał zrobiony rentgen ,nic na nim nie ma (całe szczęście) teraz biedak śpi ,mało tego oby dwoje mają anginę i mają antybiotyk ,a co gorsze Kamilowi nie mogę dzisiaj dać ponieważ muszę go obserwować czy nic złego się nie dzieję ,i gdyby np. zwymiotował to bym nie wiedziała czy coś się dzieję czy zwymiotował po antybiotyku.Ma dwa guzy jeden na główce drugi na czole.
Dzisiaj pewnie nie zajrzę do was także miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze Madzia dobrze,że mu sie nic nie stało ... 🤨 chyba żadna z nas nie uniknie upadków naszych maluchów, (wcześniej czy później) mojej wierciochy też ani upilnować 😉 z oka jej spuścić nie mogę 🤔
dzisiaj zauważyłam,że Majce chyba wyżyna się ząbek bo jest jakaś czerwona kreska w dziąśle i ząbki dobrze już widać pod spodem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Madziu to dobrze, że wszystko skończyło się dobrze ... 🙂 Moja też już zleciała z łóżka - tak 3 tyg temu - i razem byliśmy w pokoju, Nadia leżała na naszym szerokim łóżku, mąż siedział obok- a ona nagle zrobiła trzy obroty i znalazła się na podłodze, ale na szczęście upadła na rączki.....
Iwonko - masz rację - jeszcze nie raz nasze Szkraby coś wywinął .......zanim "wydorośleją" 🙂
Ale cieplutko się zrobiło 🙂 - aż za ciepło ......
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
dziewczyny Majunia spadła dzisiaj z łóżka, była z ojcem, wyślizgnęła się po zabawkę tak,że nie zdążył jej złapać... 😞 ma guza na boku głowy ,do tej pory wszystko się we mnie trzęsie...na razie ją obserwuję-teraz śpi, mam nadzieję,że wszystko będzie ok... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Iwonko to dopiero się denerwujesz 😞....pewnie wszystko będzie dobrze ..... 🙂
Moja wczoraj mało co sobie by nabiła guza, albo rozcięła wargę - leżała na macie (na panelach - bo na łóżku to strach ją położyć ) - i koło niej mąż (ja prasowałam) - a ona tak zaczęła się wiercić, że nie wiadomo kiedy znalazła się za matą pod meblami - normalnie teraz to musimy chyba przywiązywać te nasze Łobuzy hihih 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...